Чимало мешканців української столиці вважають за краще звертатися до стоматологічної клініки «Дент Лайн» на Подолі , оскільки лікування карієсу в Києві тут здійснюється найсучаснішими методами з використанням інноваційних технологій та передового обладнання. До того ж в стоматології працюють найкращі висококваліфіковані фахівці. Відгуки свідчать, що при бездоганній якості і успішності лікування ціна послуг досить демократична й доступна.

Ознаки та причини виникнення карієсу

Симптоми розвитку карієсу досить прості. До них в першу чергу відноситься зміна кольору емалі та її структури. Вона може стати світліше або темніше, а поверхня набути шорсткості. Найболючішим симптомом є підвищена чутливість зубів, коли виникає біль при вживанні гарячої, гострої, холодної їжі або солодощів. Поява неприємного запаху з порожнини рота також служить ознакою розвитку захворювання.

Причини виникнення каріозних уражень:

 • недотримання гігієни ротової порожнини;
 • неправильний раціон харчування, занадто часте вживання їжі, що містить підвищену кількість цукру і простих вуглеводів;
 • недостатнє слиновиділення. Слина багата на мінерали, які нейтралізують негативний вплив кислот, і при її недостатній кількості кислі речовини починають руйнувати зубну тканину;
 • порушення емалі, що відбулося під час прорізування зубів;
 • високий вміст у мікрофлорі стрептококів, що виробляють кислоти, які руйнують зубну тканину шляхом вимивання з неї фтору і кальцію;
 • порушення обміну речовин і гормональний збій;
 • у жінок нерідко вагітність і грудне вигодовування.

Карієс досить поширене захворювання, що руйнує зубну тканину, яка не здатна відновлюватися, тому при перших ознаках слід негайно звернутися до стоматолога.

Якщо пацієнту необхідно лікування карієсу в Києві, найкращим вибором клініки стане медичний центр «Дент Лайн». Використання оптичних приладів, цифрових і комп’ютерних технологій дозволяє фахівцям здійснювати лікування за світовими стандартами. Завдяки складному обладнанню, стоматолог з ювелірною точністю виявить і пролікує найскладніші канали, видаляючи лише пошкоджені й не зачіпаючи здорові тканини, а також ідеально відреставрує зуби.

Стадії розвитку карієсу

Залежно від ступеня ураження виділяють наступні стадії:

 • Легка, початкова. Це так звана «стадія плями», коли хворобливі відчуття відсутні, а виявити захворювання може тільки стоматолог при огляді. У клініці «Дент Лайн» на цьому етапі лікування карієсу в Києві здійснюється без використання бормашини, шляхом ремотерапіі або за допомогою технології Icon. Такі методи застосовуються тільки на найбільш ранніх стадіях захворювання, тому відвідувати стоматолога слід 1 раз на півроку.
 • Поверхнева. Пошкоджується зубна емаль, що може супроводжуватися чутливістю зубів і больовими відчуттями.
 • Середня. Відбувається руйнування дентину з утворенням каріозної порожнини.
 • Глибока. Пошкодження досягає пульпи, яка запалюється, починається пульпіт, що супроводжується гострим болем. При відсутності лікування на цій стадії може загинути зубний нерв, що часто стає причиною втрати зуба.

Не слід відкладати лікування карієсу в Києві , адже це захворювання не зможе зникнути самостійно, а чим пізніше пацієнт звертається до фахівця, тим тривалішим і дорожчим воно буде. Особливо, коли виникне необхідність в протезуванні або імплантації.

Лікування зубів у стоматології «Дент Лайн»: відгуки та ціни

Фахівці здійснюють лікування каріозних уражень за світовими стандартами, застосовуючи передові технології ійметодики. Це:

 • Використання кофердама. Накладка з латексу ізолює зуб від порожнини рота, що дозволяє стоматологові якісніше зробити свою роботу. Щоб пломба прослужила якомога довше, при її установці порожнина зуба мусить бути абсолютно сухою, в неї не повинна потрапити слина або інша рідина. І з цим кофердам ефективно впорається.
 • Застосування оптичних пристроїв. Завдяки дентальному мікроскопу, відбувається збільшення робочої зони в кілька разів, що дозволяє фахівцеві здійснювати лікування карієсу в Києві з максимальною точністю і високою ефективністю.
 • Використання пломбувальних матеріалів, які мають відмінні естетичні характеристики. На стадії глибокого ураження карієсом стоматолог може запропонувати пацієнту провести мікропротезування, тобто замість пломби встановити вкладку з кераміки.
 • При лікуванні застосовується знеболювання: анестетики місцевого дії, седація (за бажанням або показаннями). Якщо у пацієнта множинні каріозні ураження або пульпіт, то седація може бути тривалою.

У кабінетах стоматологічного центру «Дент Лайн» встановлені зручні м’які крісла, над головою пацієнта розташовується екран, на якому транслюється фільм або музичні кліпи. Відгуки пацієнтів підтверджують, що лікування карієсу в Києві в клініці здійснюється безболісно і з максимальним комфортом.

Записатися на консультацію, прийом, дізнатися про ціни на лікування карієсу можна на офіційному сайті клініки або по телефону.

Записатися

Цю послугу надають лікарі

Антоненко Андрій Володимирович

Антоненко Андрій Володимирович

Стоматолог-ендодонт
Марусенко Марина Іванівна

Марусенко Марина Іванівна

Стоматолог-терапевт, ендодонт
Здоровик Інна Юріївна

Здоровик Інна Юріївна

Завідуюча терапевтичним відділеням, стоматолог-терапевт, ендодонтист