У стоматології застосовується безліч різних приладів, що дозволяють більш детально розглянути уражену ділянку. Одним з них є мікроскоп, за допомогою якого проводиться діагностування, лікування і установка стоматологічних конструкцій, адже для виконання всіх цих маніпуляцій потрібна деталізація.

Збільшувальне обладнання застосовується при ендодонтичному, ортопедичному лікуванні, при препаруванні під ті або інші конструкції, воно дозволяє лікарю побачити всі найдрібніші деталі робочої зони, що багаторазово покращує результат і ефективність роботи стоматолога.

Застосування мікроскопа в стоматології “Дент Лайн” в Києві

Збільшувальна техніка використовується при проведенні наступних процедур:

  1. Діагностика. Детальне дослідження та ґрунтовне обстеження – це головні складові діагностики, розробки і реалізації лікувального плану. Дентальний мікроскоп дає можливість стоматологу виявити всі ураження, які не можна побачити звичайним способом. Чим більше буде знайдено мікроскопічних уражень, тим точніше буде встановлено діагноз і ефективніше проведено лікування.
  2. Ендодонтичне лікування. Лікування кореневих каналів – одна з найважчих і найвідповідальніших процедур у стоматології. Раніше лікар займався каналами практично «наосліп», що нерідко призводило до непередбачуваних ситуацій. Оскільки канал має розміри в тисячну частку міліметра (мікрон), жоден фахівець, навіть з найгострішим зором, не зможе побачити хвору ділянку в найдрібніших деталях. Оптичні прилади дають можливість запломбувати всі канали й їх відгалуження з ювелірною точністю, що дозволить зберегти вражений зуб на тривалий час. Також за допомогою дентального мікроскопа стоматолог може видалити уламки інструментів, виправивши помилки попереднього лікування, при якому не використовувався мікроскоп.
  3. Препарування під ортопедичне лікування. Від якості проведення даної процедури залежить, наскільки щільно будуть прилягати до зубів коронки, вініри та інші ортопедичні конструкції. Завдяки дентальному мікроскопу, забезпечується акуратна обробка зубів перед установкою ортопедичних конструкцій. Збільшувальний прилад дозволяє зробити препарування більш плавним і щадним.
  4. Лікування ускладнених каріозних уражень. Використання оптичного збільшення дає можливість зберегти зуб навіть у найважчих ситуаціях. Через те, що стоматолог бачить все найдрібніші деталі, він більш точно і акуратно реставрує уражений зуб. У результаті між пломбою і зубом не залишається навіть найменших мікротріщин, що істотно збільшує термін служби пломби та запобігає повторному розвиткові карієсу.

Переваги використання мікроскопа в стоматології

У клініці «Дент Лайн» в Києві на Подолі стоматологи, які мають величезний досвід і кваліфікацію, лікують зуби виключно із застосуванням збільшувальною техніки, оскільки вона має безліч переваг:

  • Збільшує робочу зону до 40 рівнів, що дозволяє лікарю побачити найбільш мікроскопічні ураження зуба;
  • Покращує деталізацію, завдяки вбудованій підсвічуванні з світлодіодів;
  • Дозволяє знімати відео і робити фотознімки, так як оснащена відеокамерою HD, має дозвіл 1280х720.

Відгуки про лікування зубів під мікроскопом у Києві в клініці “Дент Лайн” свідчать, що оптична техніка не приносить пацієнтові ніякого дискомфорту, а з її допомогою лікар більш якісно і ефективно надасть будь-яку стоматологічну послугу.

Ендодонтичне лікування, пломбування, установка коронок та вінірів, безсумнівно, залежить від застосовуваного методу, матеріалів, професіоналізму лікаря, але не менш важливим є використання сучасного обладнання, яке дозволяє лікарю надавати послуги на більш високому рівні.

Звернувшись у клініку «Дент Лайн» до фахівців, які використовують професійне обладнання, пацієнт відразу ж отримує гарантію якісно проведеного лікування зубів і бездоганного результату!

Записатися