Дитяча стоматологія в Києві Dent Line ▷ Дитячий стоматолог

Дитяча стоматологія

Оцініть послугу
Дитяча стоматологія
3.8 (75.56%) 9

Перша усмішка, перший зуб, перший візит до стоматолога – це значні події у житті дітей та батьків.

Першу зустріч із лікарем необхідно запланувати заздалегідь. Дитина або сприйме лікаря, як друга, або боятиметься її навіть у розмовах.

Щоб малюк не відчував страху, треба зробити перше відвідування дитячої стоматології максимально комфортним. Треба привести малюка тоді, коли він ситий, здоровий і в доброму гуморі. Ідеальний варіант – записатися на ознайомлювальний прийом.

 

detskyi stomatolog kiev

Вартість послуг на дитячу стоматологію

Консультація дитячого стоматолога600 грн
Психологічна підготовка дитини до лікування900 грн
Пломбування зубіввід 1200 грн
Герметизація фісурвід 1200 грн
Лікування кореневих каналіввід 2000 грн
Видалення молочного зубавід 750 грн
Дитяча професійна чистка980 грн
Лікування дитини уві сні (супровід анестезіолога) 1 годинавід 3800 грн

 

Коли вести дитину до стоматолога?

Дехто рекомендує відвідати зубного лікаря з появою першого молочного зуба. Інші за те, щоб привести малюка до фахівця на 1 рік.

У цьому віці діти вже показують, що їм подобається, а що ні. Це добрий період для знайомства з лікарем.

При першій зустрічі дитячий стоматолог робить огляд ротової порожнини, визначає, чи немає аномалій у розвитку зубів, чи немає проблем з прикусом, укладає графік подальших відвідувань (зазвичай, 2 рази на рік).

Як підготувати дитину до зустрічі з зубним лікарем?

При виявленні проблеми під час першого візиту до дитячої стоматології краще відразу записатися на друге відвідування для лікування. Перша зустріч має запам’ятатися звичайним приємним знайомством.

Не треба передавати малюкові страх без причини і якось спеціально готувати до візиту до дитячої стоматології. Не можна говорити «це не страшно», «не буде боляче». Зазвичай такі слова лякають, дають зворотний ефект. Можна розповісти, що лікар допоможе стати здоровим.

 

первый визит к детскому стоматологу

Що робити, якщо малюк боїться стоматолога?

Страх перед лікарем виникає через невдалий перший досвід. У такому разі краще підшукати іншу клініку, наприклад дитячу стоматологію Dent Line у ​​Києві на Подолі, де вміють працювати навіть із найменшими пацієнтами. У таких закладах передбачені спеціальні дитячі матеріали, які використовують дитячу анестезію.

Перед новою зустріччю з дитячим стоматологом треба підтримати і попередити дитину, що на неї чекає інший лікар, який буде не таким, як попередній. Сказати, що буде інакше ставлення.

Чи потрібно лікувати молочні зуби?

Помилково вважати, що молочні зуби все одно випадуть, тож їх не треба лікувати. Якщо ігнорувати регулярні відвідування дитячої стоматології, можна пропустити проблему й молочні зуби стануть джерелом хронічної інфекції. Можливе навіть пошкодження зачатку постійного зуба.

Тому походи до стоматолога треба організувати з раннього віку, щоб вчасно вилікувати молочні зуби і не допустити стану, коли вже потрібне видалення.

Молочні зубки мають випасти самостійно, адже вони так само, як і постійні, виконують найважливіші функції. З їхньою допомогою відбувається подрібнення їжі, а невчасна втрата зубів може спричинити захворювання травної системи.

Коли малюки вчаться говорити, спілкуватися, молочні зуби забезпечують нормальну вимову. Втрата молочних зубів через відсутність лікування може призвести до формування неправильного прикусу. Якщо навіть один молочний різець відсутній, зміщується весь зубний ряд і може прорізатися не там, де треба.

Щоб уникнути наслідків відсутності молочного зуба, сучасна дитяча стоматологія в Києві “Дент Лайн” пропонє замісне протезування. Для цього використовують знімні пластини для вирівнювання зубного ряду.

Коли необхідний дитячий лікар-ортодонт?

Спеціаліст дає рекомендації щодо профілактики неправильного прикусу або складає план лікування для його виправлення.

Залежно від індивідуальних особливостей дитини та ситуації, що склалася із зубами, лікар-ортодонт пропонує використовувати класичні незнімні брекети або брекети чи знімні пластини.

Вибір методу лікування залежить від того, як складною буде корекція прикусу.

Не варто затягувати візит до дитячої стоматології. Дитина ще не може приймати самостійних рішень і турбота про її здоров’я повністю лежить на батьках. Та й прикус набагато легше виправити у дитинстві, ніж у дорослому віці.

0 коментарів

Контакти

Стоматологическая клиника «Dent Line»
г. Киев, ул. Волошская 20 04070 Подол
+380 (044) 425-65-88

Наші контакти:

Київ, вул. Волоська, 20

+38 (044) 425 65 88

Пн.-Сб. з 9:00 до 20:00, Нд. з 10:00 до 17:00


Київ, вул. Межигірська, 34

+38 (044) 337 11 22

Пн.-Пт. з 9:00 до 19:00, Сб.-Нд.-вихіднийМи в соцмережах: