Успішний результат імплантації зубів безпосередньо пов’язаний з точністю діагностування та якістю підготовки до установки імплантів. Зараз стоматологічні клініки оснащені сучасним обладнанням та інструментарієм, завдяки яким лікарі можуть оперативно і з високою точністю проводити діагностику та повне обстеження пацієнта.

Крім цього, комп’ютерні технології, які розвиваються швидкими темпами і впроваджуються в медицину, в тому числі і в стоматологію, надають унікальну можливість підійти до планування та підготовки до майбутньої операції більш якісно. Така методика отримала назву – віртуальне планування імплантації.

3Д імплантація зубів у Києві

Метод дентальної імплантації із застосуванням комп’ютерних програм і сучасних пристроїв заснований на віртуальному плануванні, завдяки якому установка імплантів стала в багато разів точнішою та якіснішою.

3D імплантація передбачає проведення комп’ютерної томографії щелепного апарату і сканування відбитків оптичними приладами. На підставі отриманих даних лікар у віртуальному просторі визначає кількість і вид імплантів, їх розташування в ротовій порожнині, розмір та різновид конструкції. Потім цей план узгоджується з пацієнтом, і зубні техніки за допомогою спеціального обладнання виготовляють попередню модель, яка повністю відображає зону майбутньої процедури і з високою точністю передає майбутнє розташування імпланту.

Така методика дозволяє звести до мінімуму ризик помилкових дій при хірургічному втручанні і ортопедичному лікуванні, а також не допустити ускладнень.

Переваги застосування віртуального планування імплантації:

  • Всебічне обстеження за допомогою комп’ютерних технологій дає можливість стоматологу розробити детальний лікувальний план, враховуючи при цьому індивідуальну анатомію порожнини рота, щелеп, фізичні особливості й вимоги пацієнта.
  • Візуальний план дозволяє зрозуміти пацієнтові, які саме медичні процедури будуть проведені, у віртуальному вигляді він зможе розглянути результат майбутнього лікування до проведення операції.
  • Навігаційна модель імплантації виготовляється на інноваційному обладнанні, що дозволяє з високою точністю встановити імплантати, запобігти їх неправильному розташуванню й звести до мінімуму виникнення ускладнень.
  • Ортопедичне система виготовляється до хірургічного втручання, що дає можливість отримати найкращий естетичний ефект і зменшити реабілітаційний період.

Методика 3D імплантації, заснована на навігаційній технології, гарантує високу точність проведення процедури, її безпеку та зручність для пацієнта.

У стоматологічній клініці “Дент Лайн” в Києві на Подолі наші фахівці працюють за даною методикою, що гарантує точність і якість лікування!

Якщо Вас зацікавила дана послуга, Ви можете дізнатися докладніше про ціни на імплантацію зубів у Києві або ж записатися на консультацію в нашу клініку .

Записатися

Цю послугу надають лікарі

Смірнов Андрій Сергійович

Смірнов Андрій Сергійович

Стоматолог-ортопед, хірург, гнатолог
Федорець Іван Андрійович

Федорець Іван Андрійович

Cтоматолог-хірург, ортопед, гнатолог
Здоровик Тарас Васильович

Здоровик Тарас Васильович

Головний лікар стоматологічної клініки Dent Line, лікар-імплантолог та стоматолог-хірург