Стоматологічна клініка на Подолі Dent Line (Київ) ▷ Про клініку

Про нас

Історія створення Dent Line

Стоматологічна клініка Dent Line у місті Київ на Подолі біля метро Контрактова площа була заснована у 2004 році. За цей час ми встигли зарекомендувати себе як висококваліфікований стоматологічний центр на сучасному ринку надання стоматологічних послуг.

Сьгодні клініка використовує сучасне та найновітніше обладнання, яке дозволяє проводити максимально точну діагностику та підбір індивідуального курсу лікування для будь-якого випадку.

Матеріали та обладнання, які ми використовуємо в практиці, сертифіковані та постачаються провідними європейськими виробниками. В процесі лікування підтримується суворе дотримання стерильності, всі інструменти багаторазового використання проходять повний цикл стерилізації.

Стоматологічна клініка Dent Line в Києві (Поділ, метро Контрактова площа) має рентген відділення з сучасним  комп’ютерним томографом, спеціалізовані кабінети терапії, ортодонтії, ортопедії, гігієни, стерилізаційне відділення,  а також операційний блок із денним стаціонаром. Ми також використовуємо у своїй практиці загальне знечулення.

В стоматологічній клініці Dent Line працює злагоджена команда фахівців, – лікарі усіх спеціалізацій, які періодично проходять  вдосконалення, як в Україні, так і в зарубіжних навчальних центрах, що в свою чергу, дає можливість забезпечити найвищий рівень професійного досвіду і бездоганних результатів у лікуванні наших пацієнтів. Ми відповідально ставимось до Вашого здоров’я і завжди гарантуємо якість та результат!

Чекаємо на Вас у м. Київ, Подільський район, метро Контрактова площа за адресами: вул. Волоська, 20 та вул. Межигірська, 34.

Переваги

Сучасні світові методики

Виконуємо складні хірургічні втручання за сучасними світовими методиками

Повноційна операційна

Повноцінна операційна з денним стаціонаром та застосуванням загального знечулення

Авторизована клініка

Ми є авторизована клінікою медичного обладнання від світового лідера Sirona

Навчальний центр

Власний навчальний центр для лікарів

Відповіді на популярні запитання

 • Відбілювання чи професійна чистка? Як це працює?

  Відбілювання зубів – це косметична процедура, мета якої змінити колір емалі зуба, зробити вашу посмішку більш яскравою і привабливою. Для цього використовуються спеціальні матеріали і обладнання. Відбілюючий гель наноситься на зуби, при цьому важливо ізолювати ясна, потім обробляється лазером або УФ світлом, що дозволяє швидко і контрольовано досягти бажаного результату. Незважаючи на те, що всі використовувані матеріали ультрасучасні і безпечні, необхідна попередня консультація фахівця, так як існує певний відсоток пацієнтів, яким відбілювання категорично не показано. У такому випадку, як альтернативу для зміни кольору зубів, можна рекомендувати професійну гігієнічну чистку за допомогою унікальних мікродисперсних пластикових кульок PROPHYPEARL, які подаються на поверхню зуба під тиском повітря. Вони м’яко і абсолютно безпечно чистять емаль, при цьому не ушкоджуючи її, а тільки змінюючи колір. За допомогою відбілювання легко можна освітлити зуб на 9 тонів, а використовуючи PROPHYPEARL на 2-3 тони. Але ж наша мета не тільки зробити вашу посмішку яскравішою, але й залишити при цьому зуби абсолютно здоровими. Тому, вибір процедури залишається за вами і за попередньою консультацією у лікаря.

 • Чи є альтернативні способи реставрації фотополімерній пломбі?

  До недавніх пір фотополімерні пломби були ідеальними для естетичної реставрації зубів. На сьогоднішній день фахівці нашої клініки використовують для цих цілей матеріали і технології, що дозволяють зробити вашу посмішку бездоганною. Мова йде про найтонші суцільно-керамічні конструкції, вініри. Їх завданням є покрити тільки естетично значущі зони зубів, їх передню поверхню і змінити форму і колір до ідеальних. Вони настільки тонкі, що потребують мінімальної підготовки зуба. Володіючи унікальними оптичними, естетичними і міцнісними характеристиками, вініри не змінюють свій колір і форму, що дозволяє зберегти вашу посмішку ідеальною на десятиліття.

 • Для чого потрібні брекети? Яка з брекет-систем краща - сапфірова чи металева?

  Кожен з нас хоче мати гарну посмішку і відчувати себе максимально комфортно і впевнено. Існує чимало випадків, коли маючи повністю здорові зуби, людина не може дозволити собі широко і відкрито посміхатися. Вирішити цю проблему можна за допомогою ортодонтичного лікування, використовуючи брекет-систему. На сьогоднішній день це єдиний метод, який дозволяє максимально якісно і швидко зробити вашу посмішку досконалою. Брекет-системи бувають зовнішніми або внутрішніми (лінгвальними), металевими або естетичними (сапфірові, керамічні). Як правило, критерій вибору брекет-системи часто залежить від побажань пацієнта, тому що бажання «приховати» або зробити брекети менш помітними є у кожної дорослої людини. Тому, яку з систем використовувати – зовнішню чи «невидиму» внутрішню, металеву чи малопомітну сапфірову – це ваш вибір. Наші фахівці зроблять зубні ряди рівними на будь-який з них. Найголовніша наша перевага полягає в тому, що ми використовуємо брекети тільки найкращих виробників, що дає нам можливість отримати ідеальний результат навіть в найважчих клінічних випадках.

 • Які медичні показання до імплантації? Чи болюча ця процедура?

  Втрата, як мінімум, одного зуба протягом життя – це неминуче явище. Причин цієї втрати багато (травми, запальні процеси), а сучасний спосіб заміщення один – імплантація. Установка дентального імплантату в область відсутнього зуба чи групи зубів, на сьогоднішній день, дуже вірний і прогнозований спосіб відновлення цілісності зубного ряду, який забезпечує надійний результат на 25-30 років і більше. В середньому, установка одного імплантату займає близько 20 хвилин і абсолютно безболісна. У нашій клініці, використовуючи сучасні методики (КТ-планування, CAD-CAM шаблони), ми можемо не тільки швидко і правильно встановити імплантат, а й зафіксувати на нього тимчасову коронку безпосередньо після операції, що в свою чергу, дає можливість виключити незручність відсутності зуба. Постійні коронки, які фіксуються в подальшому на імплантати, не відрізняються від власних зубів ні за зручністю, ні за естетичними характеристиками. Я, як хірург-імплантолог, маючи досвід роботи з імплантатами з 2000 року, можу сміливо стверджувати, що імплантація – це абсолютно безпечне і дуже надійне рішення для пацієнтів будь-якого віку.

Наша команда

Детальніше

Здоровик Тарас Васильович

Головний лікар стоматологічної клініки Dent Line, лікар-імплантолог та стоматолог-хірург

Детальніше

Здоровик Інна Юріївна

Завідуюча терапевтичним відділеням, стоматолог-терапевт, ендодонт

Детальніше

Прудіус Євген Миколайович

Cтоматолог-ортопед

Детальніше

Курило Вікторія Юріївна

Cтоматолог-ортодонт

Детальніше

Федорець Іван Андрійович

Cтоматолог-хірург, ортопед, гнатолог

Детальніше

Марусенко Марина Іванівна

Стоматолог-терапевт, ендодонт

Детальніше

Овчаренко Маріс Олександрович

Стоматолог-хірург

Детальніше

Смірнов Андрій Сергійович

Стоматолог-ортопед, хірург, гнатолог

Детальніше

Гаєвська Наталія Леонтіївна

Стоматолог

Детальніше

Білогурова Вікторія Геннадіївна

Пародонтолог-гігієніст

Детальніше

Антоненко Андрій Володимирович

Стоматолог-ендодонт

Детальніше

Холзаков Всеволод Олександрович

Стоматолог-ортопед

Детальніше

Черненька Юлія Олегівна

Стоматолог-терапевт, ендодонт

Детальніше

Лемзякова Катерина Андріївна

Стоматолог-терапевт

Детальніше

Блаватна Світлана Михайлівна

Парадонтолог-гігієніст

Детальніше

Паламар Ольга Петрівна

Парадонтолог-гігієніст

Контакти

Стоматологическая клиника «Dent Line»
г. Киев, ул. Волошская 20 04070 Подол
+380 (044) 425-65-88

Наші контакти:

Київ, вул. Волоська, 20

+38 (044) 425 65 88

Пн.-Сб. з 9:00 до 20:00, Нд. з 10:00 до 17:00


Київ, вул. Межигірська, 34

+38 (044) 337 11 22

Пн.-Пт. з 9:00 до 19:00, Сб.-Нд.-вихіднийМи в соцмережах: