Отзывы - Dent Line

Отзывы довольных пациентов

Макс Карась

Современная клиника, удобное расположение, новое оборудование и квалифицированные доктора. Неоднократно лечил зубы в Дент Лайне, впечатления исключительно положительные. Рекомендую всем!

17 April, 2013 at 11:03

Ольга Бойчук

Тарасу Васильевичу спасибо! Золотые руки и доброе сердце-хороший доктор-профессионал своего дела. Цены очень приемлемые, Молодцы!!!

20 March, 2014 at 18:21

Людмила Червонюк

Хочу поділитися враженням від отриманих послуг у клініці Дент Лайн. Дуже вдячна Тарасу Васильвичу, Ірині Михайлівні, Юлі, Ірині, Євгенії за якісне лікування, тепло, увагу та отриманий комфорт. Лікувала зуби довго, тому що сам процес лікування, санації , встановлення імплантів цього вимагав. Але на протязі усього часу лікування я відчула тільки увагу як від лікарів, так і обслуговуючого персоналу. Робота виконувалась на новітньому, сучасному обладнанні,якісними матеріалами та інструментами. Колектив лікарів молодий,постійно підвищує професійність.Ставлення до пацієнта на високому рівні. Пропоную всім відчути якість обслуговування у клініці ДЕНТ Лайн!!!

13 April, 2014 at 22:10

Ирина

А почему у вас нет цен на сайте? нет информации о сотрудниках?

18 June, 2014 at 15:54

Катерина

По наследственности у меня катастрофические зубы. К 25 нет ни одного живого. Дентлайн не променяю никогда и ни на что, лучше профессионалов в городе просто нет, а перепробовала я предостаточно.

10 July, 2014 at 15:13