Неправильний прикус – поширена проблема людей різного віку. На щастя, все можна виправити, а допоможуть в цьому інноваційні брекети Damon. Бажаєте дивитися на себе в дзеркало із захопленням, тоді швидше записуйтесь на прийом до ортодонта в клініку Dent Line!

Система Даймон – справжній прорив у сфері ортодонтії

Damon System – бренд з США, засновником якого є доктор Дуайт Даймон – батько-творець ортодонтичної брекет-системи з пасивним лігуванням. Замість лігатури (маленьких гумок) в конструкції брекетів Damon стоять фіксатори SpinTek зі спеціальною заслінкою. Саме вони утримують дугу, в позі брекета, при цьому дуга плавно рухається з мінімальним коефіцієнтом тертя.

Брекети Даймон миттєво стали необхідними та популярними, а все тому, що вони швидко встановлюються, легко обслуговуються, з мінімальною кількістю візитів, виправлення неправильного прикусу відбувається практично безболісно.

Брекети Даймон: види і особливості

Марка Даймон пропонує безліч рішень для лікування ортодонтичних патологій, які розрізняються матеріалами і конструктивними характеристиками, але зберігають головні якості бренду. В асортименті клініки Dent Line представлені наступні типи брекетів Damon:

  • Брекет Damon Q – металева конструкція, яку можна використовувати при будь-яких порушеннях зубного ряду: дистальному / мезиальному відхиленню і дістопіі різців. Завдяки особливому складу і високій міцності металу тривалість терапії знижується на 15-20%. Замочки в даних брекетах мають округлі края, тому не травмують слизову.
  • Damon 3MX – виготовлені з нержавіючої сталі, мають гладкі контури і закруглені краї брекетів забезпечують максимальний комфорт, завдяки особливій будові зменшується сила тертя, що призводить до більш швидкому вирівнюванню зубів.

  • Даймон Clear – невидимі брекети з полікристалічного оксид алюмінію. Позиціонуються як сапфірові, виглядають максимально естетично і практично непомітні на зубах. Іноді їх порівнюють з керамічними, так як вони теж зливаються з емаллю і підлаштовуються під її колір. Полікристалічний матеріал не змінює відтінок в процесі експлуатації, не фарбуються від чаю, вина і кави. Найчастіше дану модель встановлюють на верхню щелепу, щоб зберегти естетику посмішки.
  • Damon Clear 2 – новітнє покоління ортодонтичних виробів з оптимізованою формою паза для кращого контролю руху дуги. Ця модель тільки з’явилася і на даний момент проходить сертифікацію.

  • Даймон 3 – комбінована конструкція з прозорого пластика і нержавіючої сталі. Дозволяє вирішити одночасно дві задачі: зберегти зносостійкість виробу та підвищити естетичність.

Які саме брекети поставити, підкаже стоматолог після ретельної діагностики. При цьому враховуються побажання пацієнта.

Брекет система Damon: переваги

Інноваційні самолігуючі брекет-системи позбавлять від безлічі незручностей. Основними перевагами таких брекетів є:

  • відсутність дискомфортних відчуттів при носінні, і навіть в перші дні, коли щелепа тільки звикає до тиску (легкі неприємні відчуття будуть, але вони пройдуть безслідно за 3-4 дні);
  • мінімальний час корекції прикусу зубів – в порівнянні з іншими подібними виробами, тривалість терапії скорочується на 25%;
  • відсутність необхідності часто відвідувати стоматолога для корекції – саморегулюючі моделі не вимагають регулярних підтяжок;
  • швидке і просте обслуговування – завдяки особливим фіксаторам SpinTek процес корекції і заміни дуги займає кілька хвилин;
  • мінімальний розмір (це є запорукою комфортної експлуатації брекетів і робить процес вирівнювання зубів мінімально помітним).

Пластинки з ромбовидними замочками і закругленими краями значно спрощують гігієну і виглядають акуратно. Самолігуючі ортодонтичні системи дозволяють сміливо спілкуватися, насолоджуватися улюбленими стравами і напоями, а також жити повноцінно без будь-яких обмежень!

Damon брекети: ціна, установка і тривалість носіння

Виправлення прикусу починається з повної діагностики стану здоров’я порожнини рота. Лікар проводить огляд, робить знімки, зняття зліпків щелеп, визначає проблеми, які необхідно попередньо прибрати, щоб лікування проходило без ускладнень і неприємних сюрпризів. Ортодонтичні вироби можна ставити тільки на повністю здорові зуби.

Далі пацієнтові пропонують тип ортодонтичної конструкції. Через тиждень, коли вона буде готова, пацієнта запрошують в клініку для проведення установки, яка займає не більше 40 хвилин. Надалі потрібно показуватися до лікаря раз в 6 тижнів для корекції.

Кожні 3 місяці рекомендується проходити професійну гігієну, яка допоможе прибрати наліт, що скупчується біля замків, і запобігає зміні кольору емалі навколо пластинок. Вирівнювання зубного ряду триває 1,5-2 роки, в залежності від віку пацієнта і тяжкості клінічної ситуації.

Брекети Damon clear: де поставити за доступною ціною в Києві?

Встановити корекційні ортодонтичні системи в Києві за задовільною ціною можна в стоматологічній клініці Dent Line. Тут працюють професіонали з великим досвідом, здатні виправити будь-які патології прикусу оперативно і безболісно. Кожен пацієнт отримує індивідуальний підхід до його проблеми і ввічливе, кваліфіковане обслуговування.

Щоб дізнатися, скільки коштують брекети Damon, і записатися на прийом до ортодонта, залиште заявку на сайті або зателефонуйте за вказаним номером. Звертайтеся, якщо хочете отримати здорову усмішку, яка буде зачаровувати оточуючих!