Втрата одного або декількох зубів може обернутися серйозними проблемами в майбутньому. Порушення прикусу, збої в роботі шлунково-кишкового тракту, опущення ясен – далеко не єдині ускладнення. На щастя, сучасна стоматологія може буквально повернути втрачені зуби. Для цього застосовується дентальна імплантація, яка в даний час стала найбільш ефективним і загальнодоступним видом терапії.

Звертайтеся в клініку «Dent Line» – ми повернемо здоров’я вашої посмішки! В роботі використовуємо найкращі системи дентальних імплантатів, одна з яких – Osstem Implant. Установка імпланта Osstem в досвідчених руках наших фахівців пройде безболісно та легко!

Що являють собою Osstem Implant?

Корейська компанія «Osstem» розробляє імплантаційні системи з 1997 року, при цьому безперервно удосконалюється та розвивається. На даний момент, імплантат Osstem вважається загальноприйнятим стандартом якості. В асортименті бренду є імпланти для різних клінічних випадків:

  • TS – імплантаційна система з приголомшливим потенціалом до приживлення;
  • MS – універсальний варіант для короткочасного і постійного протезування;
  • Ultra Wide – імплантати, що забезпечують бажаний результат при обмежених умовах, а саме при мінімальній висоті альвеолярного гребеня.

Імплантом називається багатокомпонентна конструкція, яка імплантується в кісткову тканину щелепи для подальшого зрощення. Імпланти заміщають коріння втрачених зубів. Після приживлення вироба на нього фіксується коронка, яка не відрізняється візуально від натурального зуба. Штучний протез прослужить не менше 20 років і буде функціонувати не гірше, ніж справжній моляр або різець.

Корейські імпланти Osstem – переваги

Головною відмінною рисою Осстем Імплант є довічна гарантія від виробника. Також слід зазначити:

• максимальну біосумісність з тканинами, що прискорює і спрощує приживлення конструкції, а також мінімізує ймовірність відторгнення (це підтверджується численними відгуками);

• високоміцність і, отже, тривалий термін експлуатації (навантаження на кісткову тканину розподіляється рівномірно);

• висока якість при відносно невисокій вартості (південнокорейські імпланти коштують набагато дешевше європейських аналогів);

  • універсальність та великий вибір конструкцій, що дозволяє підбирати оптимальні імпланти з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта;
  • склад – Осстем Імплант system (Південна Корея) виробляються з титану;
  • дрібнокаліберне різьблення, завдяки якому знижується ймовірність руйнування і стоншення кістки під імплантатом;
  • спеціальне покриття поверхні (шорсткувате) – сприяє прискореному приживленню штифтів, загальний період «адаптації» до 12-15 тижнів;
  • можливість установки Осстем Імплант навіть при повній відсутності зубів.

Продукція фірми Osstem Implant дозволяє підібрати рішення для кожного індивідуального клінічного випадку. Обираючи Осстем Імплант, ви обираєте якість та безпеку!

Як встановлюється дентальний імплантат Osstem?

Процес установки систем для протезування Osstem починається з діагностики. В ході обстеження перевіряється наявність протипоказань, які, в більшості випадків, усуваються. Потім стоматолог підбирає відповідні зубні імплантати Osstem. Операція з імплантації виконується під місцевою анестезією і не доставляє ніяких хворобливих відчуттів пацієнта.

Також в нашій клініці ми надаємо послугу імплантації у медикаментозному сні, що є абсолютно безболісним і безпечним.

В процесі приживлення потрібно періодично проходити профілактичні огляди для контролю ситуації. Після установки і приживлення імплантів Osstem виготовляється та фіксується коронка.