імпланти Straumann (Штрауман) фото

Більше 40 років однією з найкращих систем для відновлення функціональності та естетики зубного ряду вважаються дентальні імпланти преміум-класу Straumann (Штрауман).

Продукція швейцарського виробника відрізняється високою міцністю та довговічністю. Якість матеріалів, сучасні технології та досвід лікарів дають можливість навіть у складних клінічних випадках досягти бездоганних результатів імплантації.

Переваги та ціна дентальних імплантів Straumann:

  • майже 100% приживання;
  • можна використовувати навіть тоді, коли є обмеження до інших видів імплантації;
  • швидка (до 3 тижнів) остеоінтеграція;
  • мінімальна травматичність (у деяких випадках діаметр штучного кореня дозволяє відмовитися від кісткової пластики);
  • біосумісність (гіпоалергенний матеріал – титан);
  • довічна гарантія від виробника;
  • досить висока ціна відповідає найвищій якості цієї продукції.

Види дентальних імплантів преміум-класу Straumann

Фахівці стоматологічної клініки “Дент Лайн” у Києві звертають увагу на кілька лінійок імплантаційних систем, що відрізняються між собою особливостями конструкції. Різноманітність розмірів, діаметрів, глибини різьблення дозволяє підібрати оптимальну модель для успішної імплантації.

Лінійка зубних імплантів Straumann Tissue level (Standart та Standard Plus) підходить для роботи за одноетапним протоколом, найчастіше використовують для бічних відділів. Ця лінійка розроблена чотири десятиліття тому і досі користується популярністю завдяки міцності.

Лінійка зубних імплантів Straumann Bone level універсальна, підходить для одномоментної, одноетапної, класичної установки. Стрижень імплантату за формою практично ідентичний з природним коренем, тому організм у 98 % випадків легко приймає стороннє тіло.

Поверхня імплантів Straumann SLActive прискорює регенерацію тканин, тому такі моделі рекомендовані пацієнтам із цукровим діабетом, курцями з багаторічним стажем, тобто тим, у кого відзначається погане загоєння.

Імплантати Straumann SPS – найкоротші (4 мм) імпланти, які використовують як альтернативу кістковій пластиці.

Чому обирають швейцарські імпланти Straumann (Штрауман) – відгуки пацієнтів

Для виготовлення імплантаційних систем використовують унікальний сплав титану та цирконію, що забезпечує швидку реабілітацію після операції та високий відсоток приживання.

Технології Roxolid та SLActive дозволяють проводити імплантацію пацієнтам, які мають низку відносних протипоказань.

Відгуки пацієнтів клініки “Дент Лайн” у Києві свідчать, що завдяки пористій поверхні імплантати швидше приживаються до кісткових тканин та переносять подальше жувальне навантаження.

Кожен імплант преміум-класу Straumann має свій серійний номер компанії-виробника. Після встановлення пацієнт отримує паспорт із зазначеними номерами та довічну гарантію.

Імпланти Штрауман – ціна в Києві

Ціна на імплантати Straumann у Києві може залежати від низки факторів:

  1. Тип імплантату: різні види імплантатів мають різні ціни.
  2. Досвід лікарів та клініки: професіоналізм, кваліфікація та досвід роботи фахівців впливають на ціну встановлення імпланту.
  3. Додаткові процедури: залежно від стану здоров’я пацієнта можуть знадобитися додаткові процедури, такі як підняття синуса або збільшення кісткової тканини, що також впливає на загальну вартість.

Це лише деякі з факторів, які можуть вплинути на вартість встановлення імплантатів. Загалом ціна імплантатів Straumann у клініці Dent Line у Києві починається від 23 000 гривень.

Записатися

Цю послугу надають лікарі

Смірнов Андрій Сергійович

Смірнов Андрій Сергійович

Стоматолог-ортопед, хірург, гнатолог
Федорець Іван Андрійович

Федорець Іван Андрійович

Cтоматолог-хірург, ортопед, гнатолог
Здоровик Тарас Васильович

Здоровик Тарас Васильович

Головний лікар стоматологічної клініки Dent Line, лікар-імплантолог та стоматолог-хірург