Спеціалізація лікаря-ендодонтиста включає в себе вивчення анатомії зубів і лікування їх кореневих каналів. У своїй роботі ендодонтисти в Києві використовують мікроскоп і спеціальний інструментарій, який дає можливість знаходити та лікувати найскладніші канали зуба (вузькі, відгалужені, з кривизною тощо).

Завдяки особливим знанням і досвіду, їх мануальні навички значно перевищують можливості стоматолога-терапевта. Професійний ендодонтист завжди знайде й розпізнає всі існуючі в конкретному зубі канали з відгалуженнями, що зумовлює найвищий результат і запобігає появі кіст.

Мікроскоп використовується і при лікуванні карієсу, і при реставрації зубів шляхом пломбування. Коли лікар усуває інфіковане вогнище, наявність збільшувального пристрою дає йому можливість проводити маніпуляції з максимальною точністю, видаляючи тільки уражені тканини, не зачіпаючи нерв і здорові ділянки.

Ендодонтичне лікування каналів зуба під мікроскопом

Найкращі ендодонтисти в Києві, що працюють у клініці “Дент Лайн” можуть впоратися з найскладнішими проблемами, котрі виникли у пацієнта в результаті інфікування каналів. При їх лікуванні застосовуються:

  • Спеціальні інструменти, що дозволяють повністю витягувати інфекцію;
  • Мікроскоп і комп’ютерна техніка, яка дає можливість бачити уражені ділянки в тривимірному зображенні. З їх допомогою лікар виявляє навіть найбільш викривлені та непомітні канали;
  • Кофердам. Це стоматологічна латексна хустинка, яка ізолює зуб від ротової порожнини в процесі лікування;
  • Ультразвукове обладнання;
  • Медикаментозні препарати для стерилізації каналів;
  • Матеріали з біокераміки та гутаперчі, що дозволяють герметично закрити канал.

Вкладки E-max з кераміки

Мікропротезування і застосування спеціальних накладок з керамічних матеріалів – це найсучасніший спосіб лікування каріозних уражень.

У цьому випадку втрачені тканини коронкової частини зуба замінюються не пломбувальними засобами, а вкладкою (накладкою) з кераміки. Керамічні вкладки мають міцніші властивості, ніж пломби, вони стійкі до стирання, фарбування і деформації.

Як правило, вкладки використовують при відновленні сильно зруйнованих зубів і тих одиниць, які знаходяться поруч з коронкою. Звичайна пломба через сусідство з коронкою може деформуватися, що стає причиною вторинного появи карієсу, відколу зуба і порушення прикусу. Керамічна накладка захищає зуб, тож він довго залишається живим. Використовують такі конструкції і в якості профілактики від стирання зубів з віком.

Лікування кісти

Через те, що інфекція проникає в зубний канал, на кістковій тканині може утворитися кіста (гранульома), яка являє собою кулясту порожнину, заповнену серозною або гнійною рідиною. Якщо вчасно не почати лікування, то кіста буде поступово зростати, збільшуючись в обсязі, і може призвести до випадання зубів, а в окремих випадках і до перелому щелепи. У занедбаному стані і в гострій стадії кіста може загрожувати здоров’ю всього організму та стати причиною серйозних ускладнень.

Для лікування кісти ендодонтисти в Києві завжди використовують мікроскоп, для видалення інфекції застосовують машинні інструменти, препарати для стерилізації та медикаменти, які відновлюють кісткову тканину.

Діагностування кісти зуба в Києві

Щоб з максимальною точністю поставити діагноз і провести найбільш ефективне лікування кісти, використовується комп’ютерна томографія. Якщо лікування почати вчасно, то кісткова тканина відновиться, а кіста зникне. Кіста, що має значні розміри, постійно збільшується, і зупинити її зростання вже не вийде. В такому випадку, щоб запобігти поширенню інфекції, доводиться терміново видаляти зуб.

Якщо Вас зацікавили послуги лікаря ендодонтиста, Ви можете дізнатися докладніше про ціни на лікування зубів у Києві або ж записатися на консультацію в нашу клініку.

Записатися

Цю послугу надають лікарі

Антоненко Андрій Володимирович

Антоненко Андрій Володимирович

Стоматолог-ендодонт
Марусенко Марина Іванівна

Марусенко Марина Іванівна

Стоматолог-терапевт, ендодонт
Здоровик Інна Юріївна

Здоровик Інна Юріївна

Завідуюча терапевтичним відділеням, стоматолог-терапевт, ендодонтист