Сенсаційна новина – імплантати Нобель імплант стають доступнішими з кожним днем! Можливості сучасної стоматології практично безмежні. Вона дозволяє повернути втрачені зуби в буквальному сенсі. Для цього в сфері імплантології застосовуються спеціальні системи – імпланти. І більшість імплантологів усього світу, в тому числі фахівці нашої клініки, вибирають Nobel імплант.

Нобель імплант: особливості

Компанія Nobel Biocare в історії імплантології займає таке ж місце, як фірма Ford в автоіндустрії. Засновник компанії – П.І. Бранемарк став першим стоматологом, який розробив процедуру імплантації і сам імплант. З тих пір асортимент фірми Nobel Biocare безперервно удосконалювався. І тепер для нас доступні якісні імпланти нового покоління, які нічим не поступаються справжнім зубам.

Імплант системи Nobel призначені для повного заміщення втрачених зубів. Їх форма максимально наближена до форми справжніх коренів, завдяки чому вони замінюють втрачену одиницю не тільки візуально, але і функціонально. Рівномірне різьблення дозволяє надійно зафіксувати штифт в кістки, і спеціальне покриття TiUnite – прискорює приживлення і гарантує стабільність в подальшому.

Імплантати Нобель оснащені трикутної платформою, яка сприяє оптимальному розташуванню абатмента. На них відмінно сідають будь-які коронки, незалежно від форми і розміру. Дані вироби підходять як для заміщення поодиноких зубів, так і для пацієнтів з повною адентією.

Nobel імплант: види і переваги

Фірма Nobel Biocare займається виробництвом зубних імплантів вже більше 40-а років. За цей час фахівці компанії розробили безліч систем, серед яких можна вибрати підходящий варіант для будь-якого клінічного випадку. На даний момент існує 10 серій імплантів Нобель:

NobelActive

Найбільш популярна модель імплантатів. Її особливо часто застосовують при одномоментному протезуванні (коли штифт імплантується відразу ж після екстракції зуба), а також вона підходить для випадків, коли спостерігається підвищена кісткова рихлість. Протези NobelActive можна ставити як на нижню щелепу, так і на верхню.

Виробник заявляє, що вживлення імплантів NobelActive не вимагає попереднього нарощування природної тканини, навіть якщо пацієнт занадто довго зволікав на дану процедуру. Особлива будова дозволяє описаним імплантам швидко приживатися і витримувати великі навантаження. Додаткові особливості актив-імплантів:

 • конусоподібна форма спрощує процес імплантації;
 • зворотньо-конусна шийка мінімізує тиск імпланта на кортикальний прошарок щелепи, що забезпечує щільне прилягання м’яких тканин до титанового штифта;
 • подвійне різьблення гарантує стабільність вироба в процесі реабілітації;
 • універсальна ортопедична основа дозволяє встановлювати на імплант будь коронки;
 • приживлюваність NobelActive наближена до 100%, що підтверджується численними відгуками пацієнтів.

NobelSpeedy

Модель, створена спеціально для експрес-імплантації в кісткових тканинах з низькою і середньою щільністю. Дана система відрізняється максимальною простотою при імплантації, тому її часто використовують при великих обсягах роботи.

NobelSpeedyGroovy

Імплантати з глибоким різьбленням, яке збільшує площу зіткнення штучного кореня з щелепною кісткою. Таким чином забезпечується підвищена надійність фіксації штифта. Дана система ідеально підходить для відновлення жувальних молярів.

NobelReplace

Універсальна модель, популярність якої обумовлена ​​легкістю прогнозування приживлюваності. Основними особливостями імплантатів NobelReplace є:

 • маркування кольором, що спрощує розпізнавання імплантів;
 • трьохканальне з’єднання, що дозволяє управляти процесом посадки коронки;
 • вузька шийка, що поліпшує зчеплення конструкції з кісткою;
 • форма, наближена до форми натуральних коренів (завдяки цьому NobelReplace можна з легкістю встановлювати відразу ж після екстракції моляра).

NobelReplaceSelect

Максимально естетичний варіант їх усіх існуючих нині. Такі кореневі імпланти мають поліровану шийку, яка дозволяє встановлювати їх на різну глибину і правильно формувати ясенний край. Завдяки цьому коронка ідеально сідає на штифт і надалі її неможливо візуально відрізнити від справжнього зуба. Серія NobelReplaceSelect рекомендована для відновлення зони посмішки, де естетика особливо важлива.

NobelReplaceGroovy

Імпланти з відмінною первинною стабільністю, яка забезпечується кореневидною формою і тригранним з’єднанням. Додатковою перевагою є доступна вартість.

NobelConicalConnection

Системи Нобель з шестигранним з’єднанням і конусною основою. Таке з’єднання вважається найбільш фізіологічно відповідним і надійним. Серія створена для відновлення жувальних одиниць, які в подальшому будуть відчувати високі навантаження.

NobelBranemarkSystem

Універсальна модель, яка з’явилася в асортименті фірми Nobel однією з перших. На сьогоднішній день це одні з найбільш довговічних імплантів в світі з величезним вибором абатментів. Серед особливостей NobelBranemarkSystem слід виділити:

 • паралельні стінки, що дозволяють імплантувати імплант в тканини різної щільності;
 • шестигране з’єднання;
 • максимальну наближеність різьблення до шийки, завдяки чому поліпшується зрощення титанового стержня з крайньою поверхнею кістки щелепи.

Nobel Guide

Інноваційна система, що дозволяє проводити імплантацію з мізерним хірургічним втручанням. Відсутність зайвих оперативних маніпуляцій значно прискорює і полегшує регенерацію тканин, а також процес реабілітації в цілому. До переваг NobelGuide відносяться:

 • надточних прогнозування приживлення;
 • атравматичность процедури імплантації імпланта;
 • надійність і довговічність.

NobelGuide рекомендовані для особливих груп пацієнтів: для літніх та людей з серцево-судинними захворюваннями, які складно переносять стоматологічні процедури хірургічного плану. За допомогою системи NobelGuide можна точно провести діагностику та планування імплантації по шаблонах, і задовольнити всі запити та побажанню пацієнта.

NobelZygoma

Серія імплантів, призначена для відновлення бічних зубних одиниць верхньої щелепи. Дозволяє уникнути синус-ліфтингу, що значно знижує витрати на процедуру імплантації. Особливостями NobelZygoma є ергономічна форма і збільшена довжина, тому на дані системи можна відразу ж ставити тимчасові коронки.

Як відбувається установка імпланту Nobel?

Зубні імплантати Nobel може встановити собі кожен бажаючий пацієнт в будь-який зручний час. Але краще робити це відразу ж після видалення зубів, поки кісткова тканина щелепи не встигла осісти. Перед імплантацією необхідно пройти обстеження на предмет наявності протипоказань, до яких відносяться будь-які стоматологічні захворювання. Імплантацію можна проводити тільки після повної санації порожнини рота, так як процедура приживлення імпланта вимагає абсолютної стерильності.

Установка імпланта Nobel займає до півгодини і проводиться в такий спосіб:

 • під місцевою анестезією забезпечується доступ до кістки;
 • в кістці просвердлюється отвір для штифта;
 • штифт встановлюється в отвір і прикривається слизовою.

Процедура не супроводжується хворобливими відчуттями, так як сучасна анестезія повністю блокує провідність нервів. Після імплантації починається період приживлення, тривалість якого індивідуальна, але, в середньому, не перевищує 5 місяців. Імпланти Нобель спроектовані таким чином, щоб максимально прискорити процес приживлення. Коли конструкція повністю приживеться, на неї можна встановити постійну коронку.

Імплант Nobel під ключ: де поставити в Києві за доступною ціною?

Клініка «Dent Line» – одна з небагатьох в країні, яка працює з повним асортиментом зубних імплантів, в тому числі Нобель. Ми використовуємо виключно оригінальну продукцію, що підтверджується ліцензіями і сертифікатами.

Встигніть встановити імплантати Nobel Biocare за вигідною ціною! Звертайтеся в клініку «Dent Line» прямо зараз! Ми повернемо здоров’я вашої посмішці!