м. Київ
вул. Волоська 20

044 425 65 88
044 425 71 01
099 549 87 66

 

Консультації:

ПН-СБ з 9:00 до 20:00
НД та святкові дні з 10:00 до 18:00

Зелене світло здоровим зубам

Багато років вчені та стоматологи розробляють зубні пасти, які б не тільки перешкоджали появі карієсу, а й зміцнювали зубну емаль, допомагали відновити поверхню зуба, перешкоджали утворенню зубного нальоту. Ротова порожнина має оптимальну кількість бактерій ще з народження. Але їх надмірні колонії порушують стан зубної емалі та м’яких тканин,  створючи загрозу усьому організму. Тому необхідно завжди тримати процес розмноження під контролем, а саме – регулярно чистити зуби, поверхню язика та використовувати різні додаткові засоби гігієни (флосси, міжзубні йоршики, ополіскувачі).

Неодноразово дослідження виявляли зв’язок між надмірною кількістю бактерій (внаслідок недостатньої гігієни) та серцевими нападами, інсультами. Виявляється, бактерії, які утворюють зубний наліт, впливають на стан судин при потраплянні у кровообіг нашого організму. Такі негативні результати вплинули на перегляд складу зубних паст загалом. Адже, проблема стосувалась не тільки у захисті зубів від карієсу, а й створенні стійкого бар’єру для бактерій. Як вже відомо, наліт – це бактеріальна плівка, міцна «стіна», що має імунітет до різноманітної дії зовнішніх чинників, окрім її механічного знищення - за допомогою зубної щітки. Ворсинки проникають та порушують структуру бактеріальної плівки, та дають змогу проникнути іншим компонентам: зубна паста, ополіскувач, гель. Вже далі вони впливають на кількість бактерій, пригнічують їх розмноження та затримують руйнівний вплив на емаль зубів і м’які тканини. Але, як дізнатися : чи змогли ми своєю зубною щіткою роз’єднати цю бактеріальну плівку? Вона ж прозора, її важко помітити.  Отже, головною метою стає видимість скупчень бактерій та очищення проблемної зони поверхні зубів.

Вчені створили зубну пасту-індикатор. При нанесенні її на поверхню зубів бактеріальний наліт одразу забарвлюється у зелений колір. І можна побачити, де ховаються «вороги».  Натуральні складники та природні барвники у складі Plaque HD не пошкоджують емаль зубів, навпаки, захищають та відновлюють її стан. Цей інноваційний продукт вкрай необхідний дітям з 5 років (батьки краще можуть контролювати якість чищення зубів у період зміни зубів), людям похилого віку та пацієнтам, які мають брекет-систему.  З самого початку таку пасту планували розробити саме для ортодонтичних пацієнтів. Однак, ця зубна паста знайшла своє призначення у дитячій стоматології, а процес чищення став більш цікавим.  

Поки що цю пасту стоматологи рекомендують лише на деякий період часу, але розробники вже працюють над її довгостроковим використанням. Кожного дня світ науки та медицини відкриває щось нове, створює колись недосяжні ліки та препарати. Лікарі навчилися боротись зі страшними хворобами, робити неймовірні операції та рятують тисячі життів. Що ж, будемо чекати, коли формула зубної пасти-індикатора набуде оптимального довгострокового призначення. Тоді матимемо можливість не тільки почистити зуби, а й зробити це справді якісно й безпечно для нашого здоров’я.