Пацієнтка звернулася до нас з приводу поліпшення функції жування. Раніше встановлювалися імплантати та виконувалося протезування на них. Також є кілька старих ортопедичних конструкцій на своїх зубах.

Після детального огляду та поглиблення в клінічну ситуацію, історію лікування пацієнтки, було прийнято рішення про повноцінну реабілітацію, оскільки були виявлені проблеми з щелепним суглобом, положенням щелепи, зниження нижньої третини обличчя, а також каріозні ураження зубів під старими коронками.

Отже, ми почали з планування. Був представлений детальний план лікування, а також візуалізація майбутнього результату. Ми попрацювали з суглобом – необхідно було зняти компресію в ньому, та стабілізувати положення суглобових голівок. Потім ми зняли всі старі конструкції, задля того, щоб вирішити питання з опорними зубами. На жаль, деякі зуби виявилися дуже сильно зруйнованими, і нам довелося з ними попрощатись. Оскільки в пацієнтки була в житті невдала спроба імплантації, на пластику кісткової тканини верхньої щелепи вона не погодилася.

То ж ми змушені були компенсувати дефіцит кістки в передній ділянці, за рахунок ортопедичної конструкції. Після відпрацювання положення щелепи, естетичних параметрів, та міжзубних контактів, ми приступили до втілення плану у життя!

Був виконаний почерговий перехід тимчасової пластмаси в кераміку, в три етапи. Почали з фронтальних відділів верхньої та нижньої щелепи, закінчили жувальним. Як результат маємо стабільне положення щелеп, гарну естетику та функцію.

Записатися

Дана робота належить лікарю