При повній втраті зубів показано класичну імплантацію. Однак трапляються випадки, коли розвивається атрофія кісткової тканини, потрібно проводити остеопластику (нарощування), а до такої операції є протипоказання.

Раніше залишався один варіант – знімні протези. Зараз є ефективне рішення – виличні імплантати «Zygoma».

Приклад імплантації зубів методикою Зигома (Zygoma):

Пацієнтка звернулась з повною відсутністю зубів на верхній щелепі. При втраті зубів основним дієвим методом їх відновлення вважається класична імплантація. Але при атрофії кісткової тканини їй повинна передувати операція остеопластики (нарощування кістки). Раніше в таких випадках була одна альтернатива — незручні знімні протези. На сьогодні є інша ефективна методика — виличні імпланти Zygoma (Зигома).

Основна відмінність такої методики полягає в тому, що виличні імпланти Зигома імплантуються у виличну кістку, вона більш щільніша і не схильна до атрофії.

Також вилична імплантація зубів виконується швидше – в 1 візит! Попередньо не потрібна операція з нарощування кісткової тканини.

В даному випадку було проведено імплантацію виличними імплантами Зигома та встановлено тимчасові коронки відразу після операції. Тобто, пацієнтка отримала можливість жувати, комфортно та повноцінно жити, а також посміхатись в той самий день.

Це одна із переваг вилицевих імплантів- зуби за день!

Постійна конструкція на етапі виконання, згодом додамо фінальний результат.

Чим особливі виличні імплантанти Zygoma?

Популярні сьогодні в Україні та по всьому світу “Зигома” є подовженими імплантами, які встановлюють під кутом.

Ці конструкції закріплюються в виличні кістки, обминаючи при цьому гайморові пазухи. Головною перевагою даної системи імплантації є можливість негайного навантаження, тобто відразу фіксуються зуби.

Що таке вилична імплантація Zygoma?

Коли встановити класичні імплантати немає можливості, імпланти Zygoma врятують ситуацію.

Їх використовують навіть при сильному руйнуванні кісткової тканини. Але лише при відновленні зубного ряду верхньої щелепи.

Виличні імпланти за довжиною більше в 2-3 рази звичайних. Такі розміри дозволяють використовувати вилицеві кістки, які не схильні до розсмоктування для вживлення штучних коренів. Розробник унікальної конструкції – швейцарська компанія «Nobel Biocare», яка відома у стоматологічному світі продукцією найвищої якості. Але зараз усі вилицеві штифти називають «Зигома».

Що таке птеригоїдні імпланти?

Існують різні види подовжених імплантів. Наприклад, птеригоїдні. Вони менші за конструкції типу «Zygoma» по довжині і встановлюються в крилоподібну кістку.

Одні з найпоширеніших – модель ROOTT P (Pterygoid) від швейцарського виробника імплантаційних систем.

Ці опори довжиною 16-24 мм і з діаметром 3,5-4,5 мм мають комбіноване різьблення, підходять при будь-яких стоматологічних ситуаціях, відрізняються міцністю та забезпечують стійкість усієї конструкції.

Птерігоїдні імпланти практично не мають протипоказань і не дають ускладнень. Їхня основна перевага – мінімальна травматизація тканин. Вони добре приживаються.

Використання птеригоїдних імплантів знижує ризик розвитку бактеріальних інфекцій з подальшим відторгненням.

Також використання птеригоїдних імплантів дозволяє стоматологам клініки “Дент Лайн” у Києві на Подолі відмовитися у деяких випадках від втручань у гайморові пазухи для нарощування кістки.

    Цю послугу надають лікарі

    Здоровик Тарас Васильович

    Здоровик Тарас Васильович

    Головний лікар стоматологічної клініки Dent Line, лікар-імплантолог та стоматолог-хірург