Лінійка імплантатів Straumann Tissue Level була створена спеціально для спрощення відновлення втрачених зубів, оскільки застосовується в одноетапному протезуванні.

Штучні кореневі стрижні Tissue Level, що мають поверхню SLA, відрізняються формою, яка зберігає біологічну ширину, вони прості в установці й за ними легко доглядати. Клінічні дослідження, проведені у великої кількості пацієнтів, показали, що застосування цих імплантів дає саму мінімальну ймовірність виникнення переімплантіту через 9 років після їх імплантації.

Основні характеристики імплантантів Straumann Tissue Level

Відмінні клінічні результати і 40-річний період впровадження передових та інноваційних технологій дозволяють стверджувати, що дана система є науково обґрунтованою.

Біологічні параметри

Tissue Level повністю повторюють анатомічні особливості зубів, зберігаючи біологічну ширину, а система Bone Control Design дає можливість з найбільшою ефективністю підтримувати обсяг альвеолярного гребеня.

Міцність

Імплантати Straumann виготовляються з високоміцного матеріалу Roxolid (титаново-цирконієвий сплав), мають невеликі розміри, що на практиці дає прискорене приживлення та блискучі результати, знижуючи інвазивність лікування.

Остеоінтеграція

Поверхня стрижнів SLActive дозволяє робити довгострокові прогнози по її ефективності, завдяки їй скорочується час на приживлення й відбувається стимуляція регенерації кісткових тканин в ускладнених випадках.

Гігієна

Оскільки платформа кореневого штучного стрижня розташовується на рівні м’яких тканин, це значно спрощує ортопедичний етап імплантації та подальший догляд за імплантами.

Результативність

Straumann Tissue Level спрощує процес лікування і дає максимум клінічної дії на практиці.

Використання

Універсальне з’єднання synOcta забезпечує надійність і якість проведених процедур, а імплантовід Loxim створює максимально зручні умови для установки стрижня.

Навігаційна хірургія

Імплантати Straumann сумісні з високотехнологічними методами відновлення зубів у процесі створення оптимального лікувального цифрового протоколу та віртуального планування.

Естетика

Імплантат має розширювальну шийку, що полегшує процес утворення м’яких тканин.

Різновиди імплантатів компанії Straumann

Імплантати Straumann поділяються на кілька видів:

  1. Standard розроблявся і створювався для одноетапного способу відновлення втрачених зубів. Він дає сприятливі клінічні результати імплантації при різних показаннях і ситуаціях. Завдяки поєднанню synOcta, цей вид імплантату сумісний з ортопедичними елементами. Фрезерована шийка стрижня має довжину 2,8 мм, завдяки чому досягається оптимальний результат при імплантації імпланта на рівні м’яких тканин.
  2. Standard Plus – універсальний кореневий штучний стрижень, що дозволяє вибирати різні варіанти протезування. Він зберігає біологічну ширину та дозволяє створювати естетичний зовнішній вигляд при імплантації передніх зубів. Невисока фрезерувальна шийка довжиною 1,8 дає можливість стоматологу вибрати протокол протезування. Він або вшиває м’які тканини навколо неї, або використовує клапоть, яким частково або повністю закриває ортопедичну платформу імпланта.
  3. Standard Plus Short (SPS) 4 мм відкриває цілий світ інноваційних передових можливостей. Довжина цього імплантату всього 4 мм, це найкоротший гвинтовий стрижень у світі. Він дозволяє застосовувати нові способи і методики лікування при невеликій висоті кістки, особливо в тому випадку, коли небажано робити її пластику перед імплантацією. Максимально короткі свердла, мітчики та неглибоке свердління полегшують роботу хірурга і створюють більш сприятливі умови імплантації пацієнтам. Імпланти SPS володіють всіма перевагами та характеристиками лінійки Soft Tissue Level / Roxolid / SLActive, що зробило їх найпопулярнішими в світовій практиці протезування. Клінічні дослідження показали, що ефективність коротких імплантатів така ж, як і довших аналогів. Такі результати виходять, завдяки унікальним характеристикам і перевагам матеріалів і поверхонь, які були розроблені фахівцями фірми Straumann.
  4. Tapered Effect – це класичний варіант для негайного вживлення імплантату. Корональна частина стрижня у вигляді конуса полегшує його установку в лунку від щойно видаленого зуба. Анатомічна форма імпланта є оптимальною для негайної або ранньої імплантації при протезуванні. Tapered Effect може використовуватися в одно- або двоетапному способі імплантації та дає хорошу стабільність при імплантації в будь-який вид кісткової тканини.
  5. BL (Bone Level) – призначена для створення особливо красивих, естетичних реставрацій. Лінійка популярних імплантатів Bone Level показала чудові результати, забезпечуючи задоволеним пацієнтам природний зовнішній вигляд зуба. При цьому використовується матеріал Roxolid і поверхня SLActive, котрі істотно зменшують інвазивність лікування, підвищуючи показники його ефективності та прогнозованості.
  6. BLT (Bone Level Tapered) – дані імплантати відрізняються високою первинної стабільністю, коли їх встановлюють в м’яку кістку або свіжі лунки після процедури видалення зубів. При цьому імплантат Bone Level Tapered ущільнює кісткову тканину в процесі його встановлення в ложі меншого діаметру. Імплантати BLT дають можливість також здійснювати протезування зубів у випадках анатомічних обмежень: зокрема, піднутрієм з вестибулярної сторони, увігнутою формою щелепи, атрофії альвеолярного гребеня, недалеко один від одного розташованих верхівках коренів тощо.