На жаль, з віком органи людини змінюються, і не в кращий бік. Наприклад, зуби втрачають свій блиск, жовтіють, стираються, зменшуючись у розмірах, і навіть можуть ламатися.

Через це втрачається не тільки естетика усмішки, але відбуваються зміни у всьому обличчі. Тонус його м’язів слабшає, на шиї та біля рота утворюються зморшки, а при неправильному прикусі може змінитися і форма обличчя. Звичайно, усунути ці недоліки можна за допомогою косметологічних процедур або пластики. Але при невирішених проблемах з зубами ці зусилля дадуть тимчасовий результат, і в підсумку весь ефект від операцій хірурга та маніпуляцій косметолога зникне, а стан обличчя стане колишнім.

Антіейдж стоматологія без пластичних операцій

Усунути вікові зміни обличчя, причому кардинально і надовго, допоможе anti-age або анти-вікова стоматологія . Це найсучасніший напрямок в цій галузі, що дає можливість омолодити зовнішність, повернути обличчю красу і здоровий вигляд. Уже через кілька відвідувань фахівця зморшок на шиї і біля рота стане менше, причому без пластичних операцій.

Вікові зміни обличчя

З плином часу у роті людини змінюється:

  • Колір зубів. Навіть при напрочуд ретельному і правильному догляді за ротовою порожниною зуби з часом набувають жовтуватого відтінку. Це пов’язано з тим, що емаль поступово стирається, оголюючи дентин, який має саме жовтий колір.
  • Довжина зубів. Сточування зубів від пережовування їжі відбувається постійно і, на жаль, відновлюватися вони не можуть. Це явище індивідуальне і проявляється у всіх по-різному, але з часом зуби стоншуються все сильніше, на них можуть з’явитися сколи та щербинки. У підсумку вони набувають підвищеної чутливості, форма зубного ряду змінюється, а на обличчі з’являються зморшки і обвисають щоки.
  • Прикус. Його зміни відбуваються через зменшення розмірів зубів і зміщення зубного ряду. Неправильний прикус – це не тільки неприваблива посмішка, а й причина багатьох проблем зі здоров’ям. У дитинстві він не викликає незручностей, але через нього формується неправильний овал обличчя. Також він стає причиною головних болів і може вплинути на виникнення проблем в хребті.

Саме антіейдж стоматологія дозволяє ефективно усувати всі ці вікові зміни.

Які проблеми допомагає вирішити антивікова стоматологія в Україні?

Через те, що емаль з часом стирається, розмір зубів зменшується, причому у всіх трьох вимірах. Оскільки зуби підтримують м’які тканини обличчя, зміна їх розміру і об’єму призводить до западання щік, стоншення губ і появи зморшок. Крім цього, емаль тьмяніє, на її поверхні утворюються тріщини, щербинки, відколи, що погіршує привабливість усмішки .

З віком знижується висота прикусу, в результаті чого поглиблюються складки навколо носа і губ (обличчя стає похмурим) і виникають проблеми в щелепних суглобах. Неправильний прикус провокує головні болі та больові відчуття в самій щелепи , може з’явитися шум у вухах і клацання в суглобах при жуванні або відкриванні рота.

Шкіра на обличчі та підшкірний жир стають тоншими, в області губ і щік вона починає «сповзати» вниз, що зменшує видимість верхніх зубів з одночасним оголенням нижніх різців, коли людина усміхається або розмовляє. Менш чіткий овал обличчя, западання щік через відсутність зубів стають ознаками вікового обличчя.

Впоратися з цими проблемами в короткі терміни, але з високими результатами зможе Anti-Age стоматологія.

Що входить до складу антивікової стоматології?

Сучасна антіейдж стоматологія дозволяє:

  • Вирівняти зуби і виправити прикус . Неправильне змикання зубів негативно впливає на лицьові м’язи, в результаті тонус шкіри слабшає і утворюються зморшки. Для виправлення прикусу використовуються капи і брекети .
  • Відновити втрачені зуби . Відсутні зуби замінюють імплантатами , вставляють зубні мости, надягають коронки. Наявні зуби лікують від каріозних поразок або реставрують.
  • Поліпшити естетичний вигляд . При правильному прикусі можна вдосконалити зовнішній вигляд зубів. Для цього застосовують відбілювання, вініри або люмініри.

Антіейдж: косметолог або фахівець-стоматолог?

Для омолодження обличчя косметологи зазвичай використовують ін’єкції ботокса або диспорту, завдяки яким усуваються зморшки і підтягується шкіра обличчя. Це допомагає приховати вікові зміни, причому на короткий час, але не позбавляє від причин виникнення зморшок, обвислих щік і нечітких обрисів обличчя.

Процедури анти-ейдж стоматології дозволяють змінити структурний каркас обличчя: щелепи, зуби і їх розташування в просторі. І тільки потім рекомендується звернутися до косметолога, хоча його маніпуляції вже будуть мінімальними.

Ефект від стоматологічних процедур проявляється не моментально, незважаючи на те, що форма обличчя відразу набуває правильних рис. Справа в тому, що мімічній мускулатурі та м’язам потрібно «звикнути» до змін і з часом вони пристосуються до нового овалу обличчя, в результаті чого зморшки і складки розгладяться і зникнуть.

Антивікова стоматологія, ціни на яку ви можете уточнити в клініці “Дент Лайн” в Києві, справляє позитивний вплив і на м’язи шиї, які знаходяться в передній і задній її частинах. В результаті підтягується шкіра на підборідді, усувається напруга шийної мускулатури, яка нерідко стає причиною головних болів.

До того ж косметологи, на відміну від фахівців-стоматологів, не можуть поліпшити дикцію. Завдяки певним стоматологічним маніпуляціям, язик набуває у роті правильне положення, завдяки чому вимовлені слова стають чіткими і зрозумілими, а неконтрольовані прикусування щік і язика вдень ​​або під час сну зникають.

Стоматологія Anti-Age: цілі та ефективність

Загалом, антивікова стоматологія вирішує наступні завдання:

Виправляє прикус, збільшуючи нижню частину обличчя і відновлюючи роботу щелепних суглобів. Стоматологічні фахівці (ортодонт, терапевт, хірург, ортопед) здійснюють протезування, проводять імплантацію, встановлюють коронки або вініри.

Відновлює розмір зубів, втрачений у результаті стирання. Ортопед покриває стерті зуби вінірами або коронками.

Збільшує видимість верхніх зубів, коли людина розмовляє або усміхається. Лікування може бути двохетапним. На першому – проводяться ортодонтичні маніпуляції, на другому – відновлюється розмір зубів за допомогою композитних реставраційних матеріалів. Процедури здійснюють фахівці-стоматологи: ортопед, ортодонт, терапевт.

Відновлює колір емалі. Для цього проводиться систематична професійна гігієна, емаль відбілюється безпечними методами, здійснюється її ремінералізація. В окремих випадках зуби покривають вінірами. Фахівці: гігієніст або ортопед.

Ефект Anti-Age стоматології: видимий ліфтинг нижньої частини обличчя, відновлення функцій щелепних суглобів і кольору емалі, ідеальна форма зубів. В результаті людина виглядає на кілька років молодше!

У клініці “Дент Лайн” в Києві працюють професійні фахівці-стоматологи, які на високому рівні проведуть будь-які процедури по програмі Anti-Age. Пацієнт отримає ефективне лікування, персональний підхід, якісний сервіс і ввічливе ставлення персоналу за доступною ціною. Не слід відкладати візит до стоматолога, адже дешевше і легше усунути проблему на ранній стадії захворювання. Записатися на огляд та консультацію у стоматологічну клініку “Дент Лайн” можна по телефону або прямо на сайті!

Записатися

Цю послугу надають лікарі

Смірнов Андрій Сергійович

Смірнов Андрій Сергійович

Стоматолог-ортопед, хірург, гнатолог
Федорець Іван Андрійович

Федорець Іван Андрійович

Cтоматолог-хірург, ортопед, гнатолог
Курило Вікторія Юріївна

Курило Вікторія Юріївна

Cтоматолог-ортодонт
Прудіус Євген Миколайович

Прудіус Євген Миколайович

Cтоматолог-ортопед
Здоровик Тарас Васильович

Здоровик Тарас Васильович

Головний лікар стоматологічної клініки Dent Line, лікар-імплантолог та стоматолог-хірург