Історія створення Dent Line

Стоматологічна клініка Dent Line у місті Київ на Подолі біля метро Контрактова площа була заснована у 2004 році. За цей час ми встигли зарекомендувати себе як висококваліфікований стоматологічний центр на сучасному ринку надання стоматологічних послуг.

Сьогодні клініка використовує сучасне та найновітніше обладнання, яке дозволяє проводити максимально точну діагностику та підбір індивідуального курсу лікування для будь-якого випадку.

Матеріали та обладнання, які ми використовуємо в практиці, сертифіковані та постачаються провідними європейськими виробниками. В процесі лікування підтримується суворе дотримання стерильності, всі інструменти багаторазового використання проходять повний цикл стерилізації.

Стоматологічна клініка Dent Line в Києві (Поділ, метро Контрактова площа) має рентген відділення з сучасним комп’ютерним томографом, спеціалізовані кабінети терапії, ортодонтії, ортопедії, гігієни, стерилізаційне відділення, а також операційний блок із денним стаціонаром. Ми також використовуємо у своїй практиці загальне знечулення.

В стоматологічній клініці Dent Line працює злагоджена команда фахівців, – лікарі усіх спеціалізацій, які періодично проходять вдосконалення, як в Україні, так і в зарубіжних навчальних центрах, що в свою чергу, дає можливість забезпечити найвищий рівень професійного досвіду і бездоганних результатів у лікуванні наших пацієнтів. Ми відповідально ставимось до Вашого здоров’я і завжди гарантуємо якість та результат!

Чекаємо на Вас у м. Київ, Подільський район, метро Контрактова площа за адресами: вул. Волоська, 20 та вул. Межигірська, 34.