Більшість людей відчувають дискомфорт, який проявляється у клацанні та болю у вусі, аж до неможливості відкривання рота.

У зв’язку з цим, в сучасній стоматології досі йдуть дослідження в роботі скронево-нижньощелепного суглоба та його патологій. У нашій практиці ми все частіше і частіше зустрічаємось з проблемами, пов’язаними з скронево-нижньощелепним суглобом і м’язовими розладами.

Причинами таких проблем можуть бути: неправильні реставрації, неправильне протезування, невдала ортодонтія, патології зубного ряду і травми. Пацієнти мають різні скарги на біль та його локалізацію. Найчастіше, це болі в вусі, в кутку нижньої щелепи, головні болі і шийно-комірцевої зони. І всі ці больові відчуття приводять до ускладнень в жувальному процесі. На сьогодні, фахівці нашої клініки багаторазово рятували пацієнтів від больових симптомів пов’язаних з роботою СНЩС. Ми маємо велику кількість напрацювань і методик щодо вирішення цієї проблеми.

Вирішенням питання щодо нормалізації роботи СНЩС можуть бути різними, в залежності від ситуації і та занедбаності запального процесу.Найчастіше виходить вирішити проблему елементарної пришліфуванням зубів з наступним їх поліруванням. При більш розвиненій симптоматиці, ми проводимо дослідження і діагностику роботи жувального апарату пацієнта.

Після чого і призначаємо медикаментозну терапію і апаратне лікування. При складних течіях запального процесу, ми пропонуємо пацієнтуа апаратне лікування та медикаментозну терапію для зняття запалення з суглоба і прибираємо м’язові спазми, пере моделюємо поверхні зубів за допомогою коронок з фрезерованої пластмаси, після чого ми міняємо їх на цілісно керамічні коронки та вініри.

Після закінчення лікувального процесу СНЩС в нашій клініці, пацієнт отримує збалансовану роботу м’язів, чітку роботу скронево нижньощелепного суглоба і гарну посмішку.

Записатися

Цю послугу надають лікарі

Смірнов Андрій Сергійович

Смірнов Андрій Сергійович

Стоматолог-ортопед, хірург, гнатолог
Федорець Іван Андрійович

Федорець Іван Андрійович

Cтоматолог-хірург, ортопед, гнатолог