Напевно, революційним досягненням в стоматології можна назвати застосування прозорих кап у лікуванні ортодонтичних патологій.

Капи, або як їх ще називають – елайнери призначені для виправлення неправильного прикусу, в використанні вони набагато зручніші та комфортніші брекетів, і їх не видно оточуючим.

Елайнери Invisalign: принципи дії

Спочатку із зубів пацієнта ортодонт знімає зліпки, за якими формується майбутній результат. Потім на американському заводі за моделями, створеними за допомогою спеціальної комп’ютерної програми, виготовляється комплект елайнерів, необхідний для повного усунення патології.

Кожна капа встановлюється на період до 14 днів, потім її змінюють на наступну. Подібний підхід дає можливість повільно зрушувати зуби, домагаючись бажаного результату поступово, делікатно і більш м’яко, ніж з використанням традиційних брекетів.

Переваги елайнерів Інвізилайн: відгуки

Лікарі-ортодонти клініки “Дент Лайн” радять носіння прозорих кап у якості альтернативи звичайним брекетам для вирівнювання зубного ряду, оскільки елайнери мають безліч переваг:

  • Ефективно виправляють прикус, причому так само, як і брекети
  • Завдяки прозорості, їх не видно на зубах
  • Їх легко зняти, щоб здійснити гігієнічні процедури в порожнині рота, і також легко встановити назад на місце
  • Для заміни попереднього елайнера на наступний не потрібно відвідувати ортодонта, пацієнт може зробити це сам.

Але головною перевагою кап є їх прозорість і невидимість оточуючим, тому подібний спосіб виправлення прикусу рекомендують тоді, коли носіння класичних брекетів не зовсім зручно згідно з естетичним уявленням. Наприклад, тим, кому по роботі доводиться постійно спілкуватися з людьми або тим, кому потрібно завжди мати бездоганний зовнішній вигляд. Елайнери також призначають підліткам.

Основним недоліком прозорих кап є досить висока вартість їх комплекту, але все-таки більшість пацієнтів стали вибирати саме цю методику виправлення зубного ряду через те, що елайнери комфортні в носінні й дають ефективний результат.

Тривалість носіння кап Invisalign

Систему Інвізилайн лікарі-ортодонти рекомендують для виправлення і усунення патологій прикусу та викривлення зубного ряду: міжзубний простір, скупченість або неповний розворот зубів, зворотний або перехресний прикус та ін.

Тривалість лікування з використанням прозорих кап може скласти від декількох місяців до 2-2,5 років, усе залежить від складності та виду патології. Ефект від їх носіння також залежатиме від точності виконання пацієнтом всіх рекомендацій і його акуратності в носінні елайнерів. При пошкодженні однієї з кап процес лікування може перерватися. Для досягнення потрібного ефекту не слід довго залишати зуби без капи, носити її необхідно 24 години на добу.

Вартість лікування системою Invisalign – ціна в Києві, Україні

Використання елайнерів – це сучасна методика, що дає відмінний результат у справі виправлення ортодонтичних патологій. Прозорі капи не видно на зубах, вони комфортні в носінні, не завдають травм слизовій оболонці ротової порожнини, дозволяють пацієнтові не змінювати звичний спосіб життя. З цінами на лікування з Invisalign ви можете ознайомитися в прайсі клініки “Дент Лайн” в Києві.