Пацієнтка N звернулась за лікуванням зубів в зоні посмішки. Через обмежений час та неможливість проведення ортодонтичного лікування (Пацієнтка N проживає в іншій країні), було прийнято рішення видалити молочні ікла відповідної форми та розміру з одномоментним встановленням імплантатів та негайним навантаженням коронками (зуби 1.3 та 2.3).

Далі, проведено ортопедичне лікування, основним завданням якого було зберегти природність та гармонійність посмішки, тому центральні різці вирішили не чіпати та не модифікувати. А ось ікла, які раніше було перетворено в другі різці за допомогою фотополімерних реставрацій, було вирішено покрити тонкостінними , високоестетичними вінірами.

На фотографії (ФОТО BEFORE) дуже добре видно, як реставрації втратили свій вигляд і потемніли. Повторення природньої морфології було основною метою даного випадку.

Виконані керамічні реставрації – 2 коронки для імплантів у позиції іклів (зуби 1.3. та 2.3.) та 2 вініри з мінімальною обробкою для «перевтілення» постійних іклів у другі різці (зуби 1.2. та 2.2.).

Хірургічне лікування провів: стоматолог-хірург Тарас Здоровик 

Протезування: стоматолог-ортопед Всеволод Холзаков 

Записатися

Дана робота належить лікарю

Здоровик Тарас Васильович

Здоровик Тарас Васильович

Головний лікар стоматологічної клініки Dent Line, лікар-імплантолог та стоматолог-хірург