Акції

Дентальна імплантація – це сучасний метод відновлення відсутніх зубів за допомогою штучних титанових імплантів, що мають гвинтоподібну форму та повністю замінюють корінь зуба за своєю функціональністю. Штучні коронки, що фіксуються в подальшому на імплантати не відрізняються від власних зубів ні за своєю зручністю, ні за естетикою.

Сучасна імплантація зубів у Києві є достатньо прогнозованою та безболісною маніпуляцією, та надає можливість пацієнту досить швидко та надійно відновити цілісність зубних рядів , уникаючи при цьому залучення у конструкцію власних зубів або використання знімних протезів.

імплантація зубів київ

Імплантація зубів у Києві на Подолі

Титан, з якого виготовляються імпланти, відзначається високою біосумісністю з тканинами людського організму. А провідні виробники імплантаційних систем покривають поверхню титанових імплантів спеціальними біокомплексами, що стимулюють і покращують їх приживлення та адаптацію. Тому , на сьогоднішній день, титан – це матеріал №1 для виготовлення імплантів.

Дентальний імплант складається з двох частин: внутрішньо-кісткова частина (власне імплантат), що виконує роль кореня зуба та внутрішньо-ротова (абатмент), що замінює коронкову частину. Ці дві частини надійно з’єднуються між собою гвинтом. Також, існують конструкції імплантів ,коли ці дві частини з’єднані в одну, так звані моно-імпланти але використовуються вони тільки в окремих випадках.

послуги імплантації київ

Установка зубних імплантатів (Київ) – основні методи

Існує декілька методів установки імплантів:

Класична імплантація або, так звана, «двох-етапна» техніка , коли після видалення зуба пройшов тривалий час і установка імпланту відбувається за два візити з перервою між ними від 1-го до 6-ти місяців. Під час першого візиту встановлюється імплантат безпосередньо в кісткову тканину та герметично закривається слизовою оболонкою. Після цього слід зачекати певний період часу, аби імплант надійно прижився.

Термін між цими візитами визначає хірург-імплантолог, і залежить він від умов і стану тканин, в які було установлено імплант. По закінченню цього періоду до імланту забезпечується доступ через слизову оболонку та фіксується його друга (внутрішньо-ротова) частина. За 1-2 тижні слизова повністю загоюється навколо конструкції, і імплант готовий для подальшого протезування.

ціна імплантації зубів

Безпосередня імплантація – встановлення імпланту відразу після видалення зуба. Фактично, принцип цієї процедури такий самий, як і при класичній імплантації але виконується вона відразу після видалення ураженого зуба. Перевага даної процедури в економії часу. Не потрібно чекати ,поки відновиться кісткова тканина після видалення зуба. Вона формується та адаптується навколо імпланту. Але для виконання такої маніпуляції необхідно мати певні умови ,що забезпечать хірургу-імплантологу надійну первинну фіксацію імпланту та його подальше приживлення. На жаль, не завжди вдається отримати такі умови після видалення. Тому, виконується безпосередня імплантація набагато рідше, ніж класична.

Сучасна імплантація зубів у Києві на Подолі дозволяє виконати негайне навантаження на щойно встановлений імплантат. Тобто, штучна коронка фіксується на імплант відразу після його установки ,що забезпечує пацієнту миттєву естетику та функціональність. Таким чином, 1-й та 2-й етапи імплантації і тимчасове протезування відбуваються в одне відвідування. Негайне навантаження можливе як і при класичній так і при безпосередній імплантації. Ця методика дуже успішна та поширена на сьогоднішній день і виконується, переважно, на імплантаційних системах провідних виробників.

Тому, маючи сучасні технології та величезний досвід можна сміливо стверджувати, що імплантація — це безпечне та надзвичайно надійне рішення для пацієнтів будь-якого віку і в будь-якій ситуації.

Див. докладніше: ціни на імплантацію зубів у Києві 2024 року

  Цю послугу надають лікарі

  Смірнов Андрій Сергійович

  Смірнов Андрій Сергійович

  Стоматолог-ортопед, хірург, гнатолог
  Федорець Іван Андрійович

  Федорець Іван Андрійович

  Cтоматолог-хірург, ортопед, гнатолог
  Здоровик Тарас Васильович

  Здоровик Тарас Васильович

  Головний лікар стоматологічної клініки Dent Line, лікар-імплантолог та стоматолог-хірург