Металева брекет-система Roth Mini

Металеві брекети – найдоступніший спосіб вирівнювання зубів на сьогоднішній день. Якщо вам набридло ловити на собі погляди знайомих і бентежитися при посмішці, тоді швидше записуйтеся в клініку Dent Line! У нас працюють досвідчені ортодонти, виправляють прикус безболісно і швидко за допомогою кращих ортодонтичних конструкцій, до яких відносяться брекети Roth Mini 2000.

Брекети Roth Mini: опис

Roth Mini – це металеві, компактні системи для лікування дефектів прикусу та інших щелепних аномалій, виготовляються компанією ORMCO. Виробник гарантує бажаний ефект та максимально комфортне носіння.

Брекет система Roth Mini: переваги

Металеві брекети зазвичай вважаються застарілими варіантом. Але тільки не Roth Mini, дана брекет-система має безліч переваг, серед яких варто відзначити:

  • поліпшену конструкцію, розмір якої зменшений на 30%, з нею зручно працювати ортодонту – вона скорочує кількість візитів до стоматолога для обслуговування і регулювання брекетів;
  • анатомічну форму бази з подвійною кривизною, яка створює ідеальну фіксацію на поверхні зуба, збільшуючи міцність склеювання;
  • наявність торки в базі, що гарантує локальна дію брекета точно на середину зуба;
  • інтегровані кулясті гачки на іклах і премолярах, завдяки яким тиск розподіляється рівномірно.

Пацієнти, яким встановлювали брекети Roth Mini, відзначали швидке зникнення дискомфортних відчуттів при носінні. Крім того, дані системи не вимагають особливого догляду і відрізняються високою надійністю.

Як встановлюються металеві брекети по системі Roth?

Перш ніж поставити металеві брекети, потрібно пройти обстеження у стоматолога і вилікувати захворювання зубів, які можуть стати протипоказаннями до вирівнювання прикусу. Обов’язково проводиться діагностика, роблять необхідний знімок, відбитки та фото. Через тиждень, коли брекет-система буде готова, пацієнта запрошують поставити її в клініку. Процес установки займає до 40 хвилин. Надалі потрібно відвідувати лікаря раз в 6 тижнів для корекції і підтягування конструкції. Крім того, раз в 3 місяці рекомендується проходити професійну чистку зубів.

Носити ортодонтичний виріб в роті доведеться 1,5-2 роки. Тривалість вирівнювання прикусу залежить від віку пацієнта і складності клінічної ситуації.

Скільки коштує поставити брекети Roth Mini і де їх встановлюють в Києві?

Встановити оригінальні брекети Roth Mini швидко і якісно можна в клініці Dent Line. У нас найдоступніші ціни, так як ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками. Кожен пацієнт отримує індивідуальний підхід до вирішення його проблем, а також кваліфіковане та професійне обслуговування, завдяки якому моментально зникає панічний страх стоматологів. Ми повернемо здоров’я вашій посмішці навіть в найскладніших випадках!