Пацієнт звернувся до нас зі скаргами на  рухомість старої ортопедичної конструкції (металокерамічні коронки для передніх кількох зубів, які були зʼєднані між собою, та слугували опорою для фіксації знімного протезу, яким він користувався кілька років).

Під час огляду було виявлено, що коронки не просто хитаються, а повністю демонтовані, під одну з них навіть встигли прорости ясна. Ця ділянка слизової була збільшена в розмірі та майже прийняла форму зуба, який зруйнувався під коронкою.

Стара конструкція постійно тиснула на край ясен, що провокувало постійну кровотечу та запалення. Під час огляду було прийнято рішення, що жоден з зубів не придатний для подальшого використання в якості опори, навіть для тимчасової конструкції.

Хірургом було прийнято рішення про видалення всіх зубів на верхній щелепі, встановлення імплантатів  і одномоментне їх навантаження, тобто встановлення тимчасових зубів одразу після імплантації.

Було проведено:

  • Підготовка перед імплантацією та негайним навантаженням, включно з приміркою проєкту майбутніх тимчасових зубів;

  • Імплантація методикою все на 4 (all-on-4) з негайним навантаженням –  встановлення тимчасової конструкції, пацієнт пішов додому з зубами;

  • Після приживлення імплантів – протезування постійною конструкцією, а саме пластмасовий умовно-знімний протез на титановій балці.

Враховуючи негайне навантаження ми забезпечили пацієнта зубами протягом всього лікування, виграли час для повноцінної реабілітації і вже зараз можемо приступити до виконання робіт на нижній щелепі!

Записатися

Дана робота належить лікарю

Здоровик Тарас Васильович

Здоровик Тарас Васильович

Головний лікар стоматологічної клініки Dent Line, лікар-імплантолог та стоматолог-хірург