У наші дні пацієнти досить часто шукають стоматологію на Подолі, коли потрібна термінова стоматологічна допомога. Причини для негайного відвідування лікаря різні – раптовий гострий біль чи проблеми у ротовій порожнині, які тривалий час ігнорувалися та призвели до критичного стану. Не важливо, чому пацієнт звернувся за невідкладною допомогою, важливо надати своєчасну медичну допомогу, щоб запобігти погіршенню ситуації.

У чому полягає невідкладна стоматологічна допомога?

Лікарі клініки “Дент Лайн” у Києві на Подолі надають термінову допомогу при гострому болю, загостренні хронічних процесів у порожнині рота, якщо немає прямої загрози життю або затримка в лікуванні може призвести до ускладнень. У тому випадку, коли стан пацієнта критичний, є загроза для життя, потрібне складне хірургічне втручання, стоматолог має право відмовити у наданні допомоги та рекомендувати звернутися до найближчої лікарні на Подолі чи іншому районі Києва.

Важливо розуміти, що у невідкладній стоматології позбавляють болю, знімають запалення, допомагають при травмі та інших термінових проблемах, якщо це не життєзагрозливі ситуації, коли необхідна допомога інших фахівців.

Коли потрібна невідкладна стоматологічна допомога? Ось кілька причин:

 • періодонтит;
 • порушення цілісності зуба, усунення коронки та інші травми;
 • одонтогенні та неодонтогенні інфекції;
 • пульпіт;
 • стоматит та інші стани ротової порожнини з больовими відчуттями.

Невідкладну стоматологічну допомогу на Подолі можна отримати і в державних медустановах, але пацієнти часто обирають одну з філій клініки “Дент Лайн” через якісніші послуги, відмінний сервіс та зручне розташування (в історичній частині Києва, від станції метро «Контрактова площа» всього 2-4 хвилини пішки). Для тих, хто приїжджає на авто, облаштовано паркування.

У яких ситуаціях потрібна екстрена стоматологічна допомога?

Якщо у пацієнта спостерігається гостре захворювання, різко загострилися хронічні хвороби та стан небезпечний для життя людини, необхідна екстрена допомога, яка надається виключно в умовах стоматологічного стаціонару.

У тих випадках, коли лікар, ґрунтуючись на результаті огляду, приходить до висновку, що в амбулаторії вирішити проблему не вийде, він має право відмовити у допомозі та направити пацієнта до лікарні швидкої допомоги.

Екстрена стоматологічна допомога потрібна, коли наявні:

 • абсцес;
 • складна екстракція (видалення) зубної одиниці;
 • фурункул або карбункул на щелепі;
 • інфекційне запалення кісткового мозку та кістки (остеомієліт);
 • бактеріальна інфекція, що вражає шкіру та підшкірні тканини (флегмони);
 • інші проблеми, вирішення яких можливе лише у стаціонарі.

Навіщо потрібна планова медична стоматологічна допомога?

Відвідування стоматолога для профілактичних заходів, лікування захворювань, які не становлять безпосередньої загрози життю та здоров’ю пацієнта та не потребують негайного втручання – це і є планова медична допомога. Перенесення такої допомоги на інший час чи дату не призведе до серйозних наслідків.

Крім усього іншого, стоматологія на Подолі надає пацієнтам можливість поєднати приємне з корисним – отримати планову стоматологічну допомогу в клініці “Дент Лайн”, а після відвідування лікаря насолодитися чудовими видами історичного Києва.

Записатися

Цю послугу надають лікарі

Антоненко Андрій Володимирович

Антоненко Андрій Володимирович

Стоматолог-ендодонт
Марусенко Марина Іванівна

Марусенко Марина Іванівна

Стоматолог-терапевт, ендодонт
Федорець Іван Андрійович

Федорець Іван Андрійович

Cтоматолог-хірург, ортопед, гнатолог
Курило Вікторія Юріївна

Курило Вікторія Юріївна

Cтоматолог-ортодонт
Здоровик Інна Юріївна

Здоровик Інна Юріївна

Завідуюча терапевтичним відділеням, стоматолог-терапевт, ендодонтист
Прудіус Євген Миколайович

Прудіус Євген Миколайович

Cтоматолог-ортопед
Здоровик Тарас Васильович

Здоровик Тарас Васильович

Головний лікар стоматологічної клініки Dent Line, лікар-імплантолог та стоматолог-хірург