Коли в 1990 році компанія Nobel презентувала виличні (або вилицеві, скулові) імпланти Zygoma, ніхто не знав, що це буде один з кращих винаходів у стоматологічному світі, затребуваний на сьогоднішній день.

Зараз популярні в Україні та по всьому світу зубні імпланти «Zygoma» виробляються й іншими компаніями, оскільки за їх допомогою пацієнтам повертають здорові білосніжні усмішки, радість від зовнішнього вигляду та функціональність.

Кому потрібні виличні імпланти?

1. Вік 60+

На жаль, вікові зміни даються взнаки остеопорозом, атрофією кісткової тканини та іншими неприємностями. Пацієнти, які бажають продовжувати відчувати смак життя на повну, не хочуть носити знімні протези і робити операції з нарощування тканини, оскільки такі маніпуляції досить складні у проведенні.

Оптимальний варіант – вилицеві імпланти, які встановлюють у міцну кістку.

Чому пацієнти у Києві обирають виличні імпланти Zygoma?

Тому що на остаточне встановлення класичних імплантів необхідно витратити рік, а то й більше. Пересадка кістки, приживлення, фіксація імплантатів, їх приживлення, встановлення формувача ясен – це займає місяці. «Zygoma» дозволяє знайти міцні зуби всього за один день!

2. Пародонтит із втратою об’єму кісткової тканини

При захворюваннях тканин пародонту (пародонтит, пародонтоз) практично завжди втрачається великий об’єм кісткової тканини. Тому, класична імплантація зубів досить складна.

Без відновлення кістки (кісткова пластика) встановлення звичайних імплантів неможливе. Тому, в даному варіанті знову на допомогу приходить Зігома, яка дозволяє нам обійти складні ділянки щелепи та надійно зафіксувати у вилицевій кістці. Це дозволяє провести процедуру в один візит, і пацієнт після маніпуляції отримує повноцінну тимчасову конструкцію і йде з зубами.

3. Пацієнти, які мають проблеми з гайморовими пазухами

Прогресуючий карієс, запальний процес у внутрішніх тканинах зуба та інші стоматологічні патології призводять до запалення гайморової пазухи.

Це все ускладнює встановлення класичних імплантатів. І в цій ситуації теж на допомогу приходить Zygoma. Якщо кістка верхньої щелепи занадто зруйнована, ставлять не два, а чотири виличні імпланти. Так конструкція буде стійкішою і прослужить багато років.

Як відбувається встановлення виличних імплантів Зігома в Києві?

До виконання процедури імплантації розробляється цифрова версія зубів. Далі в стоматологічній клініці Dent Line у ​​Києві на Подолі пацієнта занурюють у стан медикаментозного сну, а через пару годин він прокидається із міцними та красивими зубами.

Перевага виличних імплантантів Zygoma у тому, що в день встановлення пацієнт може безболісно жувати та розмовляти!

Записатися

Цю послугу надають лікарі

Здоровик Тарас Васильович

Здоровик Тарас Васильович

Головний лікар стоматологічної клініки Dent Line, лікар-імплантолог та стоматолог-хірург