Художня реставрація зубів в Києві ▷ ціни та відгуки Dent Line

Художня реставрація зубів в Києві

Оцініть послугу
Художня реставрація зубів в Києві
4.3 (86.67%) 3

Художня реставрація в стоматології – це процедура, яка призначена для того, щоб виправити наявні дефекти зубів і зробити усмішку пацієнта чарівною.

Застосування спеціальних, сучасних технологій дозволяє стоматологам усунути проблеми, що виникли в результаті зубних захворювань, ушкодження, отримані при травмах, недоліки через вікові зміни, а також вроджені дефекти.

Незалежно від того, в якому стані знаходяться зуби, скільки років пацієнту і яку терапію він отримував раніше, лікарі зможуть зробити усмішку блискучою, що дозволить людині почуватися впевнено та чарівно.

У даному випадку проведено реставрацію центральних зубів без препарування, тобто відновлення зубів було здійснено за допомогою нарощування – без застосування коронок:

 

Естетичні недоліки, що усуваються художньою реставрацією зубів

Стоматологічна реставрація від клініки “Дент Лайн” у Києві на Подолі дозволяє змінити:

• Форму зубного ряду або окремого зуба. Фахівці можуть подовжити зуб або зменшити його розмір, зробити його більш вузьким або, навпаки, розширити, а також виправити його товщину.
• Положення зуба. Процедура проводиться в тому випадку, коли ікло або різець виступає із загального ряду, при його відхиленні вперед або назад.
• Колір емалі. При появі жовтизни або темних плям проводиться чистка, яка повертає зубам природний відтінок, або відбілювання, що надає зубам справжньої білизни.
• Міжзубну щілину. Щоб усунути цей недолік, лікарі трохи збільшують ширину зубів, між якими є великий просвіт, у результаті чого щілина зникає.

У художню реставрацію зубів також входить усунення дрібних дефектів у вигляді сколів або відбілювання потемнілих від часу пломб.

Художня реставрація зубів: складові

Естетична реставрація зубів включає в себе:

  • Відновлення. В цьому випадку форма зуба або зубів змінюється за допомогою штучних матеріалів.
  • Трансформація. Завдяки цій процедурі, ікла перетворюються на різці, а премоляри стають іклами, що повертає усмішці естетично приємний зовнішній вигляд.
  • Реконструкція. Виправлення наявних дефектів дозволяє зробити усмішку по-справжньому вражаючою.

Художню реставрацію зубів у деяких випадках застосовують і замість ортодонтичного лікування. Вона використовується в тому разі, якщо проблема не є серйозною і можна обійтися без встановлення брекетів , які до того ж доводиться носити тривалий час.

Художня реставрація можлива і як тимчасовий етап (наприклад, для “особливого” заходу). За один прийом у стоматолога можна виправити стан одного або декількох зубів (які «западають» або видаються вперед), але при правильній анатомії самої щелепи.

Методи художньої реставрації зубів у клініці “Дент Лайн” в Києві

Існує два методи реставрації зубів:

Прямий . Усі процедури здійснюються в кабінеті лікаря. Спеціаліст одразу в роті пацієнта виправляє наявні недоліки: змінює старі пломби, які втратили свій первинний зовнішній вигляд, оновлює поверхню зубів. При цьому використовуються композитні матеріали, які швидко тверднуть.
Непрямий . При використанні цієї методики доктор робить зліпок частини щелепи, окремого зуба, яка має потребу в реставрація, і відправляє його в зуботехнічну лабораторію, де фахівці здійснюють індивідуальну реставрацію.

Застосування непрямого методу зажадає від пацієнта не менше двох відвідувань стоматолога: спочатку для консультації і виготовлення зліпка, а потім для установки реставрації.

 

Переваги

Сучасні світові методики

Виконуємо складні хірургічні втручання за сучасними світовими методиками

Повноційна операційна

Повноцінна операційна з денним стаціонаром та застосуванням загального знечулення

Авторизована клініка

Авторизованная клиника медицинского оборудования от мирового лидера Sirona

Навчальний центр

Власний навчальний центр для лікарів

Запис на прийом

Ви можете записатися попередньо на консультацію чи прийом по телефону, або заповніть форму запису

Ввести код: captcha

0 коментарів

Контакти

Стоматологическая клиника «Dent Line»
г. Киев, ул. Волошская 20 04070 Подол
+380 (044) 425-65-88

Наші контакти:

Київ, вул. Волоська, 20

+38 (044) 425 65 88

Пн.-Сб. з 9:00 до 20:00, Нд. з 10:00 до 17:00


Київ, вул. Межигірська, 34

+38 (044) 337 11 22

Пн.-Пт. з 9:00 до 19:00, Сб.-Нд.-вихіднийМи в соцмережах: