Ендодонтія

Оцініть послугу
Ендодонтія
5 (100%) 1

Терапевтична стоматологія в нашій клініці представлена профілактикою та лікуванням карієсу та його ускладнень. Окремим напрямком є профілактичні та лікувальні заходи спрямовані на захворювання пародонту та слизової оболонки порожнини рота.

Всі терапевтичні(лікувальні) процедури проводяться згідно європейським та американським стандартам з ізоляцією робочого поля системою раббердам (коффердам). Це дозволяє, по-перше, гарантувати високу якість лікування, так як відповідає вимогам роботи з сучасними матеріалами, адже ніякий суперматеріал «не працює» при порушенні  техніки його використання. По- друге, система ізоляції спрямована на комфорт та безпеку для наших пацієнтів, позбавляє Вас неприємних відчуттів розчинів, фрагментів та сторонніх включень в порожнині рота, захищає систему дихання.

Найскладнішим напрямком терапевтичної стоматології є лікування ускладнень карієсу, яке полягає в лікуванні кореневих каналів зубів, і має назву ендодонтичного. Для цієї ювелірної та багатогранної роботи ми обрали очистку та формування каналів з допомогою нікель-титанових інструментів, що обертаються, надточні   прилади  для вимірювання довжини каналів, поєднання  ультразвукових та медикаментозних факторів, способи пломбування кореневих каналів за допомогою гарячої гутаперчі. Використання оптичного збільшення під час роботи та розуміння мікробіологічних та фармацевтичних засад проблеми захворювань в поєднанні з якісними сучасними матеріалами та багаторічним досвідом дають змогу проводити лікування  у трьох вимірах та на мікро- і макро- рівні і отримувати результат, який дозволяє подовжувати життя та здоров’я Ваших зубів.

Мікроскоп Karl KAPS в стоматології сьогодні – це не просто розкіш, а насамперед, зручність і якість у лікуванні кореневих каналів.

Завдяки сучасному гаджету відкривається багато можливостей для лікаря-ендодонта, як у первинному лікуванні, так і у переліковуванні кореневих каналів.

Оскільки прилад збільшує зображення, лікар має можливість чітко уявити витоки кореневих каналів, з легкістю знаходить приховані тріщини (на дні зуба, поверхні, та навіть на його коренях), дозволяє знайти додатковий кореневий канал, або вилучити уламки ендодонтичного інструменту.  Жоден мікроб не приховається в каналі від його “зіркого ока”.

Все це переваги сучасного обладнання, яким оснащена  стоматологічна клініка Dent Line.

Ендодонтія ціни: лікування каналів

НайменуванняЦіна (вартість)

 

Лікування під мікроскопом (1 канал)Від 1300 грн
Лікування каналівВід 3900 грн
Анестезія інфільтраційна160 грн
Анестезія провідникова210 грн

Переваги

Сучасні світові методики

Виконуємо складні хірургічні втручання за сучасними світовими методиками

Повноційна операційна

Повноцінна операційна з денним стаціонаром та застосуванням загального знечулення

Авторизована клініка

Авторизована клініка медичного обладнання від світового лідера Sirona

Навчальний центр

Власний навчальний центр для лікарів

Запис на прийом

Ви можете записатися попередньо на консультацію чи прийом по телефону, або заповніть форму запису

Відгуки пацієнтів

Кликайте на изображение, чтобы увеличить изображение

0 коментарів

Залишити відповідь

Контакти

Стоматологическая клиника «Dent Line»
г. Киев, ул. Волошская 20 04070 Подол
+380 (044) 425-65-88

Наші контакти:

Київ, вул. Волоська, 20

+38 (044) 425 65 88
+38 (099) 549 87 66
+38 (044) 425 71 01

Пн.-Сб. з 9:00 до 20:00, Нд. - вихідний


Київ, вул. Межигірська, 34

+38 (044) 383 11 22
+38 (095) 564 11 33
+38 (096) 564 11 33

Пн.-Пт. з 9:00 до 20:00, Сб.-Нд. - вихіднийМи в соцмережах: