Консультація та діагностика
Консультація лікаря
700 грн
Консультація ортогнатичного хірурга
1800 грн
Ортопантомографія
590 грн
Прицільна радіовізіографія (рентген 1 зуба)
430 грн
КТ однієї щелепи (верхня/нижня)
850 грн
КТ верхньої та нижньої щелепи
990 грн
Лікування карієсу та кореневих каналів
Пломбування зуба
від 3000 грн
Фотополімерна реставрація (1 зуб)
від 3500 грн
Лікування кореневих каналів
від 10 000 грн
Естетична стоматологія та протезування
Коронка цирконієва на імпланті (1 од.)*
від 8900 грн
Коронка порцелянова на імпланті (1 од.)*
від 11 900 грн
Коронка цирконієва (1 од.)*
від 8200 грн
Коронка, вінір порцеляновий “E Max” (1 од.)
від 11 920 грн
Тимчасова коронка з пластмаси (1 од.)
від 850 грн
Тимчасова коронка з пластмаси на імпланті (1 од.)
від 1250 грн
Планування навігаційного шаблону
від 1400 грн
Хірургічна стоматологія
Видалення зуба
від 1100 грн
Атипове видалення зубів
від 4500 грн
Закритий синус-ліфт
від 5100 грн
Реконструкція альвеолярного паростка
від 15 000 грн
Синус-ліфт
від 16 000 грн
Дитяча стоматологія
Консультація дитячого стоматолога
700 грн
Психологічна підготовка дитини до лікування
1100 грн
Пломбування зубів
від 1720 грн
Герметизація фісур
від 1450 грн
Лікування кореневих каналів
від 2000 грн
Видалення молочного зуба
від 850 грн
Дитяча професійна чистка
1050 грн
Седація (супровід анестезіолога) 1 година
4500 грн
Загальне знечулення (наркоз), 1 год.
5500 грн
Імплантація
Встановлення імпланту Astra Tech
від 23 000 грн
Встановлення імпланту Osstem/MegaGen
від 14 800 грн
Встановлення імпланту Straumann
від 23 000 грн
Встановлення імплантів Zygoma
(*вартість уточнюйте у адміністраторів)
Встановлення імплантів за методикою All-on-4
(*вартість уточнюйте у адміністраторів)
Ортодонтія
Самолігуючі брекети Damon Q (1 щелепа)
від 29 900 грн
Самолігуючі брекети Damon Q 2 (1 щелепа)
від 32 500 грн
Самолігуючі брекети Damon Clear "Ormco" (1 щелепа)
від 33 900 грн
Самолігуючі брекети Damon Clear design "Ormco" (1 щелепа)
від 39 900 грн
Елайнери Easybite
від 46 500 грн
Invisalign (1 щелепа)* (вартість залежить від курсу валюти, система замовляється у виробника в США)
від 90 000 грн
Пародонтологія та професійна гігієна
Видалення зубного каменю за допомогою ручного скейлінгу (1 квадрант)
від 1620 грн
Заповнення пародонтологічної карти
990 грн
Вектор-терапія (верхня і нижня щелепа)
5800 грн
Відбілювання лазерне BioLase (1 щелепа)
4900 грн
Комплексна професійна гігієнічна чистка зубів
від 1580 грн
Лікування уві сні
Розширена нейролептаналгезія (седація) 30 хв.
2250 грн
Розширена нейролептаналгезія (седація) 1 год.
4500 грн
Загальне знечулення (наркоз дитячий), 30 хв.
2750 грн
Загальне знечулення (наркоз дитячий), 1 год.
5500 грн
Загальне знечулення (наркоз дорослий), 30 хв.
2600 грн
Загальне знечулення (наркоз дорослий), 1 год.
5200 грн

Важливо: при зверненні в клініку необхідно враховувати, що ціни на стоматологічні послуги в Києві залежать від безлічі нюансів, у тому числі від стану зубів і самої ротової порожнини. Детальніша інформація може бути отримана тільки після консультації у фахівця, який проведе огляд, визначить клінічну картину захворювання та складе план лікування. На підставі отриманих даних стоматолог зможе розрахувати передбачувану вартість майбутніх процедур, але вона не є фіксованою. Хоча для лікування зубів в Києві та інших регіонах країни може скластися певний ціновий діапазон, в рамках якого вказуються ціни на стоматологію , що залежать і від репутації медичного закладу, і від кваліфікації персоналу.

Види захворювання зубів та ціни на стоматологічні послуги

У більшості випадків пацієнти, які звертаються до стоматолога, страждають від карієсу і його ускладнених форм. Фахівці клініки «Дент Лайн» при лікуванні карієсу вирішують найважливіші завдання: по максимуму зберегти здорові тканини зуба та якісно, ефективно відновити уражені.

Якщо вчасно не усунути карієс, то каріозна порожнина швидко збільшиться в розмірах і відбудеться поступове запалення зуба. Звичайно, організм починає боротися із захворюванням, тому в прикореневій ділянці зуба виникають гранульоми, котрі плавно трансформуються в кісти. Відповідно, в таких ускладнених випадках ціни на стоматологічні послуги в Києві можуть бути вище.

Карієс може викликати такі ускладнення, як періодонтит і пульпіт, при яких виникає необхідність в лікуванні коренів. Некаріозне походження мають ерозія, флюороз і клиноподібний дефект. Ознаками виникнення цих захворювань є надясеневі ділянки, що змінили свій колір і форму. До того ж, ці патології вказують на проблеми, які є в організмі, і, щоб їх усунути, необхідно провести лікування в комплексі.

Вартість лікування каріозних уражень

Цінова політика київської клініки «Дент Лайн» відрізняється лояльністю стосовно пацієнтів, а ціни на стоматологію залежать від наступних факторів:

Кількість і розмір пошкоджених поверхонь. Чим їх більше, тим вище ціни.

Глибина уражень. Карієс на початковій стадії (поверхневий) усунути простіше, позаяк для цього не буде потрібно проводити додаткові маніпуляції та використовувати велику кількість матеріалів і препаратів. Для лікування карієсу середньої тяжкості доведеться застосовувати анестезію й інші процедури, а глибокі каріозні ураження вважаються важкими клінічними випадками, коли вже не обійтися без видалення нервів і тимчасового пломбування, що збільшує ціни на стоматологічні послуги.

Методика і спосіб лікування. Під час діагностування фахівець визначає вид захворювання, його стадію, а також метод усунення, враховуючи при цьому фінансові можливості клієнта. Поверхневий карієс можна вилікувати шляхом ремінералізуючої аплікації, використання пломбування без видалення твердих тканин або іншими щадними способами. При більш серйозних стадіях захворювання потрібно оперативне глибоке втручання в зубну тканину і застосування дорогих, якісних медикаментів та матеріалів. У найскладніших ситуаціях, або на прохання пацієнта лікування й видалення зубів можна проводити під загальним наркозом.

Вид зуба, кількість каналів і складність їх анатомії. Як правило, у різців один канал, але для їх лікування необхідно використовувати більш досконалі та сучасні матеріали, адже від цього залежить естетичний зовнішній вигляд. У молярів зазвичай багато каналів, що, звісно, впливає на вартість лікування через більш високої ціни на стоматологічні послуги.

Матеріали та медпрепарати, що використовуються. Вони мають важливе значення, оскільки істотно впливають на остаточну вартість послуг. До цього переліку входять препарати для анестезії, матеріали для пломбування, кофердам та інші стоматологічні засоби. Зараз у приватних клініках хімічні композити практично не використовують, а цемент навіть не закуповують. Може, в районних неприватних медустановах його ще використовують, оскільки він здешевлює ціни на стоматологію , але тим, хто дорожить своїми зубами, не варто навіть розглядати подібний варіант. Найбільш якісним матеріалом для пломбування є фотополімерна пломба.

Додаткові процедури. Перед основним лікуванням в більшості випадків стоматолог призначає чистку зубів за допомогою ультразвуку, що дозволяє підготувати зуби до основного лікування, адже якість гігієни зубів впливає на якість інших процедур у стоматолога, особливо хірургічних планових маніпуляцій і протезування.

Ціни на послуги стоматолога: важливі моменти

Головними аспектами, які визначають ціни на стоматологічні послуги і якість лікування, є безпека, ефективність та результативність, естетично привабливий зовнішній вигляд відновлених зубів, відсутність хворобливих відчуттів і комфорт пацієнта.

Деякі люди і зараз бояться йти до стоматолога, оскільки вважають, що лікування зубів супроводжується болем і муками. Можливо, вони пам’ятають свої дитячі страхи від відвідування дантиста, коли обладнання було технічно недосконалим (бормашини), а пломби робили з силікатного цементу.

У сучасній київській клініці «Дент Лайн», яка оснащена новітнім обладнанням, використовують анестетики або препарати для загального наркозу, що виключає больові відчуття у пацієнта. Фахівці рекомендують своєчасно відвідувати стоматолога, адже поверхневий карієс у вигляді «білої плями» можна вилікувати без пломбування і препарування зубної тканини. Якщо каріозне ураження має середню або важку стадію, зуб, звичайно, врятувати можна, але за лікування доведеться заплатити набагато більше. Відвідування стоматолога з метою профілактичного огляду 2 рази на рік – дозволяє запобігти захворюванню зубів, зберегти їх цілими та здоровими!