Сучасні стоматологічні клініки, у тому числі медичний центр «Дент Лайн» (Київ, Поділ) надають різні послуги, які можуть позбавити пацієнта від дефектів і захворювань, що утворюються в ротовій порожнині.
Це санація і виправлення прикусу, імплантація та протезування, ортодонтичне лікування (брекети), відбілювання емалі та профілактика, коригування ясенного краю і багато іншого.
Поєднуючи кілька процедур, стоматолог може усунути практично будь-яку проблему, але для комплексного лікування зазвичай потрібно чимало фінансових коштів і часу.
Однак, не у кожного пацієнта є можливість протягом кількох місяців або навіть років регулярно відвідувати фахівців, приводячи зуби в ідеальний вигляд.
В окремих випадках виникає необхідність в екстреному поліпшенні естетичної та функціональної форми: підготовка до народження дитини, виїзд в іншу країну, публічна професія, отримання більш високої посади та ін. Усі ці ситуації обмежують стоматолога та пацієнта у часі.

Вініри E-Max – швидкий спосіб вирішення стоматологічних проблем

Останнім часом у світовій практиці все частіше використовуються вініри, які здатні в комплексі вирішити естетичні, функціональні проблеми, причому не лише у зоні усмішки, а й у жувальній частині.

Ці мікропротези дають можливість швидко і безболісно зробити зуби пацієнта рівними, функціональними та бездоганно білими. Професійні стоматологи радять використовувати вініри з кераміки, причому найчастіше за останні 20 років рекомендують ультратонкі керамічні вініри E-Max від німецької компанії Ivoclar-Vivadent.

Унікальність керамічних вінірів Emax

У лабораторії фірми був створений унікальний матеріал – літій-силіконова склокераміка для виготовлення вінірів E-Max, які за час використання отримували лише позитивні та захоплені відгуки пацієнтів та лікарів.
Кераміка являє собою неспечені блоки, з яких на трьох-п’ятиосних верстатах за допомогою дуже тонких алмазних фрез з водним охолодженням виточуються найтонші вініри.
При виготовленні використовується ультрасучасна технологія CAD/CAM, що дозволяє мінімізувати участь людини і зробити весь процес автоматизованим. Стоматолог займається виключно зубами, а технічна частина забезпечується високоточною апаратурою та приладами: сканери, ПЗ, системи тривимірного моделювання, фрези, печі. Завдяки такому виробництву, вініри E-Max, ціна на які стає все більш доступною в Україні, мають високу якість та ідеальну біологічну сумісність.

Відгуки про керамічні вініри Emax в Україні

Головними перевагами літій-силікатної склокераміки є те, що її можна пофарбувати під конкретний колір зубів пацієнта, робити додаткове нашаровування та прикріплювати будь-яким видом цементу.
На сьогодні це найміцніший зуботехнічний матеріал, а його фізичні характеристики та хімічна інертність найбільш близькі до аналогічних показників природних зубів. Саме тому вініри E-Max, ціна яких хоч і досить висока, є ідеальним способом, що дозволяє відновити зовнішні та жувальні поверхні зубів будь-якого типу.

Переваги вінірів (мікропротезів) E-Max

Головні плюси:

 • Висока міцність та якість, перевірена часом
 • Стійкість до пошкоджень та фарбування від кольорової їжі, навіть через 15 років вініри Емакс не втрачають свого первісного вигляду
 • Надзвичайна тонкість (залежить від міцності літій-силіконової кераміки), яка не вимагає великого обточування зубів, на відміну від інших вінірів
 • Ідеальна біологічна сумісність та відсутність алергічних реакцій на матеріал виготовлення
 • Максимально щільне прилягання до зуба, що виключає попадання крихт, пігментів та мікроорганізмів під вінір та запобігає розвитку карієсу

Крім цього, мікропротезу можна надати будь-якого відтінку. Якщо реставрується один зуб, його фарбують у колір сусідніх одиниць, якщо вініри прикріплюються на весь зубний ряд, то пацієнт може вибрати будь-який тон, а стоматолог скоригувати ступінь прозорості всієї конструкції.

Чим відрізняються вініри E-Max від інших вінірів

Завдяки звичайним вінірам пацієнт отримує рівні, акуратні зуби, а мікропротези Емакс максимально наближені до природних зубів за світловіддзеркаленням, прозорістю, міцністю і виглядають більш естетично.

Традиційні вироби вимагають постійного та якісного догляду, а при нерегулярному очищенні ротової порожнини є великий ризик розвитку карієсу. Завдяки дуже щільному приляганню конструкції E-Max, бактерії під неї не можуть проникнути за жодних умов.
При встановленні звичайних вінірів доводиться сточувати зуб на 0,3-0,6 мм, що завдає істотної шкоди емалі. Для встановлення виробів з літій-силіконової кераміки потрібно невелике шліфування, тому емаль практично не ушкоджується.

Виробництво вінірів EMax здійснюється з використанням інноваційних технологій на сучасному обладнанні, причому воно повністю автоматизоване. Тому вони дуже міцні, мають високу стійкість до пошкоджень, служать понад 10 років і за вартістю в 2 рази вище звичайних виробів.
Оскільки інші мікропротези виготовляються вручну, їхня міцність невисока, існує великий ризик сколів та інших пошкоджень, а термін служби становить не більше 10 років.

Покази та протипоказання до встановлення керамічних вінірів E-Max

Мікропротези E-Max рекомендується встановлювати в таких випадках:

 • неправильний прикус;
 • зміни у кольорі емалі;
 • широкі міжзубні простори;
 • незначні викривлення зубного ряду;
 • недоліки форми зубів;
 • патологічне стирання зубів.

Протипоказання:

 • суттєві дефекти прикусу;
 • сильно зруйновані зуби або великі пломби в зоні усмішки;
 • часте виникнення стоматологічних захворювань (карієс, пародонтит, пульпіт та ін.);
 • неякісне очищення ротової порожнини.

Створення та встановлення вінірів EMax у Києві

Перед встановленням мікропротезу лікар злегка шліфує зуб, щоб щільність прилягання пластини була максимальною. За потреби це роблять під місцевою анестезією. Потім знімається зліпок для виготовлення тимчасового вініра, який захищатиме оголені зони, та для виробництва підсумкової конструкції.
Після цього здійснюється підбір відтінку та яскравості. Під час встановлення на один зуб колір підбирається під тон сусідніх одиниць. Якщо мікропротез покриватиме весь зубний ряд, то пацієнту надаються різні платівки для примірки, серед яких він і вибере потрібний йому відтінок.
Виготовляються та встановлюються тимчасові захисні пластинки. За два тижні, які потрібні для виробництва в лабораторії підсумкових вінірів, здійснюється встановлення постійної конструкції керамічних вінірів E-Max.

Вініри Emax – ціна в Києві

Пластинки E-Max не потребують особливого догляду, необхідно лише дотримуватись гігієни ротової порожнини та відвідувати стоматолога 2 рази на рік для профілактичного огляду.
У клініці “Дент Лайн” ціна установки вініра E-Max складає від 9500 гривень.

  Приклади робіт наших лікарів