имплант зуба цена

Протезування зубів на імлантах у Києві стало останніми роками доступно багатьом. Однак не можна назвати цю процедуру дешевою. Високу вартість імплантації визначають складність роботи і якість використовуваних матеріалів. Зараз імпланти встановлюють у кожному другому стоматологічному кабінеті, тож щоб залучити клієнтів, деякі клініки використовують різні «супер вигідні» пропозиції (знижка при установці від 2 імплантів, 3 за ціною 2 і т.д.) Але така послуга ніяк не може коштувати дешевше видалення зуба, пломбування каналів чи відбілювання.

Від чого залежить ціна протезування зубів за допомогою імплантів?

Щоб створити штучний зуб, необхідно витратити багато часу і слідувати конкретному плану. Ігнорувати якийсь пункт, змінювати порядок дій не можна, адже імплантація – це хірургічне втручання, яке вимагає виключити всі можливі ризики. Для того, щоб радіти результату, потрібно реально оцінювати виконану роботу і звернути увагу на такі етапи:

 1. Консультація

Фахівці проводять огляд, оцінюють складність роботи, враховують особливості пацієнта, підбирають метод лікування, обговорюють із пацієнтом показання та протипоказання.

 1. Діагностика та розробка плану лікування

Лікар призначає пацієнту обстеження – рентген (комп’ютерну томогрфію). Імплантація має абсолютні та відносні протипоказання, які необхідно обговорювати виключного з імплантологом. При захворюваннях крові, імунних порушеннях, онкології фахівці можуть відмовити у проведенні операції. Якщо спостерігаються карієс, запалення пародонту та інші захворювання, які можна виключити, перед встановленням імплантів проводитися необхідне лікування зубів і ясен.

 1. Професійне чищення ротової порожнини

При неправильній гігієні на зубах накопичується наліт, який згодом перетворюється на тверді зубні відкладення. Це призводить до запалення ясен, послаблення зубів. Ставити імплантати при захворюванні пародонту ні до чого хорошого не призведе, тому перш ніж розпочати імплантацію, треба зробити професійне чищення ротової порожнини, зміцнити ясна, підібрати правильні засоби гігієни.

 1. Анестезія

Імплантацію зубів завжди проводять під анестезією. Це може бути місцеве знеболювання (інфільтраційне, провідникове) чи загальна анестезія (медикаментозний сон). Останній варіант найбільш комфортний для пацієнтів, так вони поринають у короткочасний сон і прокидаються тоді, коли всі маніпуляції в роті вже зроблено.

 1. Встановлення імпланту, розрахунок його вартості

Ціна зубного імпланту залежить від матеріалів, з яких він виготовлений, якості та компанії-виробника. Наприклад, продукція Osstem та MegaGen вважається бюджетним варіантом. Імпланти цих виробників підходять для кісткової тканини із середньою та зниженою щільністю. Дентальні системи шведської компанії Astra Tech багато лікарів називають еталонними. Вони допомагають досягти ідеальних функціональних та естетичних результатів. Швейцарські імплантати Straumann популярні вже кілька десятиліть, відрізняються міцністю та довговічністю. Вартість зубних імплантів залежить і від технології їх встановлення. Методи All-on- 4 або All-on-6 дозволяють швидше відновити жувальну функцію та повернути гарну усмішку. Суть таких методів полягає у кріпленні незнімного протеза на 4 або 6 штучних зубів. У цьому випадку можливе одночасне видалення рідних зубів, що залишилися (імпланти вживлюють поряд з лунками, що утворилися, або прямо в них).

Приклади робіт: КЕЙС 1: імплантація зубів все на 4 (all-on-4)

імплант зуба ціна

скільки коштує імплантація зубів

ціна імплантації київ

зуб імплант ціна

КЕЙС 2: імплантація зубів все на 4 (all-on-4)

зубні імпланти ціни

Якщо у пацієнта повністю немає верхніх зубів, фахівці рекомендують провести виличну імплантацію. Найчастіше лікарі використовують дентальні системи Nobel Zygoma (США) або Noris Medical Zygomatic (Ізраїль), які мають специфічні розміри для встановлення у вилицю. Кейс: вилична імплантація Зигома (Zygoma) Існує багато інших виробників та способів встановлення імплантів, діапазон цін широкий. Пацієнти завжди можуть вибрати відповідні варіанти. Головне, не гнатися за дешевими пропозиціями, бо тоді невідомо як проходитиме приживлення, скільки прослужать конструкції.

 1. Встановлення формувача ясен

Для відновлення правильного контуру ясен на імплант встановлюють формувач ясен. Маніпуляцію проводять відразу після кріплення імплантату або тоді, коли після операції ясна загоїться.

 1. Необхідність тимчасової коронки

Після того, як імплант приживеться, а м’які пошкоджені тканини повністю затягнуться, зуб накривають постійною коронкою. До цього часу пацієнту встановлюють тимчасову коронку, щоб він не відчував дискомфорт під час жування та спілкування.

 1. Встановлення постійних коронок

Це завершальний етап імплантації. Ціна коронок залежить від матеріалів виготовлення та способу кріплення.

 1. Інші витрати

Іноді приступити відразу до імплантації зубів не виходить через проблеми з кістковою тканиною (спостерігається її нестача) або є ризик перфорації верхньощелепних синусів (гайморових пазух). Тоді додатково треба витратити час та кошти на:

 • нарощування кістки для збільшення обсягу;
 • синус-ліфтинг (нарощування кісткової тканини в галузі гайморової пазухи).

Так скільки коштує протезування на імплантах?

Кінцеву вартість можна прорахувати ще перед початком операції, але після консультацій із лікарями та обстежень. Ціни на встановлення імплантів у Києві у 2024 році:

Встановлення імпланту Astra Tech (Швеція) ціна від 23 000 грн
Встановлення імпланту OSSTEM Active (Корея) ціна від 14 800 грн
Встановлення імпланту MegaGen (Корея) ціна від 14 800 грн
Встановлення імпланту Straumann (Швейцарія) ціна від 23 000 грн
Встановлення імпланту Zygoma ціна від 31 000 грн
Імплантація зубів все на 4 (all-on-4) 1 щелепа (верхня/нижня при повній відсутності зубів) ціна від 100 000 грн
Імплантація зубів все на 6 (all-on-6) 1 щелепу (верхня/нижня при повній відсутності зубів) ціна від 170 000 грн
Імплантація (вилична) зубів Zygoma (при повній відсутності зубів на верхню щелепу) ціна від 200 000 грн
Записатися

Цю послугу надають лікарі

Смірнов Андрій Сергійович

Смірнов Андрій Сергійович

Стоматолог-ортопед, хірург, гнатолог
Федорець Іван Андрійович

Федорець Іван Андрійович

Cтоматолог-хірург, ортопед, гнатолог
Здоровик Тарас Васильович

Здоровик Тарас Васильович

Головний лікар стоматологічної клініки Dent Line, лікар-імплантолог та стоматолог-хірург