Синус-ліфтинг (остеопластика) при імплантації зубів - Dent Line

Синус-ліфтинг (остеопластика) при імплантації зубів

Оцініть послугу
Синус-ліфтинг (остеопластика) при імплантації зубів
5 (100%) 1

Синус-ліфтинг є складною хірургічною операцію , метою якої є збільшення обсягу кісткової тканини в зоні верхніх зубів. Процедура призначається перед установкою зубних імплантів . Задля якісної, швидкої і безболісної остеопластики в Києві звертайтеся в клініку “Дент Лайн” на Подолі.

Що таке синус-ліфтинг?

Синусний ліфтинг – це один із способів нарощування щелепної кістки. У сучасній стоматології використовується кілька методик нарощування. Вони відрізняються інвазивністю та ефективністю, а також показаннями і підсумковим результатом. Найбільш популярними методиками регенерації кісткової тканини є:

 • аугментація класична – остеопластика нижньої щелепи за допомогою спеціальних остеоіндуктивних і кістково-замісних препаратів або донорських матеріалів;
 • аутотрансплантація – регенерація кісткової тканини за допомогою біологічних матеріалів пацієнта;
 • синус-ліфтинг – нарощування щелепи в зоні гайморових пазух.

Усі перераховані процедури застосовуються перед імплантацією в разі нестачі власних тканин у щелепи пацієнта. Нарощування допомагає заповнити дефіцит кістки , яка в подальшому буде утримувати імплант . Таким чином підвищуються шанси на приживлення імплантів, а також, на термін їх служби і успішність імплантації , в цілому.

Синус ліфтінг – це акуратне оперативне втручання на верхній щелепі, яке виконується через маленький розріз в м’яких тканинах і просвердлений отвір в кістки, що веде до дна гайморової пазухи. Це найскладніша операція в хірургічній стоматології. Тому важливо ретельно вибирати лікаря з урахуванням відгуків про клініку.

У стоматології Dent Line на Подолі працюють професіонали з величезним досвідом, які бездоганно виконують стоматологічні операції будь-якої складності. Звернувшись в клініку Дент Лайн, ви гарантовано залишитеся задоволені результатом!

Синус-ліфтинг щелепи: показання

Остеопластика рекомендована у випадках, коли виконати імплантацію верхніх зубів неможливо через мінімальну висоту кісткової тканини (якщо вона менше 6-8 мм). Також процедуру призначають при вираженій резорбції щелепи після екстракції зубів . Деяким пацієнтам доводиться робити синус-ліфтинг внаслідок індивідуальних особливостей будови щелепи. Але найчастіше показанням до операції є атрофія кістки.

Причини атрофії кісткової тканини:

 • травматичне, складне видалення зубів;
 • запущений пародонтит або пародонтоз;
 • носіння знімних протезів;
 • тривала відсутність зуба (кісткова тканина зменшується без регулярної навантаження);
 • кіста або гранульома на корені зуба.

Синус ліфтинг: плюси і мінуси

Процедура дозволяє заповнити обсяг щелепної кістки та уможливити імплантацію . Однак у неї є протипоказання і ускладнення (при неправильному виконанні). До ускладнень синус-ліфтингу відносяться:

 • перфорація гайморової пазухи;
 • неефективність операції;
 • загострення хронічного гаймориту.

Щоб уникнути ускладнень, потрібно пройти повну діагностику перед процедурою і виконати лікування захворювань, які є протипоказаннями. Обстеження у ЛОРа, в таких випадках є обов’язковою процедурою, при хронічному гаймориті нарощування кістки здійснюється тільки в стадії ремісії. Щоб процедура була ефективною, до неї слід ретельно підготуватися, а після неї – дотримуватися рекомендацій стоматолога.

Синус ліфтинг при імплантації зубів: протипоказання

Всі протипоказання відносні, тобто зникають після усунення супутніх захворювань або переходять в стадію ремісії. Відносними протипоказаннями для остеопластики є проблеми супутніх захворювань зі згортанням крові, серцева недостатність, онкологія, цукровий діабет. Не можна проводити процедуру під час загострення хронічних захворювань. До відносних протипоказань місцевого характеру відносяться:

  • хронічний і гострий гайморит;
  • аномальне розташування гайморових пазух;
  • загострений нежить;
  • поліпи, синусит;
  • запалення кісткової тканини.

Остеопластика: способи і особливості

Синус-ліфтинг може бути відкритим та закритим . Відкрита операція необхідна, коли товщина кістки менш 3-х мм. Вона вважається більш травматичною і складною. При відкритому лифтингу в стінці пазухи висвердлюється вікно, через яке відсувається низ слизової оболонки пазухи, і потім отримана порожнина заповнюється штучною кістковою тканиною. Власна кістка наростає через 4-6 місяців.

Закритий ліфтинг менш травматичний. Процедура триває 10-15 хвилин і проводиться в нескладних випадках при помірному зточенні щелепної кістки. Для операції досить маленького отвору в кістці, через який відразу ж і встановлюється імплант.

Основні характеристики відкритої і закритої методик синус-ліфтингу:

Відкритий синус ліфтинг Закритий синус ліфтинг
Можна виконувати на кістки будь-якої товщини.Застосовується тільки якщо товщина кістки не менше 3-х мм.
Складна і трудомістка операція, що займає 1-2 години.Мінімальне хірургічне втручання без швів.
Штучна кістка вводиться через розріз в бічній поверхні синуса, після чого лікар закриває отвір спеціальною мембраною.Замісний кістковий матеріал вводиться в синус через отвір для імплантату.
Установка імпланта можлива тільки через 3-6 місяців після операції.Під час нарощування кістки можна відразу поставити титановий імплантат.
Реабілітаційний період триває не менше місяця.Реабілітаційний період триває 3-7 днів. Вартість процедури нижче, ніж у відкритої техніки.

Перед такими процедурами, як синус-ліфтинг і імплантація, потрібно провести санацію порожнини рота – вилікувати наявні стоматологічні захворювання. Наявність інфікованих вогнищ (запалені ясна, каріозні зуби) підвищує ймовірність розвитку ускладнень.

Безпосередньо перед операцією виконується рентгенодіагностика. Обов’язково робиться 3D-знімок (комп’ютерна томографія), який спрощує роботу стоматолога і дозволяє максимально точно ввести замісний матеріал щелепної кістки.

Синус ліфтинг: ціна і переваги в стоматологічній клініці Dent Line (Київ)

У стоматології Dent Line можна пройти процедуру синус-ліфтингу за доступною ціною з максимальним комфортом. Пацієнти отримують:

 • першокласне, кваліфіковане обслуговування;
 • повний комплекс стоматологічних послуг;
 • прийом без черг у зручний час;
 • персональну підтримку.

Фахівці клініки Дент Лайн використовують інноваційні технології та перевірені зарубіжні матеріали для нарощування щелепної кістки. На всі види послуг надається гарантія.

У клініці Dent Line хірургічна остеопластика кістки виконується як під місцевою анестезією, під загальним наркозом (седацією), а також в медикаментозному сні . Стоматологія оснащена повноцінною операційною, сучасним рентген-діагностичним центром і власною зуботехнічною лабораторією. Записуйтеся в клініку Dent Line в будь-який зручний час!

Переваги

Сучасні світові методики

Виконуємо складні хірургічні втручання за сучасними світовими методиками

Повноційна операційна

Повноцінна операційна з денним стаціонаром та застосуванням загального знечулення

Авторизована клініка

Авторизованная клиника медицинского оборудования от мирового лидера Sirona

Навчальний центр

Власний навчальний центр для лікарів

Запис на прийом

Ви можете записатися попередньо на консультацію чи прийом по телефону, або заповніть форму запису

Ввести код: captcha

0 коментарів

Контакти

Стоматологическая клиника «Dent Line»
г. Киев, ул. Волошская 20 04070 Подол
+380 (044) 425-65-88

Наші контакти:

Київ, вул. Волоська, 20

+38 (044) 425 65 88

Пн.-Сб. з 9:00 до 20:00, Нд. з 10:00 до 17:00


Київ, вул. Межигірська, 34

+38 (044) 337 11 22

Пн.-Пт. з 9:00 до 19:00, Сб.-Нд.-вихіднийМи в соцмережах: