Записатися

Протезування зубів на Подолі в Києві

Стоматологи клініки «Дент Лайн» в Києві є одними з кращих фахівців з естетичного відновлення зубів: ріжучий край залишається прозорим, а ясна здоровими.

Зокрема, стоматологи-ортопеди і хірурги-імплантологи клініки «Дент Лайн» використовують у своїй роботі бінокуляри, які дозволяють збільшувати зону в 6 разів, що забезпечує точність і високу якість виконаних процедур. В результаті, пацієнт набуває чудову та природну посмішку.

Переваги протезування на імплантах

На сьогодні протезування на імплантатах є не тільки найнадійнішим методом відновлення зубів, але і найкращим у плані естетики.

У стоматологічній клініці Dent Line в Києві з пацієнтом працюють одразу два фахівця: ортопед і хірург-імплантолог, який може проводити процедуру імплантації, застосовуючи різні методики: одномоментна імплантація відразу після видалення або при повній втраті зубів, а також встановлення тимчасової коронки з негайним навантаженням.

Завдяки впровадженню нових технологій і використанню винятково сучасного обладнання й інструментарію, лікарі клініки проводять процедуру без розрізів і, відповідно, без подальшого накладання швів (за показаннями). До того ж вони застосовують найбільш щадні способи видалення тканин ясен (причому, незначних її фрагментів), операція здійснюється в більш комфортних умовах для пацієнта, а період відновлення істотно скорочується.

Протезування на імплантах проводиться таким чином, що встановлені зуби не відрізняються від природних ані за своїм функціоналом, ані за естетичним виглядом. Нові штучні зуби дозволяють пацієнтові комфортно жувати, й звісно стати володарем сліпучої усмішки.

У клініці застосовується як поверхнева, так і тривала седація, що дає додаткові переваги пацієнта, оскільки процедура проходить для нього швидко і практично безболісно.

Що таке імплантат

Імплантом називають штучний зубний корінь, який виготовляється із спеціального сплаву на титановій основі.

У кістку щелепи на місце втраченого зуба встановлюється титановий стрижень, який закривається фрагментом ясенної тканини і залишається на період від 1 до 3 місяців, щоб та загоїлася.

Після цього на корені з титану фіксується абатмент (перехідник), а на нього одягається коронка. Процес імплантації на цьому закінчується, а пацієнт отримує новий зуб і красиву усмішку.

Імплантація при відсутності одного або декількох зубів

Коли відсутній один або кілька зубів, фахівці клініки «Дент Лайн» для протезування використовують коронки і «мости». Ці способи є основними при встановленні незнімних протезів на імпланти.

При відсутності одного зуба найефективнішим методом відновлення є коронка, яка спирається на штучний титановий корінь. Якщо в зубному ряду втрачені відразу кілька зубів, то існує два варіанти: установка декількох імплантатів з коронками або виготовлення мостоподібного протеза, що спирається на титанові стрижні.

Подібні конструкції значно міцніші, ніж протези, які кріпляться на власні зуби пацієнта.

Записатися

Різновиди коронок при протезуванні на імплантатах

Коронки повинні бути міцними, якісними і відрізнятися відмінною естетикою. До штучного зуба на імплантатах пред’являються особливі вимоги: тривалий термін служби і природний зовнішній вигляд. При протезуванні використовуються наступні різновиди коронок:

 • Керамічні. Коронки з цього матеріалу відрізняються преміальної міцністю та ідеальним естетичним виглядом. Їх встановлюють і в зоні усмішки, і на жувальні зуби. Кераміка не відторгається організмом, на ній не залишається темних плям від фарбувальних пігментів. Краса цих коронок створюється за рахунок напівпрозорості, вони нічим не відрізняються від природних зубів.
 • Металокерамічні. Використовуються для протезування жувальних зубів. Вони мають хорошу міцність і довговічністб, коштують дешевше керамічних аналогів.
 • Цирконієві. Вони виготовляються на основі діоксиду цирконію, який не викликає алергічних реакцій. Такі коронки дорожче і естетичніші, ніж металокераміка. У цирконієвих виробів практично немає протипоказань.

Вибір конструкції і тип коронки обговорюється з фахівцем на консультації.

Імплантація при повній втраті власних зубів

Якщо раніше пацієнту при повній відсутності зубів пропонувався лише знімний акриловий протез, то зараз імплантологи можуть запропонувати на вибір два варіанти: імплантація «всі на 4» або «всі на 6» з подальшим незнімним протезуванням. Такий спосіб використовується, коли на верхній або нижній щелепі відсутні всі зуби.

У кісткову щелепну тканину імплантуються кілька титанових штучних стрижнів, на які згодом встановлюється незнімний протез. При цьому вся конструкція виглядає природно, повністю повторює контур ясен та ідеально контактує зі слизовою оболонкою ротової порожнини. Ці протези відрізняються надійністю, забезпечують пацієнтові комфорт, приємний зовнішній вигляд, дають можливість нормально пережовувати їжу, усміхатися та розмовляти. Вони також створюють непоганий омолоджуючий ефект, роблячи пацієнта молодшим на 10-15 років.

Існують також знімні або умовно знімні протези. Про необхідність встановлення таких конструкцій рішення приймає спеціаліст на основі медичних показань.

Етапи процедури протезування на імплантатах

У клініці стоматології «Дент Лайн» в Києві протезування на імплантах здійснює стоматолог-ортопед. Він проводить детальну діагностику, аналізує естетику усмішки і природу зубного змикання, вивчає роботу щелеп і овал обличчя.

Протезування на імплантатах складається з наступних етапів:

 • Комп’ютерна томографія є обов’язковою складовою лікування. Сучасне обладнання світового лідера Sirona Dentsply дозволяє безпечно (з мінімальним опроміненням) і точно провести діагностику та отримати якісний HD знімок зубів.
 • Потім хірург-імплантолог визначає метод імплантації, а також вказує, чи потрібна додаткова підготовка до процедури – кісткової пластики або синус-ліфтингу.
 • 3D планування. Завдяки сучасним технологіям, з’явилася можливість спочатку змоделювати віртуальну процедуру імплантації, а потім перенести положення імпланта в ротову порожнину пацієнта. Це дозволяє стоматологу-ортопеду здійснювати весь процес протезування з ювелірною точністю.
 • Вживлення імплантатів. У клініці використовуються тільки якісні дентальні титанові імплантати від перевірених та відомих виробників. Усі імплантати мають високий відсоток приживлюваності.
 • Фіксація тимчасових коронок або протезів на період приживлення штучних «коренів».
 • Виготовлення та встановлення постійних коронок, мостоподібних або незнімних протезів.

Тривалість протезування зубів на імплантатах

Сучасні технології, які використовують фахівці «Дент Лайн» у своїй практиці, а також наявність власної зуботехнічної лабораторії, дозволяють максимально точно і швидко провести одномоментну імплантацію з негайним навантаженням і протезуванням (за 1 день!), що скорочує кількість візитів, і дозволяє пацієнтові вийти від стоматолога з встановленою коронкою або конструкцією на імпланти, і відчувати себе максимально комфортно.

Вартість протезування на імплантах

На вартість імплантації та протезування в Україні впливає безліч факторів, тому визначити її може фахівець під час прийому і консультації пацієнта. Ціна протезування зубів безпосередньо залежить від кількості імплантів, матеріалу їх виготовлення, стану щелеп пацієнта і від необхідності проведення додаткової підготовки у вигляді кісткової пластики або синус-ліфтингу.

Записатися

  Приклади робіт наших лікарів

  Цю послугу надають лікарі

  Смірнов Андрій Сергійович

  Смірнов Андрій Сергійович

  Стоматолог-ортопед, хірург, гнатолог
  Федорець Іван Андрійович

  Федорець Іван Андрійович

  Cтоматолог-хірург, ортопед, гнатолог
  Прудіус Євген Миколайович

  Прудіус Євген Миколайович

  Cтоматолог-ортопед