Система дентальных имплантатов – Astra Tech (Астра Тек)

Приємна новина – зубні імплантати Astra Tech стають доступнішими! На сьогоднішній день імплантація є найкращим клінічним способом відновлення цілісності зубного ряду. Сучасний імплантат здатний повністю замістити втрачений зуб, як в естетичному, так і в функціональному плані. З імплантами Астра ви відчуєте смак повноцінного, здорового життя!

Зубні імпланти Astra Tech – основні характеристики і види 

Астра Тек імпланти виробляються всесвітньо відомою фірмою «Astra Tech Implant System». На відміну від численних конкурентів, імпланти Astra виготовляються з міцного, чистого титану, відповідного класу G4 Ti. В даному матеріалі немає кремнієвих, ванадієвих і алюмінієвих домішок, які ускладнюють і подовжують остеоінтеграцію.

Імплантати Astra мають невеликі розміри – діаметр 3-5 мм і довжину 8-17 мм. Завдяки особливій конструкції вони рівномірно розподіляють навантаження на кістку, що в подальшому продовжує експлуатаційний період і запобігає ускладненням. Спеціальне покриття імпланту стимулює регенерацію кісткової тканини і мінімізує ймовірність відторгнення.

Система Астра складається з самого імплантату, абатмента і гвинтової заглушки. На даний момент в асортименті компанії «Astra Tech Implant System» представлено 2 серії імплантатів Астра:

1. Osseospeed TX – універсальна система, що підходить для всіх категорій пацієнтів (застосовується навіть у важких клінічних випадках, а саме при обмеженій висоті кістки, мінімальному горизонтальному просторі, а також в естетичній області посмішки). Відмінною особливістю даної серії є конічна форма, що забезпечує високу першорядну стабільність відразу після імплантації.

2. Osseospeed TX Profile – протези зі скошеною формою шиї, до цих пір не мають аналогів в світі, призначені для особливих випадків, наприклад, коли у пацієнта спостерігається скошений гребінь щелепної кістки (в альвеолярному гребені з боку мови кісткової тканини більше, ніж з боку щоки) .

Шведські імпланти Astra – переваги

Зубні імпланти Astra Tech дозволяють зробити процес протезування максимально простим, безпечним і контрольованим. Вони забезпечують бажаний результат і довгострокову схоронність навколишніх тканин. І все це завдяки унікальним конструкційним особливостям.Імплантати Astra Tech оснащені інноваційним комплексом БІО-управління BIO Management Complex TM, суть дії якого полягає в наступному:

Спеціальна ергономічна поверхня OsseoSpeed ​​TM забезпечує чудову первинну стабілізацію імпланта, а також стимулює активний синтез остеобластів, завдяки чому прискорюється утворення нової міцної кістки. Протези з шорсткою поверхнею підходять для випадків, коли потрібна імплантація і передбачається раннє інтенсивне навантаження. Всі перераховані можливості поверхні OsseoSpeed ​​TM доведені в ході лабораторних випробувань офіційно, а також підтверджуються численними відгуками пацієнтів.

Високоточна мікрорізьба на шийці MicroThread TM оптимально розподіляє навантаження на імплант і знижує напругу під час експлуатації (при пережовуванні їжі і т.д.). Критичний пік при взаємодії з імплантів з кісткою розташовується в маргінальній зоні. Саме в маргінальній зоні виникають максимальні періодичні напруги, які можуть спровокувати руйнування кістки навколо імпланта. Цервікальна мікрорезьба зберігає маргінальну частину кістки.

Конічне одинадцятиградусне з’єднання Conical Seal Design TM переносить навантаження в глибокі шари кістки, що збільшує навантажувальний потенціал імпланта. Також завдяки даному з’єднанню внутрішня частина імпланта надійно захищена від оточуючих сполучних тканин, що є кращою профілактикою бактеріальних інфекційних ускладнень. Особливо щільне з’єднання штифта з абатментом мінімізує мікро рухливості імпланта і спрощує післяопераційний догляд. Приєднання абатмента відбувається швидко і просто, так як абатмент самостійно прямує.

Контур Connective Contour TM, який створюється в процесі приєднання абатмента до імплантату, підвищує зону контакту м’якої тканини з абатментом, а також герметично закриває кістку, захищаючи її від залишків їжі і шкідливих бактерій.

Імплант Астра Тек – показники

Імплантати Astra Tech підходять для пацієнтів різних вікових груп. У них практично немає обмежень. Дані імпланти можна застосовувати для установки незнімних, частково-знімних і повністю знімних зубних протезів, а також для заміщення одного втраченого зуба або декількох зубів. У список показань до установки імплантатів Astra Tech входять навіть найважчі клінічні випадки:

обмежена вертикальна висота щелепи;

відсутність молярів на верхній щелепі;

мінімальний горизонтальний простір нижньої щелепи;

відсутність фронтальних зубів в зоні посмішки.

Абсолютно для кожного пацієнта можна підібрати індивідуальну систему Астра, яка повноцінно задовольнить всі вимоги та побажання.

Як встановлюються імпланти Астра?

Процес імплантації Astra Tech починається з діагностики. Метою обстеження є виявлення протипоказань, які, в більшості випадків, легко усуваються. В ході діагностики потрібно здати стандартні аналізи крові, дослідити кісткову тканину і щелепну систему в цілому.

Потім проводиться повна санація ротової порожнини: лікування каріозних зубів, зміцнення ясен, професійна гігієна. Ставити імплант Астра Тек, як і будь-який інший, можна тільки за умови повної стерильності. Наявність стоматологічних захворювань підвищує ризик відторгнення імпланта.

При необхідності проводиться кісткова пластика (нарощування тканини штучним замінником). Тривала відсутність зубів веде до атрофії щелепи. Ослаблена щелепа не може адекватно утримувати протез. Операція синус-ліфтингу відновлює початкові характеристики кістки. Уникнути додаткових хірургічних втручань можна, коли встановлювати імплант відразу після вилучення проблемного моляра. Імплантація імплантату здійснюється під місцевою анестезією. Процедура супроводжується тільки легким дискомфортом, при цьому будь-які хворобливі відчуття відсутні. Метод установки імпланта підбирається з урахуванням місця розташування і розміру конструкції.Після установки починається реабілітаційний період. Сама ж процедура установки займає всього 20-30 хвилин. Середні строки приживлення імпланта складають 2-3 місяці для нижньої щелепи і 4-6 місяців для верхньої, якщо процес йде без ускладнень. Після приживлення штифта на нього встановлюється абатмент і сама коронка, що імітує втрачений зуб. Подальший догляд за штучним зубом нічим не відрізняється від догляду за натуральними, крім відсутності необхідності періодичного лікування карієсу.

Імпланти Astra Tech – ціна в місті Київ

Вартість систем для протезування Astra Tech залежить від їх типу і складності. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробником «Astra Tech Implant System», завдяки чому використовуємо тільки оригінальну, ліцензовану продукцію, а також надаємо довічну гарантію на імпланти. Довічна гарантія поширюється на всі системи Astra Tech.

У клініці «Dent Line» пацієнти отримують комплексне обслуговування європейського рівня. Ми надаємо повний асортимент стоматологічних послуг: діагностика, терапія, ортодонтія, естетика, хірургічна стоматологія. В роботі використовуємо найкращі сучасні матеріали, а також проводимо максимально комфортне лікування уві сні.

Набридло у всьому себе обмежувати через неправильного прикусу і відсутності зубів?

Звертайтеся в клініку «Dent Line» – ми повернемо здоров’я вашої посмішці!

Щоб записатися на прийом, зателефонуйте за вказаними номерами або залиште заявку на сайті.