Ми познайомились з пацієнткою під час першої консультації ще в січні 2022. Вона звернулася з ціллю поліпшення естетики посмішки. Старі конструкції, які їй встановили в іншій клініці, не задовольняли в плані естетики, до того ж частина з них, на жаль, була втрачена.

Під час діагностики та КТ стало зрозуміло, що жоден зуб на верхній щелепі ми не можемо залишити, навіть у якості тимчасової опори:

Перед нами постало завдання вирішення не тільки естетичної проблеми, але і забезпечення соціальної адаптації, та жування одразу після видалення. Знімну конструкцію не розглядали. Після діагностики, вимірювання естетичних параметрів, замірів кісткової пропозиції, хірургом Тарасом Здоровиком було прийнято рішення про можливість видалення, одномоментної імплантації та негайного навантаження. Тобто встановлення тимчасових зубів одразу після імплантації. Ми почали готуватися:

Було спроєктовано кілька шаблонів:

  • Шаблон положення самих імплантів;
  • Шаблон редукції кістки (зменшення вертикального об’єму кістки у фронтальній ділянці, для забезпечення максимально естетичного результату);
  • Шаблон тимчасових зубів та тимчасова металева балка.

Під час операції:

  • Видалено всі залишки зубів верхньої щелепи, разом з запальними процесами;
  • Проведена редукція кісткової тканини;
  • Встановлення імплантатів;
  • Зварювання металевих частин тимчасової балки безпосередньо в ротовій порожнині;
  • Встановлення тимчасових конструкцій.

Далі виконувались регулярні огляди, поки росія не напала на нашу країну, і не почалася війна. Пацієнтка, як і більшість,була вимушена покинути місто. Як тільки ми змогли зустрітися-продовжили,всі імплантати успішно прижились, і були готові до постійного протезування.

Була виготовлена постійно умовно-знімна конструкція з пластмаси, на балці, та гвинтовій фіксації. Як результат, естетичні вимоги досягнуті, функція відновлена, а ми здобули доброго друга в обличчі задоволеної пацієнтки:

Хірурігія: стоматолог-хірург Тарас Здоровик

Протезування: стоматолог-ортопед Всеволод Холзаков

Записатися

Дана робота належить лікарю

Здоровик Тарас Васильович

Здоровик Тарас Васильович

Головний лікар стоматологічної клініки Dent Line, лікар-імплантолог та стоматолог-хірург