Корейські імпланти MegaGen не дарма називають зразком серед подібних конструкцій.

Виробник постійно вдосконалює продукцію, використовуючи інноваційні технології, тому імпланти відрізняються найвищою якістю та приживлюваністю 97%.

Конструкції південнокорейського бренду MegaGen використовують для відновлення зубів будь-якої складності навіть при дефіциті кісткової тканини.

Переваги корейських імплантів MegaGen

З цими дентальними імплантами працює багато клінік у США, країнах Європи та Азії.

Популярність корейських імплантів MegaGen (в Україні відомих також як “МегаДжен” або “МегаГен”) пояснюється їх двома головними особливостями:

 • запатентоване різьблення KnifeThread (унікальна форма витків забезпечує рівномірний розподіл тиску на кісткову тканину і дозволяє досягти стабільного з’єднання);
 • покриттям Xpeed (спеціальне нанесення іонів кальцію на поверхню конструкцій сприяє прискореній регенерації та приживленню, підвищує біосумісність, знижує ризик ускладнень, крім того незалежний центр досліджень CLEAN IMPLANT підтвердив абсолютну чистоту покриття).

Основа корейських імплантів MegaGen – це сплав титану, алюмінію та ванадія, що гарантує міцність та надійність конструкцій.

Виробник пропонує широкий розмірний ряд дентальних імплантів з чудовими естетичними характеристиками для вирішення задач будь-якої складності.

Які існують види зубних імплантів MegaGen?

 • AnyOne (довжина 7-15 мм, діаметр 3,5-7 мм, розроблені для роботи з будь-якою кістковою тканиною, конічна форма конструкцій дозволяє використовувати їх навіть при вузькій кістці);
 • AnyRidge (імпланти преміум-класу, встановлюють в м’яку та середню кістку, підходять для імплантації в області гайморових пазух без нарощування кісткової тканини).
 • Mini (конструкції використовують тоді, коли спостерігається дефіцит кістки, а встановити інші типи немає можливості. Попри невеликий діаметр 3-3,5 мм , відрізняються такою ж міцністю, що й інші імпланти MegaGen).

На сьогодні корейський виробник пропонує сотні найменувань своєї продукції та продовжує розширювати й удосконалити асортимент.

Як встановлюють зубний імплант MegaGen?

Перше, що необхідно зробити – записатися на консультацію до стоматолога клініки “Дент Лайн” у Києві.

На консультації лікар збирає та аналізує інформацію про стоматологічні проблеми та загальний стан здоров’я пацієнта. Стоматолог оглядає порожнину рота, призначає комп’ютерну томографію, оцінює щільність кісткової тканини. Далі підбираються імпланти. Після підготовки призначають день Х, коли безпосередньо проводиться установка імплантів.

Цей етап у багатьох викликає страх, але насправді завдяки сучасним технологіям імплантація зубів проходить безболісно і швидко.

Як відбувається встановлення зубного імпланту MegaGen у Києві?

 • зуботехнічною лабораторією клініки “Дент Лайн” заздалегідь готується шаблон для встановлення імпланту
 • робиться місцева анестезія й чекають, коли вона подіє;
 • просвердлюють у кістковій тканині отвір під штучний зуб;
 • встановлюють імплант;
 • за потреби зашивають ясна;
 • здійснюють повторне КТ для аналізу результату відразу після операції.

Щоб приживлення корейського імпланту “МегаДжен” пройшло швидко і не було ускладнень, треба виконувати всі рекомендації, які дає лікар після встановлення.

Наступний візит до стоматолога – через 2-4 місяці залежно від ситуації.

У цей візит лікар встановлює формувач ясен. Через два тижні після встановлення формувача ясен лікар встановлює абатмент (елемент, на який кріплять коронку), робить цифрові скани для створення коронки. Приблизно через тиждень виконують завершальний етап – встановлення готової коронки чи мостоподібної конструкції.

Оскільки штучні зуби виготовляються з урахуванням індивідуальних особливостей, вони абсолютно не відрізняються від природних

 

  Цю послугу надають лікарі

  Смірнов Андрій Сергійович

  Смірнов Андрій Сергійович

  Стоматолог-ортопед, хірург, гнатолог
  Федорець Іван Андрійович

  Федорець Іван Андрійович

  Cтоматолог-хірург, ортопед, гнатолог
  Здоровик Тарас Васильович

  Здоровик Тарас Васильович

  Головний лікар стоматологічної клініки Dent Line, лікар-імплантолог та стоматолог-хірург