Імплантація зубів – доволі непроста хірургічна операція, яку потрібно довіряти виключно досвідченим фахівцям. Якщо для того, щоб просто пломбувати зуби і лікувати карієс, можна піти в поліклініку, то ось протезування – завдання вже куди важливіше.

Чому люди обирають саме стоматологічну клініку “Дент Лайн” для імплантації зубів в Києві? Тому що вона відповідає всім перерахованим нижче критеріям.

Багатопрофільність . Клініка надає всі види стоматологічних послуг . Працюють різні фахівці – хірурги, терапевти, ендодонти, ортодонти, ортопеди тощо. Багатопрофільність говорить про те, що пацієнтам будуть надані якісні послуги в комплексі, а якщо потрібно, то проведено і додаткове лікування.

Скажімо, коли до імплантації потрібно вилікувати карієс, то лікар відправить вас до відповідного фахівця з цієї ж клініки. Відповідно, в клініці повинні бути досвідчені фахівці за всіма основними напрямками. У досвідченого стоматолога-імплантолога повинен бути спеціальний кабінет з сучасним оснащенням – операційна.

Досвід лікарів. Краще, щоб у фахівця він становив хоча б від 5 років в своїй спеціалізації, а ще був досвід виконання операцій на щелепах різної складності. Крім цього, хірург або стоматологічна клініка, в якій він працює, повинні мати ліцензію на медичну практику за даним напрямком, що дозволяє проводити стоматологу-хірургу операції будь-якої складності.

Суворе дотримання стерильності . Стерилізація інструментарію повинна проходити за затвердженими санітарно-епідеміологічними правилам і нормами в окремому кабінеті – стерилізаційній, з усім необхідний обладнанням. А сам імплантат стоматолог-хірург відкриває безпосередньо при пацієнті під час проведення операції, що є суворим правилом, оскільки імплант теж стерильний і запакований в спеціальну упаковку виробника, що гарантує його якість і оригінальність.

Що ж стосується різноманітності, то тут мова йде не тільки про можливості виконати будь-яку необхідну операцію, а й надати клієнтам відповідну якість за відповідною ціною. Стоматологічна клініка, яка надає таку послугу, як імплантація зубів, повинна мати кілька видів імплантів різної цінової категорії : від більш доступного варіанта до імпланата преміум-класу. Теж саме стосується подальшого протезування на імплантатах: коронки можуть бути з металокераміки, цирконієві, порцелянові, що також впливає на тип конструкції, якість і довгостроковість, і найголовніше – ціну.

Вся інформація про послуги і ціни повинна бути доступна на сайті клініки.

Вартість імплантації зубів в Києві

З приводу того, скільки ви плануєте витрачати, теж потрібно визначитися заздалегідь. У клініках України найчастіше будуть пропонувати поставити найбільш дорогі зубні імплантати – мовляв, вони бездоганно хороші і надійні. Загалом, це правда, “преміум” імпланти у співвідношенні ціни та якості в більшості випадків варті своєї ціни. Але не у всіх є можливість легко віддати такі гроші. Тож іноді недорогі ізраїльські або корейські імпланти можуть виявитися також ефективні.

У хорошій стоматологічній клініці Києва імплантолог перед тим, як радити, який саме імплант краще поставити, оцінює стан здоров’я пацієнта в цілому, а також запитує про фінансові можливості пацієнта, та пропонує йому кілька варіантів, з яких можна вибрати найбільш адекватний.

Ще раз уточнимо, що ціна при виборі імпланта – не найголовніше. Важливо, щоб у нього були всі характеристики, необхідні пацієнту. Тому вибирати імпланти потрібно лише разом з лікуючим лікарем!

Питання, що задаються імплантологові на прийомі

Для вибору хорошого лікаря-імплантолога неодмінно складіть список питань, які потрібно йому поставити.

Запитайте щодо приживлюваності імплантатів і того, чи стикався фахівець в своїй практиці з відторгненням таких.

Якщо так, то уточніть причини, за якими імплант не приживається.

Дізнайтеся, що знадобиться, якщо при імплантації з’являться проблеми – скажімо, імплант стане відторгатися або естетичність результату вас не задовольнить.

Уточніть, чи пропонує клініка пацієнтові гарантії на імплантацію і наскільки такі прописуються в договорі про надання даної послуги.

Також потрібно знати, що хороша стоматологічна клініка в Києві обов’язково надасть пацієнтові гарантії не тільки на процедуру імплантації і роботу імплантолога, але й на протезування. Стоматологічна клініка “Дент Лайн”, зрозуміло, саме з таких. Гарантія означає, що людина несе відповідальність за послуги.

Клініка “Дент Лайн” гарантує якість усіх надаваних стоматологічних послуг!

Записатися

Цю послугу надають лікарі

Смірнов Андрій Сергійович

Смірнов Андрій Сергійович

Стоматолог-ортопед, хірург, гнатолог
Федорець Іван Андрійович

Федорець Іван Андрійович

Cтоматолог-хірург, ортопед, гнатолог
Здоровик Тарас Васильович

Здоровик Тарас Васильович

Головний лікар стоматологічної клініки Dent Line, лікар-імплантолог та стоматолог-хірург