Ціни стоматології в Києві ▷ Ціни на стоматологічні послуги Київ 2022 р.

Ціни

 • Консультація та діагностика
  Консультація лікаря
  600 грн
  Консультація ортогнатичного хірурга
  1200 грн
  Ортопантомографія
  450 грн
  Прицільна радіовізіографія (рентген 1 зуба)
  300 грн
  КТ однієї щелепи (верхня/нижня)
  730 грн
  КТ верхньої та нижньої щелепи
  850 грн
 • Лікування карієсу та каналів
  Пломбування зуба
  від 1500 грн
  Фотополімерна реставрація (1 зуб)
  від 2700 грн
  Лікування під мікроскопом (1 канал)
  1700 грн
  Лікування каналів
  від 4000 грн
 • Естетична стоматологія та протезування
  Коронка цирконієва на імпланті (1 од.)*
  від 7800 грн
  Коронка порцелянова на імпланті (1 од.)*
  від 10300 грн
  Коронка цирконієва (1 од.)*
  від 6900 грн
  Коронка, вінір порцеляновий “E Max” (1 од.)
  від 8300 грн
  Тимчасова коронка з пластмаси (1 од.)
  від 710 грн
  Тимчасова коронка з пластмаси на імпланті (1 од.)
  від 1020 грн
  Планування навігаційного шаблону
  від 1250 грн
 • Хірургічна стоматологія
  Видалення зуба
  від 750 грн
  Атипове видалення зубів
  від 2500 грн
  Закритий синус-ліфт
  від 4200 грн
  Реконструкція альвеолярного паростка
  від 12900 грн
  Синус-ліфт
  від 14200 грн
 • Імплантація
  Встановлення імпланту Astra Tech
  від 15 800 грн
  Встановлення імпланту Osstem/MegaGen
  від 12 000 грн
  Встановлення імпланту Straumann
  від 20 000 грн
 • Ортодонтія
  Самолігуючі брекети Damon 3 MX "Ormco"(металеві) 1 щелепа
  від 23 000 грн
  Сапфірові брекети Inspire "Ormco" (1 щелепа)
  від 26 900 грн
  Invisalign (1 щелепа)* (вартість залежить від курсу валюти, система замовляється у виробника в США)
  від 85 000 грн
 • Пародонтологія та професійна гігієна
  Видалення зубного каменю за допомогою ручного скейлінгу (1 квадрант)
  від 1280 грн
  Заповнення пародонтологічної карти
  930 грн
  Вектор-терапія (верхня і нижня щелепа)
  5300 грн
  Відбілювання лазерне BioLase (1 щелепа)
  4100 грн
  Комплексна професійна гігієнічна чистка зубів
  від 1330 грн
 • Лікування уві сні
  Розширена нейролептаналгезія (седація) 30 хв.
  1900 грн
  Розширена нейролептаналгезія (седація) 1 год.
  3800 грн
  Медикаментозний сон у супроводі команди анестезіологів ММ "ДОБРОБУТ"
  (згідно Прайсу ММ "ДОБРОБУТ") від 8000 грн
 •  

  Важливо: при зверненні в клініку необхідно враховувати, що ціни на стоматологічні послуги в Києві залежать від безлічі нюансів, у тому числі від стану зубів і самої ротової порожнини. Детальніша інформація може бути отримана тільки після консультації у фахівця, який проведе огляд, визначить клінічну картину захворювання та складе план лікування. На підставі отриманих даних стоматолог зможе розрахувати передбачувану вартість майбутніх процедур, але вона не є фіксованою. Хоча для лікування зубів в Києві та інших регіонах країни може скластися певний ціновий діапазон, в рамках якого вказуються ціни на стоматологію , що залежать і від репутації медичного закладу, і від кваліфікації персоналу.

  Види захворювання зубів та ціни на стоматологічні послуги

  У більшості випадків пацієнти, які звертаються до стоматолога, страждають від карієсу і його ускладнених форм. Фахівці клініки «Дент Лайн» при лікуванні карієсу вирішують найважливіші завдання: по максимуму зберегти здорові тканини зуба та якісно, ефективно відновити уражені.

  Якщо вчасно не усунути карієс, то каріозна порожнина швидко збільшиться в розмірах і відбудеться поступове запалення зуба. Звичайно, організм починає боротися із захворюванням, тому в прикореневій ділянці зуба виникають гранульоми, котрі плавно трансформуються в кісти. Відповідно, в таких ускладнених випадках ціни на стоматологічні послуги в Києві можуть бути вище.

  Карієс може викликати такі ускладнення, як періодонтит і пульпіт, при яких виникає необхідність в лікуванні коренів. Некаріозне походження мають ерозія, флюороз і клиноподібний дефект. Ознаками виникнення цих захворювань є надясеневі ділянки, що змінили свій колір і форму. До того ж, ці патології вказують на проблеми, які є в організмі, і, щоб їх усунути, необхідно провести лікування в комплексі.

  Вартість лікування каріозних уражень

  Цінова політика київської клініки «Дент Лайн» відрізняється лояльністю стосовно пацієнтів, а ціни на стоматологію залежать від наступних факторів:

  Кількість і розмір пошкоджених поверхонь . Чим їх більше, тим вище ціни.

  Глибина уражень . Карієс на початковій стадії (поверхневий) усунути простіше, позаяк для цього не буде потрібно проводити додаткові маніпуляції та використовувати велику кількість матеріалів і препаратів. Для лікування карієсу середньої тяжкості доведеться застосовувати анестезію й інші процедури, а глибокі каріозні ураження вважаються важкими клінічними випадками, коли вже не обійтися без видалення нервів і тимчасового пломбування, що збільшує ціни на стоматологічні послуги.

  Методика і спосіб лікування . Під час діагностування фахівець визначає вид захворювання, його стадію, а також метод усунення, враховуючи при цьому фінансові можливості клієнта. Поверхневий карієс можна вилікувати шляхом ремінералізуючої аплікації, використання пломбування без видалення твердих тканин або іншими щадними способами. При більш серйозних стадіях захворювання потрібно оперативне глибоке втручання в зубну тканину і застосування дорогих, якісних медикаментів та матеріалів. У найскладніших ситуаціях, або на прохання пацієнта лікування й видалення зубів можна проводити під загальним наркозом.

  Вид зуба, кількість каналів і складність їх анатомії . Як правило, у різців один канал, але для їх лікування необхідно використовувати більш досконалі та сучасні матеріали, адже від цього залежить естетичний зовнішній вигляд. У молярів зазвичай багато каналів, що, звісно, впливає на вартість лікування через більш високої ціни на стоматологічні послуги.

  Матеріали та медпрепарати, що використовуються  . Вони мають важливе значення, оскільки істотно впливають на остаточну вартість послуг. До цього переліку входять препарати для анестезії, матеріали для пломбування, кофердам та інші стоматологічні засоби. Зараз у приватних клініках хімічні композити практично не використовують, а цемент навіть не закуповують. Може, в районних неприватних медустановах його ще використовують, оскільки він здешевлює ціни на стоматологію , але тим, хто дорожить своїми зубами, не варто навіть розглядати подібний варіант. Найбільш якісним матеріалом для пломбування є фотополімерна пломба.

  Додаткові процедури . Перед основним лікуванням в більшості випадків стоматолог призначає чистку зубів за допомогою ультразвуку, що дозволяє підготувати зуби до основного лікування, адже якість гігієни зубів впливає на якість інших процедур у стоматолога, особливо хірургічних планових маніпуляцій і протезування.

   

  Ціни на послуги стоматолога: важливі моменти

  Головними аспектами, які визначають ціни на стоматологічні послуги і якість лікування, є безпека, ефективність та результативність, естетично привабливий зовнішній вигляд відновлених зубів, відсутність хворобливих відчуттів і комфорт пацієнта.

  Деякі люди і зараз бояться йти до стоматолога, оскільки вважають, що лікування зубів супроводжується болем і муками. Можливо, вони пам’ятають свої дитячі страхи від відвідування дантиста, коли обладнання було технічно недосконалим (бормашини), а пломби робили з силікатного цементу.

  У сучасній київській клініці «Дент Лайн», яка оснащена новітнім обладнанням, використовують анестетики або препарати для загального наркозу, що виключає больові відчуття у пацієнта. Фахівці рекомендують своєчасно відвідувати стоматолога, адже поверхневий карієс у вигляді «білої плями» можна вилікувати без пломбування і препарування зубної тканини. Якщо каріозне ураження має середню або важку стадію, зуб, звичайно, врятувати можна, але за лікування доведеться заплатити набагато більше. Відвідування стоматолога з метою профілактичного огляду 2 рази на рік – дозволяє запобігти захворюванню зубів, зберегти їх цілими та здоровими!