Відбілювання емалі зубів апаратом Arde Lumine – це популярна методика, яка передбачає колірну корекцію емалі за допомогою впливу лазером. Сучасна естетична стоматологія творить справжні дива і дозволяє отримати усмішку мрії без болю. Лікарі клініки Dent Line на Подолі (Київ) з радістю допоможуть повернути емалі білосніжний відтінок всього за одне відвідування!

Відбілювання кольору зубів системою Arde Lumine: специфіка, переваги

Система для відбілювання Арде Люміне вважається найбільш щадним способом відновлення кольору емалі, завдяки унікальним розробкам використання лазерів у цій сфері. За допомогою описаної методики можна освітлити зону усмішки без негативних реакцій і наслідків. Процедура відрізняється незаперечними перевагами перед аналогами. Відбілювання Арде Люміне:

 • повністю контрольоване – неможливо пошкодити емаль;
 • безпечне та перевірено часом, що підтверджується ліцензіями;
 • дає помітний ефект навіть після першого застосування;
 • має доступну вартість;
 • судячи з відгуки, завжди легко переноситься пацієнтами.

Ось чому безпечне лазерне відбілювання Arde Lumine, відгуки про який тільки позитивні, користується колосальною популярністю в Києві та по всій Україні. Цей спосіб вибирають знаменитості. А завдяки доступній ціні відбілювання апаратом Arde в клініці Дент Лайн дозволити собі таке задоволення може кожен!

Показання до лазерного відбілювання зубів системою Arde

Відбілити зуби лазером Arde можна за власним бажанням або за наявності медичних показань. Лікар може призначити освітлення, якщо:

 • колір емалі пацієнта за шкалою Vita від A2 (включно) і темніше;
 • емаль потемніла внаслідок вікових змін;
 • має місці «тетрацикліновий» ефект.

Провокують бляклість емалі: шкідливі звички (куріння, вживання червоного вина), напої (кава, чай) і продукти (шоколад, соуси, спеції, в тому числі куркума).

Протипоказання до відбілювання емалі системою Arde Lumine

Апарат Arde безпечний, однак у освітлення емалі, як і у будь-яких інших процедур, є протипоказання. До загальних заборон належать:

 • вік менше 18 років;
 • період вагітності та лактація;
 • індивідуальна непереносимість процедури, а саме підвищена чутливість зубів, тканин навколо зубів.

Специфічними протипоказаннями служать: велика пульпарна камера, ерозія тканин, надмірно низька резистентність до карієсу, рецесії, множинні тріщини емалі.

Як проходить процедура відбілювання передовою системою Arde

Апарат Arde не приносить жодних дискомфортних відчуттів під час роботи. Відбілювання поверхні зубів займає 1,5 – 2 години. Після процедури зуби обробляються спеціальними зміцнювальними лаками або гелями.

Щоб процедура була максимально результативною, до неї потрібно правильно підготуватися. Перед відбілюванням поверхні зубів потрібно:

 1. Виконати санацію порожнини рота (видалити і вилікувати вогнища інфекції, карієс, щоб уникнути ускладнень).
 2. Пройти проф. гігієну порожнини рота (ліквідувати наліт і камінь).

Протягом 10 днів з дня відбілювання зубів Arde слід відмовитися від пігментованих продуктів і напоїв, а також куріння. Для чищення зубів рекомендується використовувати м’які, делікатні пасти.

Де зробити відбілювання зубів лазером Arde Lumine за доступною ціною у Києві?

Звертайтеся у стоматологію Dent Line! Фахівці клініки “Дент Лайн” на Подолі успішно використовують технологію Arde Lumine, відгуки про яку говорять самі за себе. Лазерне відбілювання зубів – це прорив у галузі естетичної стоматології!

Записатися

Цю послугу надають лікарі

Блаватна Світлана Михайлівна

Блаватна Світлана Михайлівна

Парадонтолог-гігієніст