Щоб зуби були здоровими, а усмішка красивою, доводиться докладати чимало зусиль. Поза тим, що за порожниною рота необхідно ретельно і щодня доглядати, слід вчасно відвідувати стоматолога.

Перед тим, як обрати стоматологічну клініку в Києві, де нададуть дійсно якісні послуги, потрібно звернути увагу на важливі аспекти:

Широкий спектр послуг стоматологічної клініки

Справа в тому, що багато захворювань зубів взаємопов’язані між собою, і в більшості випадків одна патологія є причиною виникнення іншої. Тому необхідний комплексний підхід до діагностування та подальшого лікування. Щоб лікування було якісним і повноцінним, в стоматологічній клініці «Дент Лайн» в Києві надають такі види послуг:

Для діагностики використовується сучасне і цифрове обладнання.

Досвідчені фахівці стоматологи

Про статус стоматологічної клініки говорить те, що персонал в ній постійний, працює не один рік. Для формування злагодженого і професійного колективу необхідний певний час, тому фахівці мають пропрацювати разом більше 2-3 років.

У клініці «Дент Лайн» на Подолі велика частина фахівців працює з моменту її заснування в 2005 році, і команда професіоналів збільшується з кожним роком.

Дотримання в стоматологічній клініці санітарних норм і правил

У хорошій клініці повинно бути ідеально чисто, медичні працівники зобов’язані ходити у змінному взутті, а для пацієнтів передбачено носіння бахіл. В обов’язковому порядку повинні бути ультрафіолетові лампи для регулярної стерилізації інструментів.

Під час прийому стоматолог і його пацієнт повинні бути в масках і одноразових рукавичках, які вони змінюють після кожного пацієнта, в захисному покритті, і спеціальному щитку. Також повинна проводиться дезінфекція поверхонь, приміщень, має дотримуватися всі заходи санітарно-епідеміологічного режиму.

Дотримання цих правил є основою для стерильності в медичній установі.

Наявність в клініці спеціалізованого обладнання

Стоматологія в Києві повинна бути оснащена новітнім, сучасним обладнанням та інструментарієм. У медичному центрі «Дент Лайн» використовують:

  • комп’ютерні томографи для діагностики Sirona;
  • установки (стоматологічне крісло) світового лідера Sirona;
  • спеціалізований операційний стіл для хірургічних маніпуляцій Brumaba;
  • стоматологічні дентальні мікроскопи світового лідера Kaps;
  • лазерні й ультразвукові пристрої та ін.

Ці пристрої допомагають фахівцям швидко і якісно виявити наявність захворювання та провести точне і своєчасне лікування зубів.

Ведення медичної карти в клініці

Будь-яке відвідування стоматологічної клініки має супроводжуватися заповненням медичної карти, куди записуються захворювання пацієнта, наявність алергічних реакцій (в тому числі і на медикаменти), проведені процедури. Її оформлення не залежить від кількості маніпуляцій, здійснюваних фахівцем, карта заповнюється навіть при одноразовому обстеженні.

Також варто звернути увагу, чи відбувається заповнення іншої медичної документації (договори про надання послуг, анкетування для точного аналізу здоров’я), адже зібравши всі дані лікар має більше інформації про здоров’я пацієнта, і в той же час – пацієнт має юридичний захист щодо отримання послуг, отримуючи договір і згоду на лікування.

Стоматолог інформує пацієнта про всі процедури

Стоматолог повинен провести детальну консультацію і запропонувати пацієнтові різні способи усунення захворювання, склавши попередній план лікування, давши час на обдумування і вибір найбільш прийнятного і оптимального методу лікування зубів.

Наявність гарантійних зобов’язань клініки

Професійні стоматологи зобов’язані надавати гарантію на надані послуги, що дає пацієнтові впевненість в якості проведених процедур.

Фахівці клініки «Дент Лайн» особисто відповідають за надані послуги.

Відсутня реклама та продаж засобів з догляду за зубами

У деяких стоматологічних клініках лікарі пропонують пацієнтам купити у них якийсь засіб, запевняючи при цьому, що він найкращий. Кваліфікований і поважаючий себе стоматолог ніколи не буде займатися продажами і рекламуванням медичних препаратів або засобів для гігієни порожнини рота. Головним його товаром є високий професіоналізм в лікуванні зубів і якісно надані послуги.

Записатися