Терапевтична стоматологія в нашій клініці представлена профілактикою та лікуванням карієсу та його ускладнень. Окремим напрямком є профілактичні та лікувальні заходи спрямовані на захворювання пародонту та слизової оболонки порожнини рота.

Всі терапевтичні(лікувальні) процедури проводяться згідно європейським та американським стандартам з ізоляцією робочого поля системою раббердам (коффердам). Це дозволяє, по-перше, гарантувати високу якість лікування, так як відповідає вимогам роботи з сучасними матеріалами, адже ніякий суперматеріал «не працює» при порушенні техніки його використання. По- друге, система ізоляції спрямована на комфорт та безпеку для наших пацієнтів, позбавляє Вас неприємних відчуттів розчинів, фрагментів та сторонніх включень в порожнині рота, захищає систему дихання.

Мікроскоп Karl KAPS в стоматології сьогодні – це не просто розкіш, а насамперед, зручність і якість у лікуванні кореневих каналів.

Завдяки сучасному гаджету відкривається багато можливостей для лікаря-ендодонта, як у первинному лікуванні, так і у переліковуванні кореневих каналів.

Оскільки прилад збільшує зображення, лікар має можливість чітко уявити витоки кореневих каналів, з легкістю знаходить приховані тріщини (на дні зуба, поверхні, та навіть на його коренях), дозволяє знайти додатковий кореневий канал, або вилучити уламки ендодонтичного інструменту. Жоден мікроб не приховається в каналі від його “зіркого ока”.

Все це переваги сучасного обладнання, яким оснащена стоматологічна клініка Dent Line.

  Цю послугу надають лікарі

  Черненька Юлія Олегівна

  Черненька Юлія Олегівна

  Стоматолог-терапевт, ендодонт
  Антоненко Андрій Володимирович

  Антоненко Андрій Володимирович

  Стоматолог-ендодонт
  Марусенко Марина Іванівна

  Марусенко Марина Іванівна

  Стоматолог-терапевт, ендодонт
  Здоровик Інна Юріївна

  Здоровик Інна Юріївна

  Завідуюча терапевтичним відділеням, стоматолог-терапевт, ендодонтист