Першочерговим завданням для успішної роботи стоматологічної клініки Dent Line (Дент Лайн) є комфорт та повна безпека пацієнтів.

У зв’язку с ситуацією введеного карантину в Україні (зокрема, в Києві) проти розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19) ми ввели додаткові заходи та правила:

-Наші філіали працюють у режимі карантину, ми надаємо ургентну стоматологічну допомогу.

Попри можливі зміни графіку, ви завжди можете звернутись до нас з понеділка по суботу включно (09:00 – 20:00) по нашим телефонам до call-центру, і адміністратори допоможуть вам з вашим питанням.

У разі, якщо вам необхідно ургентно звернутись в інший час або в неділю, ви можете написати нам повідомлення у месседжер FaceBook https://www.facebook.com/DentLineClinic ,aбо у Instagram https://www.instagram.com/dentlineclinic/ , і ми зв’яжемось з вами в найближчий час.

– Усі пацієнти перед відвідуванням стоматолога мають заповнити анкету-опитування та пройти вимірювання температури. Також ми ввели тимчасове правило: перебування максимум до 3-х осіб у холі клініки, та збереження дистанції (1,5 м) по відношенню до інших людей чи адміністратора.

– Ми впровадили посилені заходи дезінфекції в усій клініці, лікарі використовують додаткові засоби індивідуального захисту.

-Ви можете скористатись безконтактними дезінфекаторами у холі клініки та вбиральнях.

Ми пілклуємось про вашу безпеку і просимо вас з розумінням поставитись до введених правил на час карантину.

Записатися