м. Київ
вул. Волоська 20

044 425 65 88
044 425 71 01
099 549 87 66

 

Консультації:

ПН-СБ з 9:00 до 20:00
НД та святкові дні з 10:00 до 18:00

Зубні протези

Гарантійний термін користування незнімних зубних протезів:

1. Безметалеві з порцеляновим облицюванням:
     - Термін гарантії 24 місяці*
2. Суцільнолиті з керамічним облицюванням:
     - Термін гарантії 24 місяці*;
3. Гарантійні зобов’язання не поширюються в разі наявних механічних пошкоджень, зколів, отриманих внаслідок відкривання пляшок, розгризання горіхів, кісток, твердих цукерок, зовнішніх травм тому подібне;
*при умові профілактичного огляду через кожні 6 місяців.
 
Рекомендації пацієнту після проведеного протезування:
 
1. Чітке виконання рекомендацій лікаря, щодо користування конкретним протезом, регулярне та грамотне дотримання правил особистої гігієни ротової порожнини. Вранці та ввечері чистити зуби та зубні протези, полоскати ротову порожнину та зубні протези після кожного вживання їжі.
2. Відвідування лікаря для корегування протезів. Ні в якому разі не проводити самостійно корекцію знімних протезів та лагодження їх.
3. Звернення до лікаря з профілактичною метою не рідше 1 разу на 6 місяців, а при появі ускладнень чи зламу протезів – звертатись негайно.
4. Претензії пацієнтів відносно зубних протезів, передбачені чинним законодавством про захист прав споживачів, можуть бути пред’явлені протягом гарантійного терміну за умови, що пацієнт виконав рекомендації лікаря.
5. При порушенні гігієни порожнини рота (ГІ>2) гарантійний термін знижується.
6. Протягом терміну служби протезів приймаються претензії тільки в разі істотних недоліків роботи, до яких відносяться переломи протезу.