Записатися

Втрата зубів може статися з різних причин: запущені захворювання, отримані травми, недотримання гігієни і поганий догляд за порожниною рота, зміни, що відбуваються з віком.

Раніше єдиним виходом для пацієнтів з повною або частковою втратою зубів було носіння масивного знімного протезу.

Зараз у стоматології застосовують більш сучасні та комфортні методи відновлення зубів, одним з яких є імплантація.

Технологія і особливості методики імплантації зубів за один день All-on-4 і All-on-6

У щелепні кістки імплантуються 4 або 6 імплантатів, на яких закріплюється протез, який є незнімним.

Зовнішній вигляд і функціональність таких зубів практично не відрізняється від природніх, до того ж пацієнт не відчуває дискомфорту при носінні такого протеза. Найголовніше перевага методики All-on-4 або All-on-6 – те, що відновлення зубів відбувається за один або кілька візитів.

Імплантація зубів за один день All-on-4 в Києві

Методика All-on-4 розроблялася і створювалася спеціально для тих пацієнтів, у яких існує дефіцит кісткової тканини. Її застосування істотно знижує вимоги до стану щелепних кісток.

Установка імплантатів відбувається наступним чином: два середніх штучних кореня імплантуються традиційним способом – перпендикулярно зубному ряду, а два крайніх під кутом в 30-45 градусів. У результаті:

 • збільшується площа контакту імплантату з щелепою, тому не потрібна пластика кістки;
 • не будуть зачіпатися верхньощелепні пазухи, що виключає проведення операції по збільшенню обсягу верхньої щелепи;
 • імплантат міцно та надійно стабілізується в кістці.

Такий протокол імплантації використовується при легкій та середній адентії (відсутність зубів). Якщо у пацієнта важкий ступінь дистрофії кістки, то імплантати імплантуються не в щелепу, а у виличну кістку, обсяг якої не схильний до скорочення. При цьому застосовуються виличні імплантати Zygoma.

Відновлення зубів на 4 імплантатах – це сучасний і найкомфортніший спосіб лікування, при якому не потрібні додаткові й попередні операції, а імпланти приживаються в короткі терміни.

Переваги імплантації зубів “all-on-4” за 1 день

Технологія імплантації зубів на 4 або 6 імплантатах, популярна сьогодні в Києві та інших містах України, дозволяє стоматологам оперативно і з відмінною естетикою відновити весь зубний ряд відразу – без кісткової пластики і з максимальною зручністю для пацієнта. Цей спосіб рекомендується в наступних випадках:

 • відсутність всіх або переважної більшості зубів;
 • наявність дистрофії кісткової тканини щелеп;
 • зуби, що залишилися, мають істотні пошкодження, котрі не піддаються лікуванню й підлягають видаленню.

Кейс Все на 4 (all-on-4) комбінована імплантація зубів імплантами Astra Tech (Астра Тек) та Straumann (Штрауманн), робота лікарів Здоровика Тараса та Холзакова Всеволода: 

Записатися

Застосування технології зуби за 1 день All-on-4 або All-on-6 дає наступні переваги:

 • Повернення всього зубного ряду: повне відновлення при адентії (відсутності зубів).
 • Відпадає необхідність у кістковій пластиці: вживлення імплантатів особливої форми, яке здійснюється під кутом, не вимагає великого обсягу щелепної кістки.
 • Швидке відновлення зубів: між першим відвідуванням стоматолога і сліпучою усмішкою проходить не більше 3 днів.
 • Незнімний протез: не потрібний особливий догляд, чиститься як природні зуби.
 • Комфорт і естетично привабливий вигляд: протез виглядає, як справжні зуби і не відрізняється від них по відчуттях.
 • Стабільність: конструкція All-on-4 міцно тримається на своєму місці, не зміщується, при пережовуванні їжі відсутній тиск на ясна.
 • Припиняється зменшення обсягу кісткової тканини: завдяки імплантатам, повертається жувальне навантаження, що запускає і стимулює всі обмінні процеси.

Крім цього, обличчя пацієнта молодшає, а жувальні м’язи приходять у тонус і відновлюються лицьові пропорції.

Основні етапи імплантації зубів за один день All-on-4, All-on-6

Основною перевагою імплантації «все на чотирьох або шести» є швидке відновлення зубів, адже буквально через 3 дні після установки імплантів до пацієнта повертається можливість повноцінного пережовування їжі та красива усмішка.

Записатися

Головні етапи проведення процедури:

Діагностика. Спочатку проводяться всі діагностичні дослідження, лікар складає лікувальний план, підбирає відповідні імплантати, розробляє хірургічний шаблон, при необхідності видаляє пошкоджені зуби або їх залишки.

Імплантація. Процедура здійснюється за попередньо підготовленим і розробленим планом під місцевою анестезією або в медикаментозному сні, тому пацієнт не відчуває болю.

Протезування. Спочатку по попередньо знятим зліпкам у лабораторії виготовляється тимчасовий протез. Він кріпиться до імплантатів за допомогою абатментів, які компенсують кут нахилу. Постійний протез встановлюється після повного приживлення штучних стрижнів.

Послідовність проведення імплантації зубів за один день All-on-4, All-on-6

Перший етап включає в себе:

 1. Діагностування. Проводиться сканування на цифровому обладнанні, робляться всі необхідні знімки, оцінюється вікова, статева і клінічна ситуація, вибирається найкращий варіант лікування.
 2. Установка 4 або 6 імплантатів. Кожен штучний стрижень імплантується в ту область, де є достатній обсяг кісткової тканини. Операція зі збільшення розміру кістки повністю виключена.
 3. Установка тимчасового протеза. Відразу після встановлення імплантів на них кріпиться балочна конструкція і тимчасовий протез на період повного приживлення.

Другий етап проводиться через 3-6 місяців і складається з наступних процедур:

 1. Діагностика. Оскільки за цей час відбулася зміна клінічної ситуації, здійснюється повторне сканування, на підставі якого виготовляють постійні зуби.
 2. Виготовлення зубів. У зуботехнічній лабораторії клініки за індивідуальними зліпкам моделюється і проводиться постійна конструкція.
 3. Установка конструкції. Лікар здійснює примірку постійної конструкції і при повній її відповідності закріплюють на постійній основі.

Ще одна історія нашої пацієнтки за даною методикою імплантації зубів все на 4 (all-on-4) лікарів Здоровика Тараса та Холзакова Всеволода, система дентальних імплантів Osstem (Осстем):

Записатися

Ще один кейс лікаря Федорця Івана імплантації зубів за 1 день, все на 4 (all-on-4) системою імплантів Astra Tech (Астра Тек):

Відповіді на типові запитання про  імплантацію зубів у Києві

Ціна – оскільки імплантація All-on-4, All-on-6 коштує дорого, наскільки вона надійна і як довго прослужить конструкція?

Протезування на 4 імплантатах вперше застосували понад 20 років тому. Технологія, створена в компанії Nobel Biocare, за минулі роки постійно вдосконалювалася, а стоматологи набули досвіду і знання про всі тонкощі методики. Якщо імплантати були підібрані правильно, а процедура проведена професійно, то конструкція може прослужити кілька десятиліть, а на саму імплантацію існує довічна гарантія.

Через якийсь час після імплантації можна жувати?

Відразу! Спочатку їжа повинна бути м’якою, а протягом 30 днів можна поступово перейти на звичайний раціон.

Імплантація зубів All-on-4, All-on-6 – ціна в Києві

Скільки коштує імплантація зубів за 1 день All-on-4 в Києві?

Ціна імплантації залежить від виду імплантатів. Більш детальну інформацію про вартість уточнюйте у адміністраторів стоматологічної клініки “Дент Лайн” в Києві, вони надішлють вам файл з поетаповим прорахуванням вартості згідно методики та вашої клінічної ситуації.

  Приклади робіт наших лікарів

  Цю послугу надають лікарі

  Смірнов Андрій Сергійович

  Смірнов Андрій Сергійович

  Стоматолог-ортопед, хірург, гнатолог
  Федорець Іван Андрійович

  Федорець Іван Андрійович

  Cтоматолог-хірург, ортопед, гнатолог
  Здоровик Тарас Васильович

  Здоровик Тарас Васильович

  Головний лікар стоматологічної клініки Dent Line, лікар-імплантолог та стоматолог-хірург