Сапфірові брекети Inspire Ormco в Києві ▷ Ціна і відгуки Inspire

Сапфірові брекети Inspire Ormco в Києві

Оцініть послугу
Сапфірові брекети Inspire Ormco в Києві
5 (100%) 2

Для усунення зубощелепних аномалій використовуються спеціальні ортодонтичні апарати.

Найсучаснішими і найбільш ефективними з них є сапфірові брекети Inspire Ormco в Києві, які практично не видно оточуючим. У них дуже мало металевих деталей – тільки дуга, тому ця система вважається найбільш естетичною й до того ж вельми функціональною.

 

Брекети Inspire – в чому їх особливість?

Багато хто думає, що зубні брекети – це громіздка і дуже помітна конструкція для виправлення прикусу та викривленого зубного ряду.

Однак зараз не обов’язково використовувати саме такі системи, оскільки в ортодонтії активно застосовуються унікальні брекети Inspire, які повністю функціональні й дозволяють пацієнтові не соромитися своєї усмішки.

Матеріалом для їх виготовлення служить штучно вирощений монокристалічний сапфір, який здатний приймати колір емалі конкретного пацієнта, і абсолютно прозорий.

Таку інноваційну брекет-систему розробили американські фахівці корпорації Ormco, яка понад 50 років посідає провідні позиції в сфері ортодонтичної продукції.

Переваги сапфірових брекетів Inspire

Однією з основних переваг сапфірових брекетів Inspire Ormco в Києві є їхня прозорість і непомітність на зубах.
Крім цього, вони не змінять свій колір, навіть якщо пацієнт буде регулярно вживати каву, чай, ягоди, шоколад та інші фарбувальні продукти.

Незалежно від того, скільки триватиме лікування, брекети з сапфірів НЕ забарвляться, не втратять прозорість, і залишаться такими ж протягом усього терміну носіння.

Штучно вирощені сапфіри мають дуже високу міцність. Їх використовують для виготовлення зубних імплантатів та ілюмінаторів для космічних кораблів. Тому сапфірові брекет-системи здатні витримувати великі навантаження, вони не тріснуть, не зламаються і не покриються тріщинами.

Брекет-системи Inspire дуже міцно і надійно зчіплюються з зубами. Це відбувається через те, що в них використовується куляста конструкція основи брекета. Це також впливає на те, що зняття брекетів відбувається швидко і без дискомфорту для пацієнта.

Відгуки пацієнтів свідчать, що брекети зі штучних сапфірів дуже зручні, не створюють проблем при прийомі їжі та розмові, не змінюють дикцію, і пацієнти звикають до них за короткий термін, буквально протягом декількох діб.

Отже, головними перевагами брекет-систем Inspire є:

  • висока ступінь непомітності на зубах;
  • стійкість до фарбування;
  • здатність приймати колір емалі пацієнта;
  • міцна і надійна конструкція;
  • швидке звикання;
  • зручність у використанні;
  • міцно тримається на зубах.

Особливості догляду за брекетами з сапфірів

Унікальні сапфірові брекети Inspire Ormco в Києві значно зручніше в плані догляду, на відміну від лінгвальних аналогів. Завдяки прозорості системи, можна відразу побачити забруднення і з легкістю його усунути. Для очищення конструкції існують спеціальні інструменти, що значно полегшують догляд.

Більш докладні рекомендації про те, як дотримуватися гігієни ротової порожнини після установки брекетів, дасть фахівець-ортодонт і гігієніст.

Не варто переживати, що конструкції з штучних сапфірів буде нелегко носити або вони зажадають особливого догляду, адже ці брекети створювалися розробниками так, щоб максимально полегшити лікування з їх використанням.

Показання і протипоказання

Сапфірові брекет-системи призначені для тих, кому необхідно постійно виглядати ідеально, кому за своїми професійними обов’язками доводиться спілкуватися з іншими людьми, хто цінує комфорт і зручність.

Протипоказання у сапфірових брекетів Inspire Ormco такі ж, як і у інших ортодонтичних конструкцій. Однак, існує єдине обмеження: якщо у пацієнта діагностовано дуже серйозні дефекти прикусу і викривлення зубного ряду (наприклад, скупченість зубів, зміщення щелеп та ін.), то дана система не рекомендується для лікування через слабкість впливу.

Які брекет-системи вибрати: Inspire або Damon Clear?

Обидва типи брекетів виготовляє концерн Ormco, і у них існують свої особливості та переваги. Конструкція Inspire практично невидима на зубах через те, що вона повністю складається зі штучних прозорих сапфірів.

Damon Clear вважається більш ефективною, оскільки система самолігувальна, і в ній використана технологія SpinTek.
Для виготовлення цієї брекет-системи застосовується полікристалічний алюмінієвий оксид, що здорожує конструкцію в порівнянні з Inspire.

Вибір виду брекетів, безсумнівно, залишається за пацієнтом, але конструкція, котра повністю складається зі штучних сапфірів, виглядає на зубах значно краще.

Багато людей хочуть, щоб виправлення патологій прикусу було менш помітно для оточуючих, тому сапфірові брекети Inspire Ormco в Києві є ідеальним способом, як в плані ефективності, так і в плані естетичного вигляду.

Переваги

Сучасні світові методики

Виконуємо складні хірургічні втручання за сучасними світовими методиками

Повноційна операційна

Повноцінна операційна з денним стаціонаром та застосуванням загального знечулення

Авторизована клініка

Авторизованная клиника медицинского оборудования от мирового лидера Sirona

Навчальний центр

Власний навчальний центр для лікарів

Запис на прийом

Ви можете записатися попередньо на консультацію чи прийом по телефону, або заповніть форму запису

Ввести код: captcha

0 коментарів

Контакти

Стоматологическая клиника «Dent Line»
г. Киев, ул. Волошская 20 04070 Подол
+380 (044) 425-65-88

Наші контакти:

Київ, вул. Волоська, 20

+38 (044) 425 65 88

Пн.-Сб. з 9:00 до 20:00, Нд. з 10:00 до 17:00


Київ, вул. Межигірська, 34

+38 (044) 337 11 22

Пн.-Пт. з 9:00 до 19:00, Сб.-Нд.-вихіднийМи в соцмережах: