Кісткова пластика (нарощування кісткової тканини) - Dent Line

Кісткова пластика (нарощування кісткової тканини)

Оцініть послугу
Кісткова пластика (нарощування кісткової тканини)
3.8 (75%) 8

Кісткова пластика – це інноваційний метод відновлення кісткової тканини щелепи в місці відсутності зубів. Процедура показана перед імплантацією зубів і призначена для прискорення приживлення, а також для підвищення ефективності фіксації імплантів . Виконати хірургічне нарощування кістки в Києві можна в стоматологічній клініці на Подолі “Дент Лайн”.

Кісткова пластика – що це?

Щелепною пластикою називається комплекс заходів з нарощування кістки. Стоншування щелепи є основним протипоказанням для імплантології. Процедура допомагає відновити цілісність зубного ряду навіть у найважчих клінічних випадках.

Атрофія щелепної кістки розвивається внаслідок:

 • травматичного видалення зубів;
 • тривалого носіння знімних протезів;
 • дегенеративних захворювань тканин пародонта;
 • кіст на коренях зубів, залишених без своєчасного лікування;
 • вроджених патологій розвитку щелеп;
 • щелепно-лицьових травм і операцій.

Атрофія кісткової тканини щелепи призводить до різних ускладнень. І це не тільки неможливість провести імплантацію . До наслідків атрофії щелепи також відносяться:

 • зміна прикусу і форми обличчя;
 • порушення мови;
 • утруднення процесу пережовування їжі.

Ось чому обов’язково потрібно виконувати нарощування при стоншуванні кістки .

Пластика кісткової тканини: показання та протипоказання

Основним показанням для заповнення кісткової тканини щелепи є вживлення імплантів після тривалої відсутності зубів. Достатня ширина кістки дозволяє встановити імплантат правильно і безпечно.

Нарощування необхідно для того, щоб підвищити ймовірність успішності імплантації та прискорити приживлення штифта. Також від товщини щелепної кістки залежить термін служби і функціональність штучного зуба. Стоншена кістка не зможе довго витримувати інтенсивні навантаження.

Кісткова пластика відноситься до складних хірургічних процедур. Тому у неї є певні відносні протипоказання:

 • будь-які стоматологічні захворювання;
 • остеопороз щелепи;
 • загострені хронічні захворювання;
 • онкологія, імунодефіцит;
 • серцево-судинні патології.

Кісткова пластика в Україні: переваги

Відгуки пацієнтів у Києві свідчать, що сучасні методики кісткової пластики мають високу ефективність. Завдяки потужній анестезії навіть найскладніша процедура відбувається безболісно. Для кожного пацієнта можна підібрати індивідуальний спосіб нарощування кістки з урахуванням клінічної ситуації і бажаного результату.

Кісткова пластика робить можливою імплантацію в літньому віці і при серйозних щелепно-лицьових патологіях. Після нарощування кістки імпланти тримаються надійніше і можуть повноцінно виконувати функції натуральних зубів.

Нарощування не займає багато часу. Тривалість процедури, в середньому, становить 1-2 години. Період реабілітації не супроводжується особливими обмеженнями і займає 1-2 тижні.

Кісткова пластика в стоматології: способи

У сучасній стоматології існує три основних способи первинного нарощування щелепної кістки:

АутотрансплантаціяЗбільшення обсягу кістки за допомогою власних біологічних тканин пацієнта. Цей спосіб підходить, якщо потрібна кісткова пластика нижньої щелепи . На внутрішній поверхні щелепи знизу присутня «донорська зона», з якої вилучається біологічний матеріал.
Установка бар’єрних мембранНарощування штучним кістковим матеріалом з подальшою установкою спеціальної мембрани. Поставить мембрану варто для того, щоб захистити операційне поле від інфекцій, що провокують ускладнення.
Синус-ліфтинг Нарощування кісткової тканини на верхній щелепі близько гайморових пазух з використанням спеціальних синтетичних матеріалів, які не викликають відторгнення. Цей спосіб кісткової пластики ідеальний для імплантації верхніх жувальних зубів.

Нарощування кісткової тканини: підготовка і проведення процедури

Перед кістковою пластикою потрібно пройти повну діагностику і лікування захворювань порожнини рота. Обов’язково робиться комп’ютерна томографія, що дозволяє грамотно спланувати хід операції. Потім разом з пацієнтом лікар складає тактику і вибирає метод нарощування кістки.

Сама процедура кісткової пластики проводиться під місцевою анестезією. При об’ємних, складних хірургічних втручаннях застосовується загальний наркоз. Нарощування, в залежності від обраної методики, займає 1-2 години. Після цього пацієнт проходить реабілітацію.

Кісткова пластика – ціни в Україні в клініці Dent Line (Київ, Поділ)

Зробити кісткову пластику будь-якої складності за доступною ціною в Києві можна в клініці “Дент Лайн” на Подолі. Приватна стоматологія Dent Line надає повний спектр стоматологічних послуг. Тут працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом, які уважно та дбайливо ставляться до кожного пацієнта!

Переваги

Сучасні світові методики

Виконуємо складні хірургічні втручання за сучасними світовими методиками

Повноційна операційна

Повноцінна операційна з денним стаціонаром та застосуванням загального знечулення

Авторизована клініка

Авторизованная клиника медицинского оборудования от мирового лидера Sirona

Навчальний центр

Власний навчальний центр для лікарів

Запис на прийом

Ви можете записатися попередньо на консультацію чи прийом по телефону, або заповніть форму запису

Ввести код: captcha

0 коментарів

Контакти

Стоматологическая клиника «Dent Line»
г. Киев, ул. Волошская 20 04070 Подол
+380 (044) 425-65-88

Наші контакти:

Київ, вул. Волоська, 20

+38 (044) 425 65 88

Пн.-Сб. з 9:00 до 20:00, Нд. з 10:00 до 17:00


Київ, вул. Межигірська, 34

+38 (044) 337 11 22

Пн.-Пт. з 9:00 до 19:00, Сб.-Нд.-вихіднийМи в соцмережах: