Комп’ютерна томографія (КТ) – сучасний метод діагностики, що дозволяє провести повне стоматологічне дослідження пацієнта перед початком якісного лікування. Зробити КТ діагностику – це отримати детальний 3-х вимірний рентгенівський знімок, який повністю відтворює внутрішню структуру об’єкту дослідження з різних ракурсів.

Навіщо необхідно робити КТ?

Проведення комп’ютерної томографії допомагає лікарям не тільки поставити діагноз, але і обрати правильну тактику лікування. За допомогою даного обстеження можна виключити безліч серйозних патологій і значно знизити ризик лікарської помилки. Томограф дозволяє побачити анатомічні структури, які при рентген обстеженні здаються відсутні.

Процедура КТ діагностики використовується для :
– уточнення індивідуальних анатомічних особливостей перед проведенням імплантації;
– детального вивчення зубних каналів;
– перевірки положення та вигляду зубів;
– проведення складного ендодонтичного лікування;
– обстеження при травмі щелеп або зубів;
– дослідження новоутворень кістки та м’яких тканин щелепно-лицевої області;
– вивчення патологічних змін лицьового черепа, стану навколоносових синусів, жувальних м’язів, нижньо-щелепового суглобу;
– проведення контролю за лікуванням,
а також при запальних процесах (періодонтит, пародонтит і інших);

Комп’ютерний томограф

Передусім ми турбуємося про безпеку і здоров’я пацієнтів, тому вибір обладнання зупинився на безперечному лідері інноваційних систем в медицині – німецькій компанії Sirona.

Які саме знімки роблять у клініці Dent Line?

Для зручності – ми пропонуємо пацієнтам максимально можливий перелік послуг КТ:
– панорамний знімок зубів дорослий та дитячий  (обслуговуються дітки до 14 років)
– прицільний рентген високої якості
– знімок нижньо-щелепного суглобу (закритий та відкритий)
– КТ верхньої та нижньої щелепи (в оклюзії) або окремо кожної щелепи
– КТ окремого сегменту (1-2 зуба)
– КТ скронево-нижньощелепного суглобу
– КТ придаткових пазух носа

Рівень опромінення при Комп’ютерній томографії

Зменшення рівня опромінення одне з ключових завдань, тому всі рентгенівські установки Sirona оптимізуються для досягнення максимально високої якості зображення при мінімальній дозі опромінення. Всі етапи роботи томографа, починаючи з позиціонування пацієнта і закінчуючи отриманням зображення, ретельно синхронізуються та забезпечують найменшу Ефективну дозу опромінення (Ефективна доза згідно ICRP 2007 (Ладлоу)).

Яка потрібна підготовка до проведення КТ знімку?

Підготовка до КТ діагностики не потрібна. Вам лише необхідно заздалегідь подзвонити в клініку та записатись на обстеження у зручний для вас день і час. Процедура займає приблизно 20 хвилин. Пам’ятайте – під час дослідження необхідно зняти металеві предмети – вони створюють перешкоди і проблеми з інтерпретацією результатів. По закінченню ви отримуєте КТ дослідження в електронному вигляді та зображення на фото папері. Усі знімки зберігаються у спеціальній базі даних, тому при випадковій втраті дослідження Ви завжди можете повторно забрати його у нас.

Якісна та детальна діагностика – запорука уникнення майбутніх наслідків.

Будьте здорові, дорогі пацієнти!

Записатися