Голлівудською називають усмішку, при якій відкриваються обидва зубні ряди, при цьому верхня губа йде вгору, а нижня – вниз. Відслонення ясен відбувається не більше ніж на 2 мм, а куточки губ знаходяться на точці змикання зубів. Яскравим прикладом голлівудської усмішки є посмішка Мерілін Монро.

Головні показники голлівудської усмішки та її ціна

Зараз поняття голлівудська усмішка можна застосувати до будь-якого рівного ряду зубів, який видно, коли людина усміхається. Як запевняють фахівці-стоматологи популярної клініки “Дент Лайн” у Києві на Подолі, основним параметром ідеальної усмішки є її гармонійність.

Відмінні риси красивої усмішки:

  1. Якщо подумки провести лінії від куточків очей до куточків губ, вони мають бути паралельними.
  2. Візуально прокреслена вертикальна лінія від середини чола до підборіддя має розділити усмішку та обличчя на дві абсолютно рівні частини.
  3. Розмір зубів від середини ряду до краю повинен зменшуватися в пропорційній залежності.

Як створюється голлівудська усмішка

Щоб зробити усмішку красивою та ідеальною, необхідно провести безліч маніпуляцій, які залежать від показань. Якщо у людини рівний зубний ряд і гарна форма зубів, які дано самою природою, то їй потрібно буде лише регулярно відбілювати емаль та проводити професійне чищення ротової порожнини. При більш складних відхиленнях від норми знадобиться тривале лікування та недешеві процедури.

Щоб отримати голлівудську усмішку в Києві, слід спочатку позбавитися наявних естетичних дефектів. Це може бути невеликий недолік у вигляді жовтизни емалі або складніша патологія у вигляді неправильного прикусу. Перед тим, як усунути естетичні проблеми, необхідно вилікувати стоматологічні захворювання: карієс, пародонтит та ін. Природно, що при цьому ціна голлівудської усмішки в Україні, якщо вона справжня, не може бути низькою.

Основні недоліки та шляхи їх вирішення

Дефект: Відсутність зубів. Якщо в роті немає навіть одного зуба, незалежно від того, передній він чи корінний, гарної усмішки не вийде. Вирішенням цієї проблеми може стати імплантація зубів, яка дає приголомшливий результат із заміни втраченого зуба. При встановленні імплантату здорові зуби залишаються недоторканими, а естетичний вигляд та функціональність відсутньої одиниці повністю відновлюються.

Приклад роботи хірурга-імплантолога Здоровика Тараса по відновленню зубів у зоні посмішки:

ДО:

РЕЗУЛЬТАТ:

Дефект: Неправильний прикус. На голлівудську усмішку ціна залежатиме від того, наскільки складною є ця патологія. Від неправильного змикання зубів порушується дикція, обличчя стає асиметричним, з’являються головні болі та розвиваються захворювання ШКТ. Про ідеальну усмішку в цьому випадку говорити не доводиться.

Для усунення цього дефекту застосовуються брекети. Звичайно, патології прикусу найкраще усувати у дитячому віці, але батьки не завжди займаються вирішенням цієї проблеми, тому оклюзію доводиться лікувати у дорослих людей. Після того, як щелепа сформується, в окремих випадках для усунення дефекту застосовується хірургічне втручання. Однак, встановлення брекет-систем та їх носіння практично завжди призводять до вирівнювання зубного ряду та корекції прикусу.

Дефект: Жовтизна. Емаль може бути сірою або жовтуватою, а також мати трохи коричневий відтінок. Природні білі зуби зустрічаються рідко.

Усувається цей недолік відбілюванням. Щоб голлівудська усмішка в Україні була по-справжньому білою, потрібно звернутися до досвідченого фахівця клініки “Дент Лайн” у Києві, який застосовує лише професійні методики. На відміну від домашніх засобів, вони не лише усувають наліт, а й ефективно відбілюють емаль.

Дефект: непомірно великі або маленькі зуби. Якщо розмір зубів перебуває у гармонії із загальними рисами обличчя, це не є проблемою. В інших випадках занадто великі або дуже маленькі зуби стануть на заваді красивій усмішці. Недолік можна приховати за допомогою установки вінірів, які є ультратонкими пластинками, що прикріплюються до передніх зубів.

Залежно від матеріалу виготовлення вінірів на голлівудську усмішку ціна буває різною. При неможливості відбілити зуби вініри також справляються з проблемою кольору емалі, що змінився. Але основним їх призначенням є корекція форми та розміру зубів. Ці керамічні пластинки допоможуть усунути великі міжзубні простори.

Керамічні реставрації E-MAX. Робота стоматолога-ортопеда Холзакова Всеволода:

Керамічні реставрації E-MAX. Робота стоматолога-ортопеда Прудіуса Євгена:

Дефект: Деснева усмішка. Якщо при усмішці видно більше 2-х міліметрів ясен, вона носить назву ясенний. Нерідко цей недолік пов’язаний з тим, що у людини невеликий (до 8 мм) розмір зубів. Для їх візуального збільшення та зменшення лінії ясна проводяться різні процедури: підрізається вуздечка на верхній губі або робляться складні ортогнатичні операції. Але найчастіше можна обійтися ясенною пластикою. Це хірургічне втручання з підрізання м’якої тканини та оголення коронкової зубної області.

Дефект: Запломбовані передні зуби. Голлівудська усмішка в Києві буде неможлива, якщо в зоні усмішки встановлені пломби, які можуть зіпсувати естетичний зовнішній вигляд навіть за найрівнішого зубного ряду. У більшості випадків пломбувальний матеріал видно оточуючим, до того ж при відбілюванні емалі не змінює свій колір.

Щоб усунути цю проблему, використовуються композитні матеріали, якими реставрується пломба, встановлюються вініри або коронки. Якщо пломби займають більшу частину передніх зубів, то рекомендується встановити на них коронки. В інших випадках достатньо буде реставрувати їх композитами. Але найкращим вважається установка вінірів, які дають найкращий естетичний ефект.

Реставрація композитними матеріалами. Робота стоматолога-терапевта Здоровик Інни:

Дефект: Сколи на передніх зубах. Вони можуть з’явитися після вживання занадто твердих продуктів або травм. Зуб з відколотим шматочком не тільки псує усмішку, але й може спричинити складніші проблеми.

Щоб усунути недолік і зробити голлівудську усмішку, використовують естетичну реставрацію. Для цього місце шматочка, який відколовся, заповнюється композитним матеріалом, що дозволяє повернути зубу колишню форму. Якщо зуб має суттєві ушкодження, аж до дентину, то стоматолог встановлює пломбу, підбираючи її колір під колір зубів.

Докладніше про ціни на голлівудську усмішку в Україні ви можете ознайомитись у розділі ПРАЙС.

Записатися

Цю послугу надають лікарі

Смірнов Андрій Сергійович

Смірнов Андрій Сергійович

Стоматолог-ортопед, хірург, гнатолог
Марусенко Марина Іванівна

Марусенко Марина Іванівна

Стоматолог-терапевт, ендодонт
Федорець Іван Андрійович

Федорець Іван Андрійович

Cтоматолог-хірург, ортопед, гнатолог
Курило Вікторія Юріївна

Курило Вікторія Юріївна

Cтоматолог-ортодонт
Прудіус Євген Миколайович

Прудіус Євген Миколайович

Cтоматолог-ортопед
Здоровик Інна Юріївна

Здоровик Інна Юріївна

Завідуюча терапевтичним відділеням, стоматолог-терапевт, ендодонтист
Здоровик Тарас Васильович

Здоровик Тарас Васильович

Головний лікар стоматологічної клініки Dent Line, лікар-імплантолог та стоматолог-хірург