Чудова новина – імплант МІС відтепер може дозволити собі кожен! Продукція відомої ізраїльської фірми стає доступнішою, а отже, саме час подумати про імплантацію, якщо в цьому є необхідність.

Імплантація – найефективніший спосіб відновлення цілісності зубного ряду на сьогоднішній день. Встановивши імплант, ви отримуєте не просто естетично привабливий, а повністю функціональний зуб. Про те, чому система імплантів MIS користується величезною популярністю, нижче в статті.

Зубні імпланти МІС (Ізраїль): характеристики

Компанія Medical Implant Systems випустила перші імпланти MIS в 1995 році, і до цього дня її продукція безперервно удосконалюється. На даний момент імпланти MIS входять у десятку найпопулярніших брендів імплантатів.

Показаннями для установки імплантів MIS є втрата одного або декількох зубів. Процедуру рекомендується проводити відразу після екстракції або не пізніше як через 2-3 місяці. Однак імплантати MIS implants можна ставити і в разі тривалої відсутності зубів, так як вони оснащені спеціальним покриттям і специфічною формою, завдяки чому мають підвищений відсоток приживлюваності, наближений до 99%.

Серед особливостей ізраїльських імплантатів MIS implants слід виділити:

 • матеріал виготовлення – високоміцний титан, що володіє максимальною біологічною сумісністю з тканинами людського організму, завдяки чому імплантати MIS швидко і легко приживаються в усіх клінічних випадках;
 • конусоподібна конструкція – забезпечує міцну фіксацію і первинну стабільність імпланта MIS, захищає ясна і кісткову тканину від просідання, сприяє швидкому приживленню;
 • шестигране з’єднання з абатментом – щільно фіксує коронку на штифті, забезпечує надійний захист штифта від бактерій і частинок їжі, виключає мікрорухомість імпланта MIS при експлуатації;
 • SLA-напилення поверхні – поверхня імплантат протравлюється кислотою, завдяки чому стає шорсткою і краще зчіплюється з кістковою тканиною;
 • величезний асортимент – з представлених моделей імплантів MIS можна вибрати ідеальний варіант для будь-якого пацієнта з урахуванням його переваг і вимог.

Дентальні імплантати MIS, судячи з відгуків, не створюють проблем в процесі приживлення і під час експлуатації. Саме тому імплантаційні системи ізраїльського виробництва вважаються кращими не тільки в Україні, а й в усьому світі.

Ізраїльські імпланти MIS: різновиди

Асортимент компанії MIS (Medical Implant Systems) вражає різноманітністю. На даний момент для пацієнтів доступні наступні імпланти:

С1 – класичний зубний імплант конічної форми, що імітує натуральний корінь, з 20-градусним з’єднанням. Рекомендований для пацієнтів з надмірно щільним розташуванням зубів.

Завдяки компактним розмірам легко встановлюється навіть в невеликі проміжки зубного ряду. Імплантати представленої серії можна встановлювати для створення негайного або відстроченого навантаження.

Seven – Самонарізний дентальний імплантат.

Seven має конічну форму з шестигранним з’єднанням. Мікрорізьба, розташована на верхівці моделі Seven, спрощує процес приживлення. Серія Seven підходить для всіх типів кісткової тканини. Імпланти Seven не вимагають особливо складною пластики кістки при її дефіциті, так як сідають порівняно глибоко. Ергономічна форма штифтів Seven сприяє рівномірному розподілу навантаження і попереджає атрофію тканин. Саме тому лінійцы Seven надають перевагу більшість стоматологів, в тому числі фахівці нашої клініки. А ще імпланти Seven доступні за ціною, що не менш важливо.

V3 – революційна розробка компанії МІС. Ці дентальні імплантати добре розподіляють тиск на кістку і надійно фіксуються, завдяки чому забезпечується висока стабільність. Корональна частина трикутної форми попереджає рецесію ясен і атрофію тканини в області шийки. Серію V3 рекомендується використовувати для імплантації відсутніх зубів в зоні посмішки, де особливо важлива естетика.

М4 – спеціальні імпланти, створені для особливо пухкої кісткової тканини. Найчастіше застосовуються для відновлення зубів верхнього ряду. Мають плоску підставу, що забезпечує надійну фіксацію. Комбінована форма спрощує процес приживлення, а самонарізна різьба мінімізує травматичність операції.

UNO -імпланти для одноетапної імплантації (коли імплант встановлюється відразу ж після видалення зуба.). Серія UNO ідеально підходить для відновлення втрачених різців. Імплнати з легкістю імплантуються в вузьку кістка і надалі ведуть себе стабільно, завдяки чому їх можна застосовувати для фіксації мостовидних протезів.

Link – гвинтова серія міні-протезів, які прийнято використовувати в якості опори при ортодонтичному лікуванні для виправлення прикусу.

Ізраїльські імпланти MIS: переваги

Зубні імпланти МІС – це оптимальний вибір для бюджетного протезування. Продукція компанії МІС (Ізраїль) має незаперечні переваги:

 • надшвидка приживлюваність- тривалість варіюється від 4 до 6 місяців в залежності від щелепи (на верхній щелепі процес приживлення йде повільніше);
 • довговічність – на усі імплантати МІС дається 5-річна гарантія від виробника, але, як показує практика, тривалість служби даних імплантів нерідко доходить до 20 років;
 • відсутність протипоказань – всього 1% ймовірності відторгнення;
 • оптимальним співвідношенням вартості, якості та естетичності.

Як відбувається установка імпланта MIS?

Перед установкою дентальних імплантів МІС необхідно санувати порожнину рота: вилікувати каріозні зуби, видалити зуби, які не підлягають лікуванню, позбутися захворювань ясен. Стоматологічне здоров’я – запорука гарної приживлюваності. Установка імпланта MIS займає до 30 хвилин і проводиться під місцевою анестезією:

 • спочатку забезпечується доступ до кістки;
 • потім просвердлюється отвір під дентальний імплант;
 • імплант встановлюється і прикривається слизовою.

Технологія установки імпланта MIS може бути і менш складною. Все залежить від клінічної ситуації. Якщо імплант MIS імплантується відразу ж після видалення, тоді процес спрощується і прискорюється.

Технологія установки імпланта MIS може бути і менш складною. Все залежить від клінічної ситуації. Якщо імплант MIS імплантується відразу ж після видалення, тоді процес спрощується і прискорюється.

Після приживлення імплант з’єднується з коронкою. На продукцію фірми МІС можна поставити будь-які коронки і, незалежно від цього, результат буде приголомшливим.

Де встановити ізраїльський імплант зуба MIS в Києві за доступною ціною?

Звертайтеся в стоматологію «Dent Line» – ми використовуємо тільки оригінальні імпланти МІС з офіційною гарантією. У нашій клініці працюють професіонали з величезним досвідом, які проведуть імплантацію абсолютно безболісно і якісно. Вартість послуги розраховується індивідуально, в залежності від складності випадку, стану кісткових тканин, обраного імпланта і кількості відсутніх зубів.

Для відновлення зубного ряду в клініці «Dent Line» застосовується комп’ютерне моделювання та інші інноваційні технології.

Ми зробимо все для того, щоб виконати мрію пацієнта про здорову посмішку!