【Імплантація зубів в Києві】 Поставити імплант зуба | Ціна в DentLine на Подолі

Дентальна імплантація – це сучасний метод відновлення відсутніх зубів за допомогою штучних титанових імплантів, що мають гвинтоподібну форму та повністю замінюють корінь зуба за своєю функціональністю. Штучні коронки, що фіксуються в подальшому на імплантати не відрізняються від власних зубів ні за своєю зручністю, ні за естетикою.

Сучасна  імплантація є достатньо прогнозованою та безболісною  маніпуляцією, та надає можливість пацієнту досить швидко та надійно відновити цілісність зубних рядів , уникаючи при цьому залучення у конструкцію власних зубів або використання знімних протезів.

Титан, з якого виготовляються імпланти, відзначається високою біосумісністю з тканинами людського організму. А провідні виробники імплантаційних систем покривають поверхню титанових  імплантів спеціальними біокомплексами, що стимулюють і покращують їх приживлення  та адаптацію. Тому , на сьогоднішній день, титан- це матеріал №1 для виготовлення імплантів.

Дентальний  імплант складається з двох частин: внутрішньо-кісткова частина (власне імплантат), що виконує роль кореня зуба та внутрішньо-ротова (абатмент), що замінює коронкову частину. Ці дві частини надійно з’єднуються між собою гвинтом. Також, існують конструкції імплантів ,коли ці дві частини з’єднані в одну, так звані моно-імпланти але використовуються вони тільки в окремих випадках.

Методи установки

Існує декілька методів установки імплантів:

Класична імплантація або, так звана, «двох-етапна» техніка , коли після видалення зуба пройшов тривалий час і установка  імпланту  відбувається за два візити з перервою між ними від 1-го до 6-ти місяців.  Під час першого візиту  встановлюється  імплантат безпосередньо в кісткову тканину та герметично закривається слизовою оболонкою. Після цього слід зачекати певний період часу, аби імплант надійно прижився. Термін між цими візитами визначає хірург-імплантолог, і залежить він від умов і стану тканин, в які було установлено імплант.  По закінченню цього періоду до імланту забезпечується доступ  через слизову оболонку та фіксується його друга (внутрішньо-ротова) частина. За 1-2 тижні  слизова повністю загоюється навколо конструкції,  і імплант готовий для подальшого протезування.

Безпосередня імплантація – встановлення імпланту відразу після видалення  зуба. Фактично, принцип цієї процедури такий самий, як і при класичній імплантації але виконується вона відразу після видалення ураженого зуба. Перевага даної процедури в економії часу. Не потрібно чекати ,поки відновиться кісткова тканина після видалення зуба. Вона формується та адаптується навколо імпланту. Але для виконання такої маніпуляції необхідно мати певні умови ,що забезпечать хірургу-імплантологу надійну первинну фіксацію імпланту та його подальше приживлення . Нажаль, не завжди вдається отримати такі умови після видалення. Тому, виконується безпосередня імплантація набагато рідше, ніж класична.

Сучасна імплантація дозволяє виконати негайне навантаження на щойно встановлений імплантат. Тобто, штучна коронка фіксується на імплант відразу після його установки ,що забезпечує пацієнту миттєву  естетику та функціональність.  Таким чином, 1-й та 2-й етапи імплантації  і тимчасове протезування відбуваються в одне відвідування. Негайне навантаження можливе як і при класичній так і при безпосередній імплантаціі. Ця методика дуже успішна та поширена на сьогоднішній день і виконується, переважно, на імплантаційних системах провідних виробників.

Тому, маючи сучасні технології та величезний досвід можна сміливо стверджувати, що імплантація — це  безпечне та надзвичайно надійне рішення для пацієнтів будь-якого віку і в будь-якій ситуації.

Переваги

Сучасні світові методики

Виконуємо складні хірургічні втручання за сучасними світовими методиками

Повноційна операційна

Повноцінна операційна з денним стаціонаром та застосуванням загального знечулення

Авторизована клініка

Авторизованная клиника медицинского оборудования от мирового лидера Sirona

Навчальний центр

Власний навчальний центр для лікарів

Запис на прийом

Ви можете записатися попередньо на консультацію чи прийом по телефону, або заповніть форму запису

Ввести код: captcha

Відгуки

0 коментарів

Контакти

Стоматологическая клиника «Dent Line»
г. Киев, ул. Волошская 20 04070 Подол
+380 (044) 425-65-88

Наші контакти:

Київ, вул. Волоська, 20

+38 (044) 425 65 88

Пн.-Сб. з 9:00 до 20:00, Нд. з 10:00 до 17:00


Київ, вул. Межигірська, 34

+38 (044) 337 11 22

Пн.-Пт. з 9:00 до 19:00, Сб.-Нд.-вихіднийМи в соцмережах: