Лікування каналів зуба в Києві, чистка ▷ Ціни, Поділ【Ендодонтія】

Терапевтична стоматологія в нашій клініці представлена профілактикою та лікуванням карієсу та його ускладнень. Окремим напрямком є профілактичні та лікувальні заходи спрямовані на захворювання пародонту та слизової оболонки порожнини рота.

Всі терапевтичні(лікувальні) процедури проводяться згідно європейським та американським стандартам з ізоляцією робочого поля системою раббердам (коффердам). Це дозволяє, по-перше, гарантувати високу якість лікування, так як відповідає вимогам роботи з сучасними матеріалами, адже ніякий суперматеріал «не працює» при порушенні  техніки його використання. По- друге, система ізоляції спрямована на комфорт та безпеку для наших пацієнтів, позбавляє Вас неприємних відчуттів розчинів, фрагментів та сторонніх включень в порожнині рота, захищає систему дихання.

Найскладнішим напрямком терапевтичної стоматології є лікування ускладнень карієсу, яке полягає в лікуванні кореневих каналів зубів, і має назву ендодонтичного. Для цієї ювелірної та багатогранної роботи ми обрали очистку та формування каналів з допомогою нікель-титанових інструментів, що обертаються, надточні   прилади  для вимірювання довжини каналів, поєднання  ультразвукових та медикаментозних факторів, способи пломбування кореневих каналів за допомогою гарячої гутаперчі. Використання оптичного збільшення під час роботи та розуміння мікробіологічних та фармацевтичних засад проблеми захворювань в поєднанні з якісними сучасними матеріалами та багаторічним досвідом дають змогу проводити лікування  у трьох вимірах та на мікро- і макро- рівні і отримувати результат, який дозволяє подовжувати життя та здоров’я Ваших зубів.

Мікроскоп Karl KAPS в стоматології сьогодні – це не просто розкіш, а насамперед, зручність і якість у лікуванні кореневих каналів.

Завдяки сучасному гаджету відкривається багато можливостей для лікаря-ендодонта, як у первинному лікуванні, так і у переліковуванні кореневих каналів.

Оскільки прилад збільшує зображення, лікар має можливість чітко уявити витоки кореневих каналів, з легкістю знаходить приховані тріщини (на дні зуба, поверхні, та навіть на його коренях), дозволяє знайти додатковий кореневий канал, або вилучити уламки ендодонтичного інструменту.  Жоден мікроб не приховається в каналі від його “зіркого ока”.

Все це переваги сучасного обладнання, яким оснащена  стоматологічна клініка Dent Line.

Переваги

Сучасні світові методики

Виконуємо складні хірургічні втручання за сучасними світовими методиками

Повноційна операційна

Повноцінна операційна з денним стаціонаром та застосуванням загального знечулення

Авторизована клініка

Авторизованная клиника медицинского оборудования от мирового лидера Sirona

Навчальний центр

Власний навчальний центр для лікарів

Запис на прийом

Ви можете записатися попередньо на консультацію чи прийом по телефону, або заповніть форму запису

Ввести код: captcha

Відгуки пацієнтів

0 коментарів

Контакти

Стоматологическая клиника «Dent Line»
г. Киев, ул. Волошская 20 04070 Подол
+380 (044) 425-65-88

Наші контакти:

Київ, вул. Волоська, 20

+38 (044) 425 65 88

Пн.-Сб. з 9:00 до 20:00, Нд. з 10:00 до 17:00


Київ, вул. Межигірська, 34

+38 (044) 337 11 22

Пн.-Пт. з 9:00 до 19:00, Сб.-Нд.-вихіднийМи в соцмережах: