У київській стоматологічній клініці «Дент Лайн», розташованій на Подолі, лікування зубних каналів здійснюється за допомогою унікального дентального мікроскопа Kaps SOM 900.

Виробник медичної техніки Karl Kaps з Німеччини понад 60 років виготовляє оптичне обладнання, завдяки якому лікарі в своїй роботі використовують передові технології та інноваційні методики лікування. Німецька компанія випускає обладнання для таких галузей медицини, як нейрохірургія, стоматологія, хірургія, отоларингологія та ін. Фахівці фірми постійно співпрацюють з лікарями з різних країн світу, щоб врахувати всі їхні потреби та побажання, що дозволяє виробникові виготовляти якісні мікроскопи, котрі відповідають сучасним вимогам.

Де і коли застосовується мікроскоп

Дентальний мікроскоп Kaps SOM 900 є найнадійнішим і унікальним з усіх оптичних приладів. Його використання просто необхідне при лікуванні зубних каналів, мікроскоп незамінний при проведенні мікрохірургічних процедур і встановленні імплантів.

Особливо важливий цей унікальний прилад в протезуванні, оскільки саме з його допомогою лікар-ортопед досягає ідеальної фіксації коронок та вінірів на зуби, що істотно покращує реставрацію.

Крім цього, дентальний мікроскоп німецького виробництва застосовується при лікуванні кісти зуба та флюсу, при усуненні гранульоми і свищів на яснах.

Характеристики та функціональні особливості мікроскопа

Завдяки плавному 25-ти разовому збільшенню, яким відрізняється дентальний мікроскоп, стоматолог бачить найбільш мікроскопічні деталі, які непомітні при звичайному огляді або лікуванні. З його допомогою можна побачити дрібні тріщинки і тоненькі канали, перфорацію в зубі або корені, виявити залишкову пульпу, здійснювати контроль за чистотою кореневих каналів і рівномірно накладати цемент перед тим, як поставити пломбу.

Функціональною особливістю мікроскопа Kaps SOM 900 є те, що можна робити фотографії та записувати відео всієї роботи лікаря. Завдяки цій інформації, доктор може показати пацієнтові всі деталі лікування, при необхідності її використовують для консультацій з іншими фахівцями для уточнення діагнозу.

У мікроскоп вбудована спеціальна лампа, що дає трипроменеве коаксильне світло. Під таким холодним освітленням 15В/150 Вт, спеціальної діафрагмою і фільтром оранжевого кольору інструменти не дають відблисків, а потрібна ділянка висвітлюється максимально, причому без утворення тіней в кореневому каналі. Ергономічні окуляри та великий діапазон фокусування дають можливість лікарю здійснювати свої маніпуляції під різними кутами і на потрібній відстані.

Ідеальне освітлення та точність оптичного приладу дозволяють працювати фахівцеві без напруги зору з максимальною глибиною фокуса.

Оцінки лікарів

Стоматологи-ендодонти стверджують, що з дентальним мікроскопом вони можуть буквально творити чудеса. Лікування зубних каналів проходить ідеально, кісту можна усунути без оперативного втручання, відмінно прибираються гранульоми.

Старі методики пішли в минуле, а сучасні технології в стоматології спрямовані на те, щоб зберегти пацієнтам «рідні» зуби.

Стоматологічне лікування під мікроскопом в клініці «Дент Лайн» в Києві

Спеціаліст, який використовує мікроскоп, що багаторазово збільшує робоче поле, може візуально відслідковувати весь процес лікування і документувати його на фото або відеозапис.

Застосування мікроскопа стало необхідним в ендодонтичному лікуванні та хірургії. Лікування зубів з його допомогою дає можливість здійснювати хірургічне втручання ще з більшою точністю.

У стоматологічній клініці Dent Line (Київ, Поділ) використовують тільки найкраще обладнання і найсучаснішу медтехніку. Лікування зубів під мікроскопом проводять фахівці з високою кваліфікацією на рівні міжнародних стандартів.

Записатися

Цю послугу надають лікарі

Черненька Юлія Олегівна

Черненька Юлія Олегівна

Стоматолог-терапевт, ендодонт
Антоненко Андрій Володимирович

Антоненко Андрій Володимирович

Стоматолог-ендодонт
Марусенко Марина Іванівна

Марусенко Марина Іванівна

Стоматолог-терапевт, ендодонт
Здоровик Інна Юріївна

Здоровик Інна Юріївна

Завідуюча терапевтичним відділеням, стоматолог-терапевт, ендодонтист